ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A.
| Denumire | ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A. |
| CUI | 32187285 |
| Nr. Reg. Com. | J16/1372/2013 |
| EUID | ROONRC.J16/1372/2013 |
| CAEN | 1072 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-29 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KANATLI DERBIL GULDEN | - | Turcia |
| KANATLI AYDAN | - | Turcia |
| AHMET EMIR TURAN | - | Turcia |
| ERK SITKI ALP | - | Turcia |
| KANATLI AHMET FIRUZHAN | - | Turcia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 332 826 791 | -153 241 590 | 225 314 762 | 202 956 319 | 70 729 300 | 35 058 393 | 490 |
| 2024 | 294 639 349 | -118 326 166 | 239 567 652 | 208 963 264 | 78 700 103 | 40 689 983 | 516 |
| 2023 | 265 996 238 | -94 564 081 | 194 676 690 | 173 024 249 | 65 877 580 | 34 516 149 | 418 |
| 2022 | 182 634 910 | -98 563 435 | 246 381 003 | 170 269 382 | 58 415 340 | -29 631 016 | 368 |
| 2021 | 140 642 228 | -90 524 490 | 234 917 710 | 151 305 690 | 48 449 782 | -49 384 317 | 359 |
| 2020 | 120 358 149 | -109 834 928 | 254 075 686 | 164 370 284 | 37 444 257 | -68 859 827 | 391 |
| 2019 | 94 392 927 | -106 828 716 | 340 209 563 | 178 026 835 | 44 138 283 | -136 955 158 | 347 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises332 826 791 lei
13%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 1072 Rev. 2 (echivalent: 1072 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 1 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Dolj , domeniul 1072: Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 208.963.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.700.103 |
| Stocuri | 30.151.761 |
| Creante | 40.506.753 |
| Casa si conturi la banci | 8.041.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 346.248 |
| DATORII | 239.567.652 |
| VENITURI IN AVANS | 7.751.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.689.983 |
| Capital subscris varsat | 80.243.000 |
| Cifra de afaceri neta | 294.639.349 |
| VENITURI TOTALE | 301.054.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 415.829.790 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 114.775.608 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 118.326.166 |
| Numar mediu de salariati | 516 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 170.269.382 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.415.340 |
| Stocuri | 16.997.018 |
| Creante | 31.175.009 |
| Casa si conturi la banci | 10.243.313 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 173.640 |
| DATORII | 246.381.003 |
| VENITURI IN AVANS | 12.108.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | -29.631.016 |
| Capital subscris varsat | 80.186.000 |
| Cifra de afaceri neta | 182.634.910 |
| VENITURI TOTALE | 193.345.855 |
| CHELTUIELI TOTALE | 291.411.054 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 98.065.199 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 98.563.435 |
| Numar mediu de salariati | 368 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 178.026.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.138.283 |
| Stocuri | 10.536.895 |
| Creante | 27.917.711 |
| Casa si conturi la banci | 5.683.677 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 453.913 |
| DATORII | 340.209.563 |
| VENITURI IN AVANS | 19.337.715 |
| PROVIZIOANE | 26.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | -136.955.158 |
| Capital subscris varsat | 80.110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.392.927 |
| VENITURI TOTALE | 96.685.564 |
| CHELTUIELI TOTALE | 203.514.280 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 106.828.716 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 106.828.716 |
| Numar mediu de salariati | 347 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.578.554 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 50.843.466 |
| Stocuri | 8.059.768 |
| Creante | 42.746.040 |
| Casa si conturi la banci | 37.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 72.238 |
| DATORII | 235.056.881 |
| VENITURI IN AVANS | 24.281.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.843.810 |
| Capital subscris varsat | 80.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.507.126 |
| VENITURI TOTALE | 34.582.651 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.313.845 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.731.194 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 47.731.194 |
| Numar mediu de salariati | 317 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 210.168.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 80.997.960 |
| Stocuri | 10.099.997 |
| Creante | 70.576.349 |
| Casa si conturi la banci | 321.614 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 668.168 |
| DATORII | 223.714.807 |
| VENITURI IN AVANS | 28.473.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.646.536 |
| Capital subscris varsat | 80.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.380.909 |
| VENITURI TOTALE | 19.667.224 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.759.034 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.091.810 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 30.091.810 |
| Numar mediu de salariati | 202 |