VALMEDY PROD SRL
| Denumire | VALMEDY PROD SRL |
| CUI | 34027558 |
| Nr. Reg. Com. | J2015001218240 |
| EUID | ROONRC.J2015001218240 |
| CAEN | 1392 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-12-16 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEEBELEN JOSEPH ALOISIUS LUCIEN | - | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 697 041 | 486 975 | 8 687 812 | 10 388 569 | 14 695 092 | 16 395 849 | 192 |
| 2024 | 41 035 860 | 218 605 | 9 012 384 | 10 791 891 | 14 769 946 | 16 549 453 | 211 |
| 2023 | 49 535 314 | 330 897 | 11 647 917 | 11 599 157 | 16 391 989 | 16 343 229 | 223 |
| 2022 | 62 145 680 | 1 357 890 | 10 426 764 | 10 771 537 | 15 840 247 | 16 185 020 | 253 |
| 2021 | 72 950 764 | 3 764 602 | 10 515 238 | 11 083 046 | 15 760 422 | 16 328 230 | 269 |
| 2020 | 51 338 584 | 1 690 490 | 9 408 466 | 9 442 399 | 12 540 085 | 12 579 543 | 268 |
| 2019 | 55 705 559 | 692 158 | 15 192 240 | 9 658 137 | 16 417 551 | 10 894 498 | 246 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 697 041 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VALMEDY PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1392 Rev. 2 (echivalent: 1392 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor textile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 1392: Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VALMEDY PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VALMEDY PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VALMEDY PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.791.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.769.946 |
| Stocuri | 7.050.358 |
| Creante | 5.702.447 |
| Casa si conturi la banci | 918.672 |
| DATORII | 9.012.384 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.549.453 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 41.035.860 |
| VENITURI TOTALE | 41.656.467 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.406.304 |
| Profitul brut | 250.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 218.605 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.599.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.391.989 |
| Stocuri | 6.713.859 |
| Creante | 8.261.964 |
| Casa si conturi la banci | 840.147 |
| DATORII | 11.647.917 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.343.229 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 49.535.314 |
| VENITURI TOTALE | 49.549.363 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.212.531 |
| Profitul brut | 336.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 330.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.771.537 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.840.247 |
| Stocuri | 7.656.315 |
| Creante | 7.170.697 |
| Casa si conturi la banci | 781.923 |
| DATORII | 10.426.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.185.020 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 62.145.680 |
| VENITURI TOTALE | 64.635.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.093.693 |
| Profitul brut | 1.541.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.357.890 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 253 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.083.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.760.422 |
| Stocuri | 5.378.364 |
| Creante | 7.981.107 |
| Casa si conturi la banci | 549.795 |
| DATORII | 10.515.238 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.328.230 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.950.764 |
| VENITURI TOTALE | 76.215.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.911.990 |
| Profitul brut | 4.303.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.764.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 269 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.442.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.540.085 |
| Stocuri | 4.704.097 |
| Creante | 5.496.852 |
| Casa si conturi la banci | 1.368.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.525 |
| DATORII | 9.408.466 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.579.543 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 51.338.584 |
| VENITURI TOTALE | 51.710.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.687.071 |
| Profitul brut | 2.023.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.690.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 268 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.658.137 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.417.551 |
| Stocuri | 4.136.732 |
| Creante | 9.860.465 |
| Casa si conturi la banci | 2.420.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.050 |
| DATORII | 15.192.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.894.498 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.705.559 |
| VENITURI TOTALE | 56.123.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.290.481 |
| Profitul brut | 832.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 692.158 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 246 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.117.272 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.591.658 |
| Stocuri | 4.382.263 |
| Creante | 13.868.114 |
| Casa si conturi la banci | 341.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.384 |
| DATORII | 18.201.660 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.517.654 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 51.524.786 |
| VENITURI TOTALE | 52.646.399 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.461.788 |
| Profitul brut | 184.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 143.718 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 255 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.581.027 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.478.752 |
| Stocuri | 3.135.061 |
| Creante | 11.079.125 |
| Casa si conturi la banci | 264.566 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.374 |
| DATORII | 14.647.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.422.731 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.486.112 |
| VENITURI TOTALE | 56.320.089 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.486.904 |
| Profitul brut | 833.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 756.090 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 288 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.690.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.287.691 |
| Stocuri | 2.439.134 |
| Creante | 15.548.281 |
| Casa si conturi la banci | 1.300.276 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.964 |
| DATORII | 20.233.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.747.326 |
| Capital subscris varsat | 8.222.200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.686.428 |
| VENITURI TOTALE | 56.570.104 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.682.138 |
| Profitul brut | 887.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 887.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 308 |