MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L.
| Denumire | MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L. |
| CUI | 32787182 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001700403 |
| EUID | ROONRC.J40/1700/2014 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-02-13 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIRIAC CĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 841 567 | 1 087 756 | 5 469 601 | 360 381 | 4 419 194 | 2 678 207 | 11 |
| 2024 | 30 019 782 | 454 234 | 4 949 336 | 486 938 | 6 275 228 | 1 590 451 | 12 |
| 2023 | 14 705 267 | 177 880 | 4 578 827 | 540 785 | 5 883 715 | 1 136 217 | 31 |
| 2022 | 56 928 449 | 73 580 | 6 737 754 | 740 669 | 7 127 786 | 958 337 | 66 |
| 2021 | 42 006 444 | 878 277 | 7 004 734 | 1 293 084 | 7 223 997 | 884 757 | 113 |
| 2020 | 22 138 620 | 1 017 156 | 1 147 514 | 218 466 | 2 856 063 | 1 107 390 | 94 |
| 2019 | 4 205 444 | 83 754 | 1 171 831 | 3 734 | 1 722 669 | 90 234 | 64 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 841 567 lei
33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAGNUM CONCRETE STRUCTURE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 486.938 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.275.228 |
| Stocuri | 2.507.897 |
| Creante | 3.512.936 |
| Casa si conturi la banci | 254.395 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.332.311 |
| DATORII | 4.949.336 |
| VENITURI IN AVANS | 2.554.690 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.590.451 |
| Capital subscris varsat | 5.400 |
| Cifra de afaceri neta | 30.019.782 |
| VENITURI TOTALE | 29.680.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.057.200 |
| Profitul brut | 623.046 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 454.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 540.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.883.715 |
| Stocuri | 3.041.303 |
| Creante | 3.218.847 |
| Casa si conturi la banci | -376.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 407.759 |
| DATORII | 4.578.827 |
| VENITURI IN AVANS | 1.117.215 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.136.217 |
| Capital subscris varsat | 5.400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.705.267 |
| VENITURI TOTALE | 14.439.017 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.217.893 |
| Profitul brut | 221.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 177.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 740.669 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.127.786 |
| Stocuri | 3.429.455 |
| Creante | 3.387.603 |
| Casa si conturi la banci | 310.728 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 779.111 |
| DATORII | 6.737.754 |
| VENITURI IN AVANS | 951.475 |
| CAPITALURI - TOTAL | 958.337 |
| Capital subscris varsat | 5.400 |
| Cifra de afaceri neta | 56.928.449 |
| VENITURI TOTALE | 61.320.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.216.228 |
| Profitul brut | 104.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 73.580 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.293.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.223.997 |
| Stocuri | 4.511.023 |
| Creante | 1.604.079 |
| Casa si conturi la banci | 728.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.292.451 |
| DATORII | 7.004.734 |
| VENITURI IN AVANS | 5.920.041 |
| CAPITALURI - TOTAL | 884.757 |
| Capital subscris varsat | 5.400 |
| Cifra de afaceri neta | 42.006.444 |
| VENITURI TOTALE | 42.010.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.950.373 |
| Profitul brut | 1.060.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 878.277 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 218.466 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.856.063 |
| Stocuri | 1.287.595 |
| Creante | 1.383.149 |
| Casa si conturi la banci | 185.319 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 581.324 |
| DATORII | 1.147.514 |
| VENITURI IN AVANS | 1.400.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.107.390 |
| Capital subscris varsat | 5.400 |
| Cifra de afaceri neta | 22.138.620 |
| VENITURI TOTALE | 22.142.606 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.983.269 |
| Profitul brut | 1.159.337 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.017.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| Active imobilizate | 3.734 |
| Active circulante | 1.722.669 |
| Stocuri | 446.044 |
| Creante | 1.121.820 |
| Disponibilitati | 154.805 |
| Cheltuieli in avans | 222.798 |
| Datorii | 1.171.831 |
| Venituri in avans | 687.136 |
| Capitaluri proprii | 90.234 |
| Capital social | 5.400 |
| Cifra de afaceri | 4.205.444 |
| Venituri totale | 4.205.589 |
| Cheltuieli totale | 4.080.967 |
| Profit brut | 124.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 64 |
| Active circulante | 808.933 |
| Stocuri | 1.104 |
| Creante | 792.783 |
| Disponibilitati | 15.046 |
| Datorii | 370.508 |
| Capitaluri proprii | 438.425 |
| Capital social | 5.400 |
| Cifra de afaceri | 2.194.007 |
| Venituri totale | 2.198.247 |
| Cheltuieli totale | 1.779.206 |
| Profit brut | 419.041 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 397.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 28 |
| Active circulante | 254.467 |
| Creante | 207.473 |
| Disponibilitati | 46.994 |
| Datorii | 216.481 |
| Capitaluri proprii | 37.986 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 1.745.127 |
| Venituri totale | 1.745.455 |
| Cheltuieli totale | 1.675.604 |
| Profit brut | 69.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 61 |
| Active imobilizate | 1.182 |
| Active circulante | 76.949 |
| Stocuri | 180 |
| Creante | 58.271 |
| Disponibilitati | 18.498 |
| Datorii | 74.204 |
| Capitaluri proprii | 3.927 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 519.031 |
| Venituri totale | 519.086 |
| Cheltuieli totale | 491.842 |
| Profit brut | 27.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |