SPINEX MEDPHARM SRL
| Denumire | SPINEX MEDPHARM SRL |
| CUI | 34470422 |
| Nr. Reg. Com. | J2015000715050 |
| EUID | ROONRC.J2015000715050 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-07 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INDRE MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 489 380 | 333 321 | 22 581 468 | 9 592 122 | 14 960 831 | 395 900 | 43 |
| 2024 | 38 507 318 | 321 870 | 20 544 702 | 4 721 417 | 17 506 408 | 322 110 | 37 |
| 2023 | 28 101 648 | 1 186 289 | 14 544 827 | 4 507 686 | 11 293 927 | 1 254 539 | 22 |
| 2022 | 16 741 836 | 964 382 | 11 294 071 | 4 018 324 | 8 235 690 | 964 622 | 22 |
| 2021 | 9 845 568 | 1 052 791 | 4 624 613 | 2 393 504 | 4 105 656 | 1 874 547 | 13 |
| 2020 | 4 576 774 | 723 816 | 451 248 | 467 | 1 272 537 | 821 756 | 8 |
| 2019 | 1 015 405 | 97 700 | 71 889 | 467 | 391 142 | 319 720 | 2 |
| 2018 | 864 354 | 131 283 | 31 923 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 589 307 | 90 497 | 110 366 | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises45 489 380 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SPINEX MEDPHARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SPINEX MEDPHARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SPINEX MEDPHARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SPINEX MEDPHARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.721.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.506.408 |
| Stocuri | 7.721.641 |
| Creante | 6.073.425 |
| Casa si conturi la banci | 3.711.342 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 225.174 |
| DATORII | 20.544.702 |
| VENITURI IN AVANS | 1.586.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | 322.110 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 38.507.318 |
| VENITURI TOTALE | 39.333.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.952.585 |
| Profitul brut | 381.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 321.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.507.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.293.927 |
| Stocuri | 4.891.257 |
| Creante | 5.310.221 |
| Casa si conturi la banci | 1.092.449 |
| DATORII | 14.544.827 |
| VENITURI IN AVANS | 2.247 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.254.539 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.101.648 |
| VENITURI TOTALE | 28.156.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.801.334 |
| Profitul brut | 1.354.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.186.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 4.018.324 |
| Active circulante | 8.235.690 |
| Stocuri | 3.199.169 |
| Creante | 3.869.233 |
| Disponibilitati | 1.167.288 |
| Cheltuieli in avans | 7.178 |
| Datorii | 11.294.071 |
| Venituri in avans | 2.499 |
| Capitaluri proprii | 964.622 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.741.836 |
| Venituri totale | 16.807.352 |
| Cheltuieli totale | 15.697.473 |
| Profit brut | 1.109.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 964.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 22 |
| Active imobilizate | 2.393.504 |
| Active circulante | 4.105.656 |
| Stocuri | 2.340.223 |
| Creante | 1.583.852 |
| Disponibilitati | 181.581 |
| Datorii | 4.624.613 |
| Capitaluri proprii | 1.874.547 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.845.568 |
| Venituri totale | 9.906.752 |
| Cheltuieli totale | 8.747.030 |
| Profit brut | 1.159.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.052.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 467 |
| Active circulante | 1.272.537 |
| Stocuri | 553.417 |
| Creante | 552.488 |
| Disponibilitati | 166.632 |
| Datorii | 451.248 |
| Capitaluri proprii | 821.756 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.576.774 |
| Venituri totale | 4.607.824 |
| Cheltuieli totale | 3.843.673 |
| Profit brut | 764.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 723.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 467 |
| Active circulante | 391.142 |
| Stocuri | 230.629 |
| Creante | 123.032 |
| Disponibilitati | 37.481 |
| Datorii | 71.889 |
| Capitaluri proprii | 319.720 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.015.405 |
| Venituri totale | 1.021.687 |
| Cheltuieli totale | 913.824 |
| Profit brut | 107.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 467 |
| Active circulante | 253.476 |
| Stocuri | 74.779 |
| Creante | 158.363 |
| Disponibilitati | 20.334 |
| Datorii | 31.923 |
| Capitaluri proprii | 222.020 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 864.354 |
| Venituri totale | 865.152 |
| Cheltuieli totale | 725.218 |
| Profit brut | 139.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 131.283 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 467 |
| Active circulante | 200.636 |
| Stocuri | 82.134 |
| Creante | 86.336 |
| Disponibilitati | 32.166 |
| Datorii | 110.366 |
| Capitaluri proprii | 90.737 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 589.307 |
| Venituri totale | 590.392 |
| Cheltuieli totale | 493.988 |
| Profit brut | 96.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.497 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 467 |
| Active circulante | 102.591 |
| Stocuri | 68.754 |
| Creante | 18.759 |
| Disponibilitati | 15.078 |
| Datorii | 53.904 |
| Capitaluri proprii | 49.154 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 324.020 |
| Venituri totale | 324.597 |
| Cheltuieli totale | 265.955 |
| Profit brut | 58.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-22 10:36:19 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-22 10:36:19 |