DAB MOBILE PARTS SRL
| Denumire | DAB MOBILE PARTS SRL |
| CUI | 32054203 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001153291 |
| EUID | ROONRC.J2013001153291 |
| CAEN | 4781 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-24 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAVID CONSTANTIN-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 449 369 | 110 254 | 2 105 576 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 1 650 080 | 808 388 | 1 451 318 | 274 584 | 6 469 094 | 5 292 360 | 5 |
| 2023 | 1 466 560 | 434 281 | 1 078 493 | 7 033 | 5 778 828 | 4 722 038 | 3 |
| 2022 | 2 084 082 | 1 003 385 | 1 001 576 | 7 981 | 5 281 352 | 4 287 757 | 6 |
| 2021 | 2 084 014 | 1 405 462 | 2 270 955 | 9 070 | 5 546 601 | 3 283 166 | 8 |
| 2020 | 1 451 162 | 649 283 | 2 793 715 | 15 924 | 4 783 669 | 2 005 878 | 7 |
| 2019 | 1 132 620 | 365 760 | 2 707 243 | 12 850 | 4 084 622 | 1 390 229 | 6 |
| 2018 | 1 143 943 | 60 322 | 2 859 402 | 56 089 | 2 516 268 | -287 045 | 6 |
| 2017 | 1 223 920 | -3 108 | 2 416 369 | 71 856 | 1 997 146 | -347 367 | 6 |
| 2016 | 1 449 680 | -117 730 | 2 005 167 | 90 087 | 1 570 821 | -344 259 | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 449 369 lei
-12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DAB MOBILE PARTS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4781 Rev. 2 (echivalent: 4781 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 4781: Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DAB MOBILE PARTS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DAB MOBILE PARTS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DAB MOBILE PARTS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.469.094 |
| Stocuri | 6.622.845 |
| Creante | 53.642 |
| Casa si conturi la banci | -207.393 |
| DATORII | 1.451.318 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.292.360 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.650.080 |
| VENITURI TOTALE | 1.714.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 861.691 |
| Profitul brut | 852.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 808.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.778.828 |
| Stocuri | 5.923.191 |
| Creante | 149.783 |
| Casa si conturi la banci | -294.146 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.670 |
| DATORII | 1.078.493 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.722.038 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.466.560 |
| VENITURI TOTALE | 1.472.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.026.178 |
| Profitul brut | 446.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 434.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.281.352 |
| Stocuri | 5.137.570 |
| Creante | 133.698 |
| Casa si conturi la banci | 10.084 |
| DATORII | 1.001.576 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.287.757 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.084.082 |
| VENITURI TOTALE | 2.095.450 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.074.261 |
| Profitul brut | 1.021.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.003.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.546.601 |
| Stocuri | 5.411.612 |
| Creante | 115.596 |
| Casa si conturi la banci | 19.393 |
| DATORII | 2.270.955 |
| VENITURI IN AVANS | 1.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.283.166 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.084.014 |
| VENITURI TOTALE | 2.194.251 |
| CHELTUIELI TOTALE | 769.497 |
| Profitul brut | 1.424.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.405.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.783.669 |
| Stocuri | 4.504.811 |
| Creante | 270.886 |
| Casa si conturi la banci | 7.972 |
| DATORII | 2.793.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.005.878 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.451.162 |
| VENITURI TOTALE | 1.469.609 |
| CHELTUIELI TOTALE | 806.642 |
| Profitul brut | 662.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 649.283 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.084.622 |
| Stocuri | 3.852.533 |
| Creante | 223.247 |
| Casa si conturi la banci | 8.842 |
| DATORII | 2.707.243 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.390.229 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.132.620 |
| VENITURI TOTALE | 1.136.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 759.720 |
| Profitul brut | 377.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 365.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 56.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.516.268 |
| Stocuri | 2.108.180 |
| Creante | 297.672 |
| Casa si conturi la banci | 110.416 |
| DATORII | 2.859.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | -287.045 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.143.943 |
| VENITURI TOTALE | 1.145.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.070.014 |
| Profitul brut | 75.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 60.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 71.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.997.146 |
| Stocuri | 1.785.953 |
| Creante | 202.331 |
| Casa si conturi la banci | 8.862 |
| DATORII | 2.416.369 |
| CAPITALURI - TOTAL | -347.367 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.223.920 |
| VENITURI TOTALE | 1.224.886 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.216.084 |
| Profitul brut | 8.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.108 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 90.087 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.570.821 |
| Stocuri | 1.514.334 |
| Creante | 46.289 |
| Casa si conturi la banci | 10.198 |
| DATORII | 2.005.167 |
| CAPITALURI - TOTAL | -344.259 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.449.680 |
| VENITURI TOTALE | 1.451.068 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.564.765 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 113.697 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 117.730 |
| Numar mediu de salariati | 6 |