FAUR LILI & ANGERUL SRL
| Denumire | FAUR LILI & ANGERUL SRL |
| CUI | 34063640 |
| Nr. Reg. Com. | J35/266/2015 |
| EUID | ROONRC.J35/266/2015 |
| CAEN | 4333 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-02-05 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STĂNCHESCU FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 618 818 | -171 599 | 408 064 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 582 019 | 511 898 | 328 816 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 881 837 | 259 652 | 171 107 | — | — | — | 7 |
| 2022 | 676 425 | 293 878 | 152 270 | — | — | — | 9 |
| 2021 | 572 657 | 57 899 | 331 877 | — | — | — | 8 |
| 2020 | 612 720 | 109 357 | 210 824 | — | — | — | 9 |
| 2019 | 768 289 | 118 843 | 162 997 | — | — | — | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | 248 132 | 121 324 | 15 535 | 338 | 136 536 | 121 339 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises618 818 lei
-61%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAUR LILI & ANGERUL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4333 Rev. 2 (echivalent: 4333 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Descriere Activitate | Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FAUR LILI & ANGERUL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAUR LILI & ANGERUL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAUR LILI & ANGERUL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 168.124 |
| Active circulante | 351.277 |
| Creante | 76.728 |
| Disponibilitati | 274.549 |
| Datorii | 328.816 |
| Capitaluri proprii | 190.585 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.582.019 |
| Venituri totale | 1.582.019 |
| Cheltuieli totale | 1.027.758 |
| Profit brut | 554.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 511.898 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | -7.056 |
| Active circulante | 1.228.874 |
| Stocuri | 23.104 |
| Creante | 1.023.366 |
| Disponibilitati | 182.404 |
| Cheltuieli in avans | 1.522 |
| Datorii | 171.107 |
| Capitaluri proprii | 1.052.233 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 881.837 |
| Venituri totale | 881.837 |
| Cheltuieli totale | 614.691 |
| Profit brut | 267.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 259.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | -10.160 |
| Active circulante | 955.011 |
| Stocuri | 60.296 |
| Creante | 431.965 |
| Disponibilitati | 462.750 |
| Datorii | 152.270 |
| Capitaluri proprii | 792.581 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 676.425 |
| Venituri totale | 676.425 |
| Cheltuieli totale | 375.918 |
| Profit brut | 300.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 293.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 7.547 |
| Active circulante | 906.581 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 79.414 |
| Disponibilitati | 826.731 |
| Datorii | 210.824 |
| Capitaluri proprii | 703.304 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 612.720 |
| Venituri totale | 613.563 |
| Cheltuieli totale | 498.380 |
| Profit brut | 115.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 23.967 |
| Active circulante | 732.907 |
| Creante | 27.436 |
| Disponibilitati | 705.471 |
| Datorii | 162.997 |
| Capitaluri proprii | 593.877 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 768.289 |
| Venituri totale | 770.193 |
| Cheltuieli totale | 643.649 |
| Profit brut | 126.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 40.388 |
| Active circulante | 565.214 |
| Stocuri | 6.209 |
| Creante | 56.982 |
| Disponibilitati | 502.023 |
| Datorii | 130.568 |
| Capitaluri proprii | 475.034 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 684.280 |
| Venituri totale | 679.892 |
| Cheltuieli totale | 446.340 |
| Profit brut | 233.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 226.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 68.394 |
| Active circulante | 380.368 |
| Stocuri | 692 |
| Creante | 48.814 |
| Disponibilitati | 330.862 |
| Datorii | 200.682 |
| Capitaluri proprii | 248.080 |
| Cifra de afaceri | 404.530 |
| Venituri totale | 404.530 |
| Cheltuieli totale | 313.891 |
| Profit brut | 90.639 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 338 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 136.536 |
| Stocuri | 991 |
| Creante | 129.230 |
| Casa si conturi la banci | 6.315 |
| DATORII | 15.535 |
| CAPITALURI - TOTAL | 121.339 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 248.132 |
| VENITURI TOTALE | 248.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.364 |
| Profitul brut | 128.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 121.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |