B & B SRL
| Denumire | B & B SRL |
| CUI | 3283858 |
| Nr. Reg. Com. | J1992002349294 |
| EUID | ROONRC.J1992002349294 |
| CAEN | 4639 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-06-26 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORD OVIDIU BOGDAN | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141 362 834 | 739 469 | 55 303 967 | 16 013 938 | 55 748 395 | 16 554 905 | 112 |
| 2024 | 137 599 052 | 1 601 588 | 46 996 618 | 16 983 983 | 45 808 644 | 15 815 405 | 116 |
| 2023 | 148 117 086 | 1 176 232 | 40 252 921 | 16 337 681 | 38 105 562 | 14 213 817 | 139 |
| 2022 | 133 626 931 | -1 310 104 | 40 694 243 | 16 947 670 | 36 609 889 | 13 037 584 | 123 |
| 2021 | 116 895 944 | -1 655 600 | 39 960 499 | 19 184 658 | 34 655 857 | 14 347 688 | 121 |
| 2020 | 114 213 076 | 1 416 580 | 35 163 959 | 21 875 909 | 29 471 830 | 16 003 288 | 108 |
| 2019 | 126 548 945 | -1 037 306 | 36 936 852 | 23 953 849 | 27 248 346 | 14 586 708 | 136 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises141 362 834 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “B & B SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4639 Rev. 2 (echivalent: 4639 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4639: Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „B & B SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „B & B SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „B & B SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.983.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.808.644 |
| Stocuri | 20.275.975 |
| Creante | 24.508.098 |
| Casa si conturi la banci | 1.024.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.396 |
| DATORII | 46.996.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.815.405 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 137.599.052 |
| VENITURI TOTALE | 137.923.827 |
| CHELTUIELI TOTALE | 136.023.383 |
| Profitul brut | 1.900.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.601.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.337.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.105.562 |
| Stocuri | 17.854.263 |
| Creante | 19.455.571 |
| Casa si conturi la banci | 795.728 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.495 |
| DATORII | 40.252.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.213.817 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 148.117.086 |
| VENITURI TOTALE | 148.950.757 |
| CHELTUIELI TOTALE | 147.615.166 |
| Profitul brut | 1.335.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.176.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.947.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.609.889 |
| Stocuri | 18.149.976 |
| Creante | 17.243.577 |
| Casa si conturi la banci | 1.216.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 174.268 |
| DATORII | 40.694.243 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.037.584 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 133.626.931 |
| VENITURI TOTALE | 135.944.334 |
| CHELTUIELI TOTALE | 137.254.438 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.310.104 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.310.104 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.184.658 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.655.857 |
| Stocuri | 16.050.882 |
| Creante | 16.842.521 |
| Casa si conturi la banci | 1.762.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 467.672 |
| DATORII | 39.960.499 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.347.688 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 116.895.944 |
| VENITURI TOTALE | 118.270.268 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.925.868 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.655.600 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.655.600 |
| Numar mediu de salariati | 121 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.875.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.471.830 |
| Stocuri | 16.594.038 |
| Creante | 12.011.468 |
| Casa si conturi la banci | 866.324 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 332.910 |
| DATORII | 35.163.959 |
| VENITURI IN AVANS | 513.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.003.288 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 114.213.076 |
| VENITURI TOTALE | 115.381.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.527.025 |
| Profitul brut | 1.854.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.416.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.953.849 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.248.346 |
| Stocuri | 15.472.876 |
| Creante | 11.524.899 |
| Casa si conturi la banci | 250.571 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 321.365 |
| DATORII | 36.936.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.586.708 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 126.548.945 |
| VENITURI TOTALE | 126.626.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 127.630.281 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.003.574 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.037.306 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.480.586 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.001.992 |
| Stocuri | 16.331.208 |
| Creante | 8.245.306 |
| Casa si conturi la banci | 425.478 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 308.467 |
| DATORII | 36.125.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.665.448 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 130.448.604 |
| VENITURI TOTALE | 131.135.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 128.486.151 |
| Profitul brut | 2.649.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.047.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 196 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.908.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.591.056 |
| Stocuri | 15.652.412 |
| Creante | 12.702.487 |
| Casa si conturi la banci | 1.236.157 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 205.943 |
| DATORII | 42.045.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.659.536 |
| Capital subscris varsat | 683.470 |
| Cifra de afaceri neta | 134.221.742 |
| VENITURI TOTALE | 134.610.899 |
| CHELTUIELI TOTALE | 132.732.988 |
| Profitul brut | 1.877.911 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.473.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 197 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.264.978 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.511.635 |
| Stocuri | 16.006.738 |
| Creante | 13.723.400 |
| Casa si conturi la banci | 781.497 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.582 |
| DATORII | 41.634.477 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.272.718 |
| Capital subscris varsat | 670.000 |
| Cifra de afaceri neta | 131.695.549 |
| VENITURI TOTALE | 131.883.512 |
| CHELTUIELI TOTALE | 129.889.266 |
| Profitul brut | 1.994.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.635.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |