NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL
| Denumire | NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL |
| CUI | 31718222 |
| Nr. Reg. Com. | J2013006934406 |
| EUID | ROONRC.J2013006934406 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-30 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 346 501 | 262 216 | 96 057 376 | 4 123 828 | 59 485 004 | -37 735 011 | 1 387 |
| 2024 | 106 324 432 | 316 421 | 82 955 740 | 4 712 560 | 45 484 952 | -38 065 644 | 1 237 |
| 2023 | 91 834 554 | 101 611 | 69 740 237 | 4 987 654 | 31 765 413 | -38 211 540 | 1 833 |
| 2022 | 86 950 744 | -2 578 126 | 60 669 523 | 2 566 883 | 20 984 016 | -38 028 170 | 1 471 |
| 2021 | 80 813 920 | 1 107 298 | 50 894 676 | 2 646 879 | 31 097 498 | -17 499 447 | 1 502 |
| 2020 | 70 770 355 | 805 490 | 48 730 229 | 1 342 667 | 33 470 672 | -14 216 389 | 1 790 |
| 2019 | 79 164 231 | 499 106 | 38 870 393 | 1 076 891 | 22 858 970 | -15 007 879 | 1 714 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises123 346 501 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi foarte mari , Bucureşti , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.987.654 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.765.413 |
| Stocuri | 3.755.863 |
| Creante | 23.999.133 |
| Casa si conturi la banci | 4.010.417 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 159.014 |
| DATORII | 69.740.237 |
| VENITURI IN AVANS | 5.383.384 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -38.211.540 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 91.834.554 |
| VENITURI TOTALE | 100.632.278 |
| CHELTUIELI TOTALE | 100.530.667 |
| Profitul brut | 101.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 101.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.833 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.566.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.984.016 |
| Stocuri | 3.847.399 |
| Creante | 12.710.787 |
| Casa si conturi la banci | 4.425.830 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.000 |
| DATORII | 60.669.523 |
| VENITURI IN AVANS | 1.023.546 |
| CAPITALURI - TOTAL | -38.028.170 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 86.950.744 |
| VENITURI TOTALE | 87.800.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.378.803 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.578.126 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.578.126 |
| Numar mediu de salariati | 1.471 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.646.879 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.097.498 |
| Stocuri | 2.968.906 |
| Creante | 25.458.681 |
| Casa si conturi la banci | 2.669.911 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 138.276 |
| DATORII | 50.894.676 |
| VENITURI IN AVANS | 487.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | -17.499.447 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 80.813.920 |
| VENITURI TOTALE | 80.948.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.840.858 |
| Profitul brut | 1.107.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.107.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.502 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.342.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.470.672 |
| Stocuri | 3.330.592 |
| Creante | 20.749.649 |
| Casa si conturi la banci | 9.390.431 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.576 |
| DATORII | 48.730.229 |
| VENITURI IN AVANS | 399.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.216.389 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.770.355 |
| VENITURI TOTALE | 72.693.983 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.888.493 |
| Profitul brut | 805.490 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 805.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.790 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.076.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.858.970 |
| Stocuri | 2.256.891 |
| Creante | 12.802.155 |
| Casa si conturi la banci | 7.799.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.120 |
| DATORII | 38.870.393 |
| VENITURI IN AVANS | 140.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | -15.007.879 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 79.164.231 |
| VENITURI TOTALE | 80.740.438 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.241.332 |
| Profitul brut | 499.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 499.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.714 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 939.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.730.503 |
| Stocuri | 1.247.248 |
| Creante | 16.241.533 |
| Casa si conturi la banci | 2.241.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 281.703 |
| DATORII | 27.921.249 |
| VENITURI IN AVANS | 537.585 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.506.642 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.773.752 |
| VENITURI TOTALE | 71.940.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 74.797.842 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.857.762 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.857.762 |
| Numar mediu de salariati | 1.827 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.335.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.790.557 |
| Stocuri | 971.657 |
| Creante | 12.749.417 |
| Casa si conturi la banci | 1.069.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 578.632 |
| DATORII | 20.836.103 |
| VENITURI IN AVANS | 401.419 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.532.881 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.665.106 |
| VENITURI TOTALE | 70.842.379 |
| CHELTUIELI TOTALE | 75.567.442 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.725.063 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.725.063 |
| Numar mediu de salariati | 2.028 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.563.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.346.506 |
| Stocuri | 636.278 |
| Creante | 8.426.197 |
| Casa si conturi la banci | 284.031 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.283.274 |
| DATORII | 11.853.231 |
| VENITURI IN AVANS | 148.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 192.183 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.191.144 |
| VENITURI TOTALE | 31.377.593 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.306.804 |
| Profitul brut | 70.789 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 23.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 992 |