BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L.
| Denumire | BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 31710202 |
| Nr. Reg. Com. | J2013006849401 |
| EUID | ROONRC.J2013006849401 |
| CAEN | 7112 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-29 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COTHENET XAVIER ALEXANDRE | - | Franţa |
| MIDENET STEPHAN DAVID | - | Franţa |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 265 435 | -2 079 945 | 16 384 586 | 1 162 897 | 9 791 720 | -6 173 804 | 35 |
| 2024 | 26 517 294 | 327 657 | 16 443 339 | 1 698 428 | 10 492 349 | -4 093 859 | 36 |
| 2023 | 19 130 358 | -859 341 | 15 963 184 | 2 323 567 | 9 418 928 | -4 421 516 | 33 |
| 2022 | 12 283 753 | -1 734 645 | 8 645 869 | 314 566 | 5 492 075 | -2 890 876 | 30 |
| 2021 | 7 956 840 | -1 379 626 | 6 592 358 | 320 512 | 5 094 968 | -1 156 231 | 30 |
| 2020 | 10 331 036 | 105 376 | 3 716 258 | 334 740 | 3 519 872 | 223 395 | 41 |
| 2019 | 12 166 818 | 586 347 | 6 875 229 | 403 341 | 6 515 655 | 118 019 | 41 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 265 435 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere Activitate | Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BOURBON TECH SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.323.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.418.928 |
| Stocuri | 1.886.418 |
| Creante | 7.081.504 |
| Casa si conturi la banci | 451.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 357.413 |
| DATORII | 15.963.184 |
| VENITURI IN AVANS | 558.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.421.516 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.130.358 |
| VENITURI TOTALE | 19.194.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.053.928 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 859.341 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 859.341 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 314.566 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.492.075 |
| Creante | 4.796.310 |
| Casa si conturi la banci | 695.765 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 313.347 |
| DATORII | 8.645.869 |
| VENITURI IN AVANS | 364.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.890.876 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.283.753 |
| VENITURI TOTALE | 12.406.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.141.337 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.734.645 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.734.645 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 320.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.094.968 |
| Creante | 4.492.220 |
| Casa si conturi la banci | 602.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 324.033 |
| DATORII | 6.592.358 |
| VENITURI IN AVANS | 303.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.156.231 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.956.840 |
| VENITURI TOTALE | 7.980.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.359.886 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.379.626 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.379.626 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 334.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.519.872 |
| Creante | 3.158.251 |
| Casa si conturi la banci | 361.621 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.041 |
| DATORII | 3.716.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 223.395 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.331.036 |
| VENITURI TOTALE | 10.507.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.401.260 |
| Profitul brut | 105.919 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 105.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 403.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.515.655 |
| Creante | 5.521.637 |
| Casa si conturi la banci | 994.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 82.548 |
| DATORII | 6.875.229 |
| PROVIZIOANE | 8.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 118.019 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.166.818 |
| VENITURI TOTALE | 12.260.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.439.277 |
| Profitul brut | 821.504 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 586.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 192.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.389.568 |
| Creante | 4.720.014 |
| Casa si conturi la banci | 669.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.852 |
| DATORII | 6.098.450 |
| PROVIZIOANE | 8.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | -468.328 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.168.562 |
| VENITURI TOTALE | 7.266.421 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.776.139 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 509.718 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 509.718 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 193.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.179.242 |
| Creante | 3.407.374 |
| Casa si conturi la banci | 771.868 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.675 |
| DATORII | 4.373.250 |
| PROVIZIOANE | 8.296 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.390 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.973.319 |
| VENITURI TOTALE | 7.029.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.329.597 |
| Profitul brut | 699.835 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 561.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 131.939 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.417.482 |
| Creante | 2.068.275 |
| Casa si conturi la banci | 349.207 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.735 |
| DATORII | 3.048.046 |
| PROVIZIOANE | 74.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | -520.156 |
| Capital subscris varsat | 220.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.917.850 |
| VENITURI TOTALE | 6.006.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.030.293 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 23.606 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 66.038 |
| Numar mediu de salariati | 28 |