POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL
| Denumire | POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL |
| CUI | 33238832 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000617027 |
| EUID | ROONRC.J2014000617027 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-03 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COVACI DIANA ADRIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 751 076 | 1 009 711 | 38 217 363 | 39 485 545 | 11 780 487 | 13 706 515 | 125 |
| 2024 | 77 268 360 | 184 112 | 47 207 442 | 46 142 386 | 15 037 978 | 14 558 834 | 133 |
| 2023 | 74 823 814 | 1 332 909 | 49 203 801 | 45 460 270 | 17 502 372 | 14 534 566 | 138 |
| 2022 | 83 854 519 | 3 038 960 | 41 252 855 | 38 029 078 | 16 145 345 | 13 207 960 | 139 |
| 2021 | 58 564 829 | 893 455 | 35 897 298 | 35 218 552 | 11 178 562 | 10 695 310 | 141 |
| 2020 | 57 914 978 | 1 902 422 | 18 705 249 | 16 663 142 | 11 831 627 | 10 007 643 | 158 |
| 2019 | 72 562 587 | 1 224 251 | 17 219 697 | 10 972 024 | 14 139 222 | 8 105 221 | 175 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises76 751 076 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.142.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.037.978 |
| Stocuri | 417.753 |
| Creante | 14.523.518 |
| Casa si conturi la banci | 96.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 591.790 |
| DATORII | 47.207.442 |
| VENITURI IN AVANS | 5.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.558.834 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.268.360 |
| VENITURI TOTALE | 79.868.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.545.610 |
| Profitul brut | 323.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 184.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.460.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.502.372 |
| Stocuri | 406.721 |
| Creante | 16.864.462 |
| Casa si conturi la banci | 231.189 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 781.603 |
| DATORII | 49.203.801 |
| VENITURI IN AVANS | 5.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.534.566 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.823.814 |
| VENITURI TOTALE | 78.262.087 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.677.974 |
| Profitul brut | 1.584.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.332.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.029.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.145.345 |
| Stocuri | 363.334 |
| Creante | 15.537.931 |
| Casa si conturi la banci | 244.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 286.392 |
| DATORII | 41.252.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.207.960 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 83.854.519 |
| VENITURI TOTALE | 86.636.333 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.032.304 |
| Profitul brut | 3.604.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.038.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.218.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.178.562 |
| Stocuri | 590.054 |
| Creante | 9.799.644 |
| Casa si conturi la banci | 788.864 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 195.494 |
| DATORII | 35.897.298 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.695.310 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.564.829 |
| VENITURI TOTALE | 62.645.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.575.181 |
| Profitul brut | 1.070.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 893.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.663.142 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.831.627 |
| Stocuri | 374.600 |
| Creante | 11.173.165 |
| Casa si conturi la banci | 283.862 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 218.123 |
| DATORII | 18.705.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.007.643 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.914.978 |
| VENITURI TOTALE | 61.655.520 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.473.818 |
| Profitul brut | 2.181.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.902.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.972.024 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.139.222 |
| Stocuri | 783.330 |
| Creante | 12.842.519 |
| Casa si conturi la banci | 513.373 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 213.672 |
| DATORII | 17.219.697 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.105.221 |
| Capital subscris varsat | 660.000 |
| Cifra de afaceri neta | 72.562.587 |
| VENITURI TOTALE | 75.247.297 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.827.339 |
| Profitul brut | 1.419.958 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.224.251 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.146.634 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.760.694 |
| Stocuri | 449.354 |
| Creante | 11.668.813 |
| Casa si conturi la banci | 642.527 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 359.685 |
| DATORII | 15.009.727 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.257.286 |
| Capital subscris varsat | 650.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.712.635 |
| VENITURI TOTALE | 73.920.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.203.189 |
| Profitul brut | 2.717.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.293.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 167 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.932.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.020.614 |
| Stocuri | 253.776 |
| Creante | 13.789.876 |
| Casa si conturi la banci | 976.962 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 343.972 |
| DATORII | 22.333.414 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.964.142 |
| Capital subscris varsat | 650.000 |
| Cifra de afaceri neta | 68.508.277 |
| VENITURI TOTALE | 69.777.528 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.862.284 |
| Profitul brut | 1.915.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.629.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.034.287 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.332.755 |
| Stocuri | 119.820 |
| Creante | 10.031.388 |
| Casa si conturi la banci | 181.547 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 352.969 |
| DATORII | 23.701.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.018.878 |
| Capital subscris varsat | 650.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.212.061 |
| VENITURI TOTALE | 61.750.870 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.988.126 |
| Profitul brut | 762.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 636.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 161 |