DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL
| Denumire | DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL |
| CUI | 32940072 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000171189 |
| EUID | ROONRC.J2014000171189 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-03-18 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AMZA IONELA-DENISA | - | România |
| AMZA MARIUS DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 981 420 | 373 634 | 2 901 341 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 8 652 390 | 516 933 | 1 609 930 | 1 926 507 | 1 232 197 | 1 548 774 | 8 |
| 2023 | 6 949 931 | 410 279 | 1 525 603 | 2 052 299 | 847 508 | 1 374 204 | 9 |
| 2022 | 5 993 558 | 594 320 | 1 740 225 | 1 664 447 | 1 050 622 | 974 844 | 9 |
| 2021 | 3 205 076 | 515 454 | 1 545 125 | 1 653 213 | 794 319 | 902 407 | 9 |
| 2020 | 1 644 712 | 90 165 | 1 041 292 | 963 779 | 463 853 | 386 340 | 5 |
| 2019 | 1 730 742 | 26 107 | 1 280 445 | 1 162 695 | 413 925 | 296 175 | 1 |
| 2018 | 1 805 028 | 12 742 | 1 279 630 | 1 154 083 | 395 615 | 270 068 | 5 |
| 2017 | 1 352 067 | 205 303 | 625 581 | 496 630 | 388 446 | 259 495 | 5 |
| 2016 | 692 067 | 22 032 | 345 947 | 253 350 | 146 789 | 54 192 | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 981 420 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENISA&MARIUS LOGISTIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.926.507 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.232.197 |
| Creante | 1.171.325 |
| Casa si conturi la banci | 60.872 |
| DATORII | 1.609.930 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.548.774 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.652.390 |
| VENITURI TOTALE | 8.796.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.174.290 |
| Profitul brut | 622.326 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.052.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 847.508 |
| Creante | 793.916 |
| Casa si conturi la banci | 53.592 |
| DATORII | 1.525.603 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.374.204 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.949.931 |
| VENITURI TOTALE | 7.107.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.610.297 |
| Profitul brut | 497.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 410.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.664.447 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.050.622 |
| Creante | 863.689 |
| Casa si conturi la banci | 186.933 |
| DATORII | 1.740.225 |
| CAPITALURI - TOTAL | 974.844 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.993.558 |
| VENITURI TOTALE | 6.016.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.334.204 |
| Profitul brut | 682.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 594.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.653.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 794.319 |
| Stocuri | 15.256 |
| Creante | 654.779 |
| Casa si conturi la banci | 124.284 |
| DATORII | 1.545.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 902.407 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.205.076 |
| VENITURI TOTALE | 3.439.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.889.720 |
| Profitul brut | 549.850 |
| Profitul net | 515.454 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 963.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 463.853 |
| Stocuri | 17.541 |
| Creante | 333.762 |
| Casa si conturi la banci | 112.550 |
| DATORII | 1.041.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 386.340 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.644.712 |
| VENITURI TOTALE | 1.826.925 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.718.505 |
| Profitul brut | 108.420 |
| Profitul net | 90.165 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.162.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 413.925 |
| Creante | 305.733 |
| Casa si conturi la banci | 108.192 |
| DATORII | 1.280.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 296.175 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.730.742 |
| VENITURI TOTALE | 1.881.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.836.944 |
| Profitul brut | 44.874 |
| Profitul net | 26.107 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.154.083 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 395.615 |
| Creante | 262.838 |
| Casa si conturi la banci | 132.777 |
| DATORII | 1.279.630 |
| CAPITALURI - TOTAL | 270.068 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.805.028 |
| VENITURI TOTALE | 1.902.336 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.870.595 |
| Profitul brut | 31.741 |
| Profitul net | 12.742 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 496.630 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 388.446 |
| Creante | 313.318 |
| Casa si conturi la banci | 75.128 |
| DATORII | 625.581 |
| CAPITALURI - TOTAL | 259.495 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.352.067 |
| VENITURI TOTALE | 1.355.537 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.137.376 |
| Profitul brut | 218.161 |
| Profitul net | 205.303 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 253.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 146.789 |
| Creante | 122.677 |
| Casa si conturi la banci | 24.112 |
| DATORII | 345.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | 54.192 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 692.067 |
| VENITURI TOTALE | 723.572 |
| CHELTUIELI TOTALE | 695.495 |
| Profitul brut | 28.077 |
| Profitul net | 22.032 |
| Numar mediu de salariati | 3 |