ROBOT TEAM SRL
| Denumire | ROBOT TEAM SRL |
| CUI | 33729864 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000564062 |
| EUID | ROONRC.J2014000564062 |
| CAEN | 7820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-10-24 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOLDOVAN MIRCEA IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 385 671 | 145 957 | 518 630 | — | — | — | 44 |
| 2024 | 3 210 434 | 773 206 | 262 498 | 446 989 | 610 575 | 795 066 | 55 |
| 2023 | 2 254 416 | 528 491 | 113 293 | — | — | — | 37 |
| 2022 | 2 147 182 | 588 930 | 828 274 | — | — | — | 34 |
| 2021 | 1 354 891 | 316 419 | 219 272 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 760 401 | 132 552 | 155 293 | — | — | — | 41 |
| 2019 | 2 184 516 | 556 789 | 120 434 | — | — | — | 42 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | 1 293 756 | 280 312 | 205 184 | 47 125 | 440 011 | 281 952 | 34 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 385 671 lei
-57%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROBOT TEAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7820 Rev. 2 (echivalent: 7820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere Activitate | Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Cod CAEN principal | 78 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bistriţa-Năsăud , domeniul 7820: Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROBOT TEAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROBOT TEAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROBOT TEAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 446.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 610.575 |
| Creante | 477.099 |
| Casa si conturi la banci | 133.476 |
| DATORII | 262.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 795.066 |
| Capital subscris varsat | 1.600 |
| Cifra de afaceri neta | 3.210.434 |
| VENITURI TOTALE | 3.214.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.294.525 |
| Profitul brut | 920.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 773.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| Active imobilizate | 428.049 |
| Active circulante | 324.525 |
| Creante | 192.139 |
| Disponibilitati | 132.386 |
| Datorii | 113.293 |
| Capitaluri proprii | 639.281 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 2.254.416 |
| Venituri totale | 2.275.502 |
| Cheltuieli totale | 1.728.306 |
| Profit brut | 547.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 528.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 37 |
| Active imobilizate | 388.745 |
| Active circulante | 1.050.319 |
| Creante | 825.845 |
| Disponibilitati | 224.474 |
| Datorii | 828.274 |
| Capitaluri proprii | 610.790 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 2.147.182 |
| Venituri totale | 2.147.182 |
| Cheltuieli totale | 1.539.241 |
| Profit brut | 607.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 588.930 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 34 |
| Active imobilizate | 369.552 |
| Active circulante | 320.550 |
| Creante | 89.430 |
| Disponibilitati | 231.120 |
| Datorii | 219.272 |
| Capitaluri proprii | 470.830 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 1.354.891 |
| Venituri totale | 1.354.891 |
| Cheltuieli totale | 1.025.950 |
| Profit brut | 328.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 316.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 334.167 |
| Active circulante | 312.953 |
| Stocuri | 8.771 |
| Creante | 116.134 |
| Disponibilitati | 188.048 |
| Datorii | 155.293 |
| Capitaluri proprii | 491.827 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 760.401 |
| Venituri totale | 868.511 |
| Cheltuieli totale | 728.355 |
| Profit brut | 140.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 132.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 41 |
| Active imobilizate | 335.146 |
| Active circulante | 363.937 |
| Creante | 268.573 |
| Disponibilitati | 95.364 |
| Datorii | 120.434 |
| Capitaluri proprii | 578.649 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 2.184.516 |
| Venituri totale | 2.186.063 |
| Cheltuieli totale | 1.607.414 |
| Profit brut | 578.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 556.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |
| Active imobilizate | 61.427 |
| Active circulante | 621.774 |
| Creante | 454.293 |
| Disponibilitati | 167.481 |
| Datorii | 183.375 |
| Capitaluri proprii | 499.826 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 1.589.198 |
| Venituri totale | 1.589.198 |
| Cheltuieli totale | 1.095.340 |
| Profit brut | 493.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 477.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 28 |
| Active imobilizate | 42.149 |
| Active circulante | 334.058 |
| Creante | 162.159 |
| Disponibilitati | 171.899 |
| Datorii | 130.678 |
| Capitaluri proprii | 245.529 |
| Capital social | 1.600 |
| Cifra de afaceri | 1.095.114 |
| Venituri totale | 1.098.652 |
| Cheltuieli totale | 864.214 |
| Profit brut | 234.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 223.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.125 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 440.011 |
| Creante | 132.870 |
| Casa si conturi la banci | 307.141 |
| DATORII | 205.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 281.952 |
| Capital subscris varsat | 1.600 |
| Cifra de afaceri neta | 1.293.756 |
| VENITURI TOTALE | 1.293.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 958.952 |
| Profitul brut | 334.804 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 280.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-08 10:20:12 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-08 10:20:12 |