TERMOFICARE ORADEA S.A.
| Denumire | TERMOFICARE ORADEA S.A. |
| CUI | 31952982 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001095050 |
| EUID | ROONRC.J2013001095050 |
| CAEN | 3530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-02 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘENDRONI AUREL | - | România |
| FLOREA AUGUSTIN-EDUARD | - | România |
| GONTARIU FLORIAN-MIRCEA | - | România |
| POPA ROMULUS-CRISTIAN | - | România |
| TRANDAFIR ELIAN-NICOLAE | - | România |
| BENDEA GAVRIL-VALENTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 395 297 524 | -59 197 414 | 164 323 022 | 148 251 613 | 178 894 881 | 58 407 351 | 526 |
| 2024 | 373 744 120 | -28 345 790 | 158 623 212 | 156 869 464 | 224 130 216 | 117 966 756 | 536 |
| 2023 | 433 820 662 | -51 778 792 | 189 941 224 | 152 305 525 | 283 869 078 | 147 789 466 | 533 |
| 2022 | 573 796 639 | 17 435 582 | 271 840 733 | 139 281 430 | 355 595 603 | 203 989 188 | 530 |
| 2021 | 339 097 760 | -21 912 110 | 214 701 244 | 156 820 890 | 277 413 134 | 187 053 606 | 534 |
| 2020 | 210 351 288 | 808 555 | 68 965 018 | 160 503 217 | 152 539 233 | 215 976 004 | 533 |
| 2019 | 211 276 832 | 442 962 | 73 844 990 | 205 007 378 | 124 459 136 | 216 500 799 | 540 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises395 297 524 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TERMOFICARE ORADEA S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 3530 Rev. 2 (echivalent: 3530 Rev. 1, 3530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere Activitate | Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 35 Furnizarea de abur și aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 6 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bihor , domeniul 3530: Construcții și reparații de aeronave și nave
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TERMOFICARE ORADEA S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TERMOFICARE ORADEA S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TERMOFICARE ORADEA S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.869.464 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 224.130.216 |
| Stocuri | 29.566.753 |
| Creante | 146.519.167 |
| Casa si conturi la banci | 48.044.296 |
| DATORII | 158.623.212 |
| VENITURI IN AVANS | 42.300.342 |
| PROVIZIOANE | 62.109.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 117.966.756 |
| Capital subscris varsat | 210.201.300 |
| Cifra de afaceri neta | 373.744.120 |
| VENITURI TOTALE | 431.388.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 455.823.116 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.434.535 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 28.345.790 |
| Numar mediu de salariati | 536 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 152.305.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 283.869.078 |
| Stocuri | 45.403.537 |
| Creante | 209.988.953 |
| Casa si conturi la banci | 28.476.588 |
| DATORII | 189.941.224 |
| VENITURI IN AVANS | 33.713.009 |
| PROVIZIOANE | 64.730.904 |
| CAPITALURI - TOTAL | 147.789.466 |
| Capital subscris varsat | 210.201.300 |
| Cifra de afaceri neta | 433.820.662 |
| VENITURI TOTALE | 465.209.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 514.982.466 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 49.773.258 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 51.778.792 |
| Numar mediu de salariati | 533 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 139.281.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 355.595.603 |
| Stocuri | 17.412.819 |
| Creante | 289.510.926 |
| Casa si conturi la banci | 48.671.858 |
| DATORII | 271.840.733 |
| VENITURI IN AVANS | 19.047.112 |
| CAPITALURI - TOTAL | 203.989.188 |
| Capital subscris varsat | 210.201.300 |
| Cifra de afaceri neta | 573.796.639 |
| VENITURI TOTALE | 658.156.112 |
| CHELTUIELI TOTALE | 640.407.681 |
| Profitul brut | 17.748.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.435.582 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 530 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.820.890 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 277.413.134 |
| Stocuri | 14.163.858 |
| Creante | 213.891.484 |
| Casa si conturi la banci | 49.357.792 |
| DATORII | 214.701.244 |
| VENITURI IN AVANS | 32.479.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 187.053.606 |
| Capital subscris varsat | 210.201.300 |
| Cifra de afaceri neta | 339.097.760 |
| VENITURI TOTALE | 438.364.639 |
| CHELTUIELI TOTALE | 460.276.749 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.912.110 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 21.912.110 |
| Numar mediu de salariati | 534 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 160.503.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 152.539.233 |
| Stocuri | 12.785.152 |
| Creante | 78.383.203 |
| Casa si conturi la banci | 61.370.878 |
| DATORII | 68.965.018 |
| VENITURI IN AVANS | 28.101.428 |
| CAPITALURI - TOTAL | 215.976.004 |
| Capital subscris varsat | 210.614.760 |
| Cifra de afaceri neta | 210.351.288 |
| VENITURI TOTALE | 263.405.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 260.314.418 |
| Profitul brut | 3.091.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 808.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 533 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 205.007.378 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 124.459.136 |
| Stocuri | 12.602.203 |
| Creante | 86.940.535 |
| Casa si conturi la banci | 24.916.398 |
| DATORII | 73.844.990 |
| VENITURI IN AVANS | 39.120.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 216.500.799 |
| Capital subscris varsat | 211.948.110 |
| Cifra de afaceri neta | 211.276.832 |
| VENITURI TOTALE | 260.815.188 |
| CHELTUIELI TOTALE | 258.856.212 |
| Profitul brut | 1.958.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 540 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 212.465.007 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 94.287.239 |
| Stocuri | 9.536.556 |
| Creante | 64.633.492 |
| Casa si conturi la banci | 20.117.191 |
| DATORII | 66.704.114 |
| VENITURI IN AVANS | 22.184.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 217.863.942 |
| Capital subscris varsat | 213.410.700 |
| Cifra de afaceri neta | 210.274.584 |
| VENITURI TOTALE | 253.800.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 250.184.807 |
| Profitul brut | 3.615.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 884.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 534 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 104.944.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108.457.213 |
| Stocuri | 10.491.734 |
| Creante | 65.289.333 |
| Casa si conturi la banci | 32.676.146 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.774.959 |
| DATORII | 100.504.318 |
| VENITURI IN AVANS | 20.300.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 102.371.224 |
| Capital subscris varsat | 97.137.630 |
| Cifra de afaceri neta | 269.724.730 |
| VENITURI TOTALE | 270.143.525 |
| CHELTUIELI TOTALE | 266.093.557 |
| Profitul brut | 4.049.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.844.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 525 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.790.002 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.900.386 |
| Stocuri | 1.336.058 |
| Creante | 48.391.803 |
| Casa si conturi la banci | 18.172.525 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.418.011 |
| DATORII | 87.555.259 |
| VENITURI IN AVANS | 16.952.742 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.600.398 |
| Capital subscris varsat | 90.000 |
| Cifra de afaceri neta | 170.832.458 |
| VENITURI TOTALE | 171.115.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 170.778.139 |
| Profitul brut | 337.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 243.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 372 |