MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL
| Denumire | MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL |
| CUI | 33529726 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2509/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014002509232 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-08-29 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 733 445 | 557 063 | 7 047 979 | 5 700 990 | 2 123 621 | 933 665 | 121 |
| 2024 | 22 502 800 | 200 630 | 3 927 268 | 2 064 442 | 2 190 344 | 327 518 | 102 |
| 2023 | 18 854 024 | 115 425 | 3 441 853 | 2 132 852 | 1 724 135 | 415 134 | 79 |
| 2022 | 15 170 651 | -601 306 | 4 398 356 | 2 147 708 | 2 550 357 | 299 709 | 78 |
| 2021 | 9 078 639 | 310 491 | 4 727 245 | 2 525 033 | 2 680 325 | 478 113 | 65 |
| 2020 | 6 533 790 | -372 430 | 3 031 357 | 2 322 707 | 815 048 | 148 064 | 27 |
| 2019 | 11 424 366 | -407 824 | 8 019 480 | 2 948 783 | 1 522 676 | -3 359 506 | 90 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 733 445 lei
32%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.064.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.190.344 |
| Stocuri | 687.302 |
| Creante | 424.806 |
| Casa si conturi la banci | 1.078.236 |
| DATORII | 3.927.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 327.518 |
| Capital subscris varsat | 4.381.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.502.800 |
| VENITURI TOTALE | 23.417.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.173.093 |
| Profitul brut | 244.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.630 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.132.852 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.724.135 |
| Stocuri | 660.334 |
| Creante | 499.055 |
| Casa si conturi la banci | 564.746 |
| DATORII | 3.441.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 415.134 |
| Capital subscris varsat | 4.381.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.854.024 |
| VENITURI TOTALE | 19.452.184 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.302.891 |
| Profitul brut | 149.293 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 115.425 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.147.708 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.550.357 |
| Stocuri | 597.902 |
| Creante | 1.135.393 |
| Casa si conturi la banci | 817.062 |
| DATORII | 4.398.356 |
| CAPITALURI - TOTAL | 299.709 |
| Capital subscris varsat | 4.381.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.170.651 |
| VENITURI TOTALE | 15.243.684 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.767.896 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 524.212 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 601.306 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.525.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.680.325 |
| Stocuri | 343.109 |
| Creante | 1.441.000 |
| Casa si conturi la banci | 896.216 |
| DATORII | 4.727.245 |
| CAPITALURI - TOTAL | 478.113 |
| Capital subscris varsat | 3.881.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.078.639 |
| VENITURI TOTALE | 10.232.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.922.028 |
| Profitul brut | 310.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 310.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.322.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 815.048 |
| Stocuri | 199.323 |
| Creante | 286.278 |
| Casa si conturi la banci | 329.447 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.666 |
| DATORII | 3.031.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 148.064 |
| Capital subscris varsat | 3.881.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.533.790 |
| VENITURI TOTALE | 7.319.031 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.662.884 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 343.853 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 372.430 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.948.783 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.522.676 |
| Stocuri | 338.236 |
| Creante | 765.324 |
| Casa si conturi la banci | 419.116 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 188.515 |
| DATORII | 8.019.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.359.506 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.424.366 |
| VENITURI TOTALE | 11.461.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.698.223 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 237.158 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 407.824 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.323.524 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 829.381 |
| Stocuri | 275.545 |
| Creante | 246.119 |
| Casa si conturi la banci | 307.717 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 227.410 |
| DATORII | 6.191.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.810.827 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.418.622 |
| VENITURI TOTALE | 7.423.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.916.984 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 493.898 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 597.319 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.125.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 728.482 |
| Stocuri | 315.319 |
| Creante | 281.392 |
| Casa si conturi la banci | 131.771 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 221.983 |
| DATORII | 5.289.178 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.213.518 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.601.570 |
| VENITURI TOTALE | 6.611.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.363.726 |
| Profitul brut | 247.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 164.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.012.618 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 871.461 |
| Stocuri | 167.928 |
| Creante | 184.454 |
| Casa si conturi la banci | 519.079 |
| DATORII | 4.292.817 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.408.738 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.768.112 |
| VENITURI TOTALE | 3.778.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.127.918 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 349.197 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 349.197 |
| Numar mediu de salariati | 34 |