JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA
| Denumire | JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA |
| CUI | 32843592 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000349131 |
| EUID | ROONRC.J2014000349131 |
| CAEN | 5020 |
| Forma juridica | ALTE FORME JURIDICE |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-02-26 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 172 028 | 28 545 887 | 2 285 396 | 2 777 | 27 891 160 | 25 608 541 | 0 |
| 2024 | 0 | -95 973 | 3 008 719 | 1 747 | 560 737 | -2 444 443 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 18 461 | 1 747 | 743 957 | 729 035 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 18 461 | 1 747 | 743 957 | 729 035 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 18 461 | 1 747 | 743 957 | 729 035 | 0 |
| 2020 | 0 | -190 755 | 18 461 | 1 747 | 743 957 | 729 035 | 0 |
| 2019 | 0 | -70 844 | 21 775 | 1 747 | 939 818 | 919 790 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 172 028 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA ”
| Cod CAEN preponderent | 5020 Rev. 2 (echivalent: 5020 Rev. 1, 5020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi maritime și costiere de marfă |
| Descriere Activitate | Transporturi maritime și costiere de marfă |
| Cod CAEN principal | 50 Transporturi maritime și costiere de marfă |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi pe apă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA " în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA "
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JB HOLDING COMPANY B.V. AMSTERDAM SUCURSALA CONSTANŢA "
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2018-06-11 |
| Data reactivare | 2020-08-19 |
| Data publicare | 2018-06-22 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 560.737 |
| Creante | 491.111 |
| Casa si conturi la banci | 69.626 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.792 |
| DATORII | 3.008.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.444.443 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.973 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 95.973 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 95.973 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 939.818 |
| Creante | 671.603 |
| Casa si conturi la banci | 268.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 21.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 919.790 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 77 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.921 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 70.844 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 70.844 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.957.328 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 39.127.439 |
| Casa si conturi la banci | 829.889 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.934 |
| DATORII | 24.428 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.937.581 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 2.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 159.801 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 157.351 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 157.351 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.145.545 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 39.125.676 |
| Casa si conturi la banci | 1.019.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.777 |
| DATORII | 61.137 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.094.932 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 1.537.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 287.671 |
| Profitul brut | 1.249.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.165.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.620.689 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 46.486.982 |
| Casa si conturi la banci | 4.133.707 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.188 |
| DATORII | 11.705.162 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.929.085 |
| Capital subscris varsat | 0 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.049.798 |
| VENITURI TOTALE | 24.738.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.222.454 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.484.158 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.668.150 |
| Numar mediu de salariati | 0 |