CUFFLINKS SRL

Cauta alta firma:
CUFFLINKS SRL
CUI: 32738112RegCom: J2014001182407EUID: ROONRC.J2014001182407CAEN: 6210Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, DRM. MORII, NR.2, BL.C1, SC.1, ET.5, AP.31

Denumire CUFFLINKS SRL
CUI 32738112
Nr. Reg. Com. J2014001182407
EUID ROONRC.J2014001182407
CAEN 6210
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2014-02-03 (12 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, DRM. MORII, NR.2, BL.C1, SC.1, ET.5, AP.31
Telefon 0723680044
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
VLĂSCEANU RĂZVAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 495 604 213 518 273 592 1
2024 1 235 795 633 812 203 295 1
2023 1 280 860 470 903 179 971 1
2022 714 852 293 755 167 194 1
2021 843 508 393 238 270 525 0
2020 199 364 -142 160 150 168 1
2019 491 000 347 464 6 386 1
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
495 604 lei
-60%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CUFFLINKS SRL”
Cod CAEN preponderent 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3)
Obiect Activitate Transporturi aeriene dupa grafic
Descriere Activitate Transporturi aeriene dupa grafic
Cod CAEN principal 62
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, DRM. MORII, NR.2, BL.C1, SC.1, ET.5, AP.31
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția CUFFLINKS SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 19502 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 1473 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
633.812 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „CUFFLINKS SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „CUFFLINKS SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „CUFFLINKS SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CUFFLINKS SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „CUFFLINKS SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „CUFFLINKS SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „CUFFLINKS SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CUFFLINKS SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 413.614
Active circulante 415.966
Creante 410.817
Disponibilitati 5.149
Cheltuieli in avans 7.869
Datorii 203.295
Capitaluri proprii 634.154
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.235.795
Venituri totale 1.303.658
Cheltuieli totale 635.435
Profit brut 668.223
Pierdere bruta 0
Profit net 633.812
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 451.108
Active circulante 200.006
Creante 188.690
Disponibilitati 11.316
Datorii 179.971
Capitaluri proprii 471.143
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.280.860
Venituri totale 1.280.860
Cheltuieli totale 797.405
Profit brut 483.455
Pierdere bruta 0
Profit net 470.903
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6201
Active imobilizate 441.399
Active circulante 14.988
Creante 8.167
Disponibilitati 6.821
Cheltuieli in avans 4.802
Datorii 167.194
Capitaluri proprii 293.995
Capital social 200
Cifra de afaceri 714.852
Venituri totale 828.305
Cheltuieli totale 515.444
Profit brut 312.861
Pierdere bruta 0
Profit net 293.755
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 435.600
Active circulante 163.669
Stocuri 10.851
Creante 135.764
Disponibilitati 2.054
Datorii 270.525
Capitaluri proprii 328.744
Capital social 200
Cifra de afaceri 843.508
Venituri totale 843.523
Cheltuieli totale 425.485
Profit brut 418.038
Pierdere bruta 0
Profit net 393.238
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 26.367
Active circulante 59.307
Stocuri 10.852
Creante 6.961
Disponibilitati 16.894
Datorii 150.168
Capitaluri proprii -64.494
Capital social 200
Cifra de afaceri 199.364
Venituri totale 199.365
Cheltuieli totale 336.023
Profit brut 0
Pierdere bruta 136.658
Profit net 0
Pierdere neta 142.160
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 1.453
Active circulante 430.063
Stocuri 10.988
Creante 406.959
Disponibilitati 12.116
Cheltuieli in avans 0
Datorii 6.386
Capitaluri proprii 425.130
Capital social 200
Cifra de afaceri 491.000
Venituri totale 491.390
Cheltuieli totale 139.084
Profit brut 352.306
Pierdere bruta 0
Profit net 347.464
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 2.453
Active circulante 80.895
Stocuri 11.262
Creante 26.552
Disponibilitati 43.081
Cheltuieli in avans 26
Datorii 5.708
Capitaluri proprii 77.666
Capital social 200
Cifra de afaceri 208.801
Venituri totale 208.801
Cheltuieli totale 175.222
Profit brut 33.579
Pierdere bruta 0
Profit net 31.491
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 3.453
Active circulante 45.448
Stocuri 11.261
Creante 29.552
Disponibilitati 4.635
Cheltuieli in avans 133
Datorii 2.859
Capitaluri proprii 46.175
Capital social 200
Cifra de afaceri 156.857
Venituri totale 156.858
Cheltuieli totale 128.914
Profit brut 27.944
Pierdere bruta 0
Profit net 26.376
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4791
Active imobilizate 2.443
Active circulante 18.707
Stocuri 11.261
Creante 658
Disponibilitati 6.788
Datorii 1.352
Capitaluri proprii 19.798
Capital social 200
Cifra de afaceri 42.570
Venituri totale 42.571
Cheltuieli totale 22.817
Profit brut 19.754
Pierdere bruta 0
Profit net 18.477
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.