SLS CARGO SRL
| Denumire | SLS CARGO SRL |
| CUI | 33706828 |
| Nr. Reg. Com. | J2017003499234 |
| EUID | ROONRC.J2017003499234 |
| CAEN | 5231 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-05 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂTRĂȘCANU FELIX LUCREȚIU | - | România |
| MIHAI NECULAI | - | România |
| MIHAI ADRIAN | - | România |
| STOICA MIHAI CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210 492 341 | 3 772 975 | 88 830 460 | 4 640 546 | 92 300 668 | 10 080 083 | 110 |
| 2024 | 161 819 865 | -4 473 723 | 66 423 851 | 5 343 570 | 65 732 589 | 6 307 108 | 138 |
| 2023 | 125 467 441 | 1 100 019 | 52 851 318 | 4 837 417 | 56 953 326 | 10 780 831 | 122 |
| 2022 | 114 501 079 | 3 284 803 | 48 308 077 | 5 312 473 | 52 124 429 | 9 735 160 | 106 |
| 2021 | 81 319 664 | 1 802 042 | 28 895 623 | 5 006 523 | 31 275 794 | 7 660 119 | 85 |
| 2020 | 70 790 856 | 33 831 | 16 051 076 | 4 237 798 | 17 092 168 | 5 858 077 | 85 |
| 2019 | 62 790 305 | -1 179 944 | 21 869 742 | 3 379 082 | 19 469 947 | 1 253 576 | 81 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises210 492 341 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SLS CARGO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5231 Rev. 0 (echivalent: 5231 Rev. 1, 5231 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 52 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5231: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SLS CARGO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SLS CARGO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SLS CARGO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.343.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 65.732.589 |
| Stocuri | 647.512 |
| Creante | 61.424.749 |
| Casa si conturi la banci | 3.660.328 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.069.223 |
| DATORII | 66.423.851 |
| VENITURI IN AVANS | 414.423 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.307.108 |
| Capital subscris varsat | 556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 161.819.865 |
| VENITURI TOTALE | 166.529.927 |
| CHELTUIELI TOTALE | 171.003.650 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.473.723 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.473.723 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.837.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.953.326 |
| Stocuri | 1.015.836 |
| Creante | 51.445.447 |
| Casa si conturi la banci | 4.492.043 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.969.438 |
| DATORII | 52.851.318 |
| VENITURI IN AVANS | 128.032 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.780.831 |
| Capital subscris varsat | 556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 125.467.441 |
| VENITURI TOTALE | 127.654.782 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.337.402 |
| Profitul brut | 1.317.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.100.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.312.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.124.429 |
| Stocuri | 1.093.726 |
| Creante | 48.142.844 |
| Casa si conturi la banci | 2.887.859 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 606.335 |
| DATORII | 48.308.077 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.735.160 |
| Capital subscris varsat | 556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 114.501.079 |
| VENITURI TOTALE | 117.418.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.671.139 |
| Profitul brut | 3.747.239 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.284.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.006.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.275.794 |
| Stocuri | 664.949 |
| Creante | 28.814.928 |
| Casa si conturi la banci | 1.795.917 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 273.425 |
| DATORII | 28.895.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.660.119 |
| Capital subscris varsat | 556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.319.664 |
| VENITURI TOTALE | 82.046.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.020.870 |
| Profitul brut | 2.025.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.802.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.237.798 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.092.168 |
| Stocuri | 682.936 |
| Creante | 15.688.684 |
| Casa si conturi la banci | 720.548 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 579.187 |
| DATORII | 16.051.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.858.077 |
| Capital subscris varsat | 556.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.790.856 |
| VENITURI TOTALE | 72.419.804 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.385.973 |
| Profitul brut | 33.831 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 33.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.379.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.469.947 |
| Stocuri | 180.888 |
| Creante | 18.690.543 |
| Casa si conturi la banci | 598.516 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 274.289 |
| DATORII | 21.869.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.253.576 |
| Capital subscris varsat | 222.400 |
| Cifra de afaceri neta | 62.790.305 |
| VENITURI TOTALE | 64.128.341 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.308.285 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.179.944 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.179.944 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.364.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.460.393 |
| Stocuri | 305.121 |
| Creante | 15.737.326 |
| Casa si conturi la banci | 417.946 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208.083 |
| DATORII | 16.423.274 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.609.836 |
| Capital subscris varsat | 222.400 |
| Cifra de afaceri neta | 55.886.703 |
| VENITURI TOTALE | 57.237.492 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.007.903 |
| Profitul brut | 1.229.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.031.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.672.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.845.125 |
| Stocuri | 107.933 |
| Creante | 9.261.000 |
| Casa si conturi la banci | 476.192 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.945 |
| DATORII | 9.975.209 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.618.711 |
| Capital subscris varsat | 222.400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 30.643.230 |
| VENITURI TOTALE | 30.896.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.773.124 |
| Profitul brut | 1.123.762 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.217.327 |
| Stocuri | 32.117 |
| Creante | 1.935.322 |
| Casa si conturi la banci | 249.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.615 |
| DATORII | 1.801.679 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 765.000 |
| Capital subscris varsat | 35.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.908.544 |
| VENITURI TOTALE | 13.036.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.585.597 |
| Profitul brut | 450.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 382.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |