CONFORT 92 SRL
| Denumire | CONFORT 92 SRL |
| CUI | 3165429 |
| Nr. Reg. Com. | J40/18396/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/18396/1992 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-07-13 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURSUMAC LUCIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 292 203 | 1 078 170 | 191 911 | 977 878 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 292 203 | 1 078 170 | 191 911 | 977 878 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 292 203 | 1 078 170 | 191 911 | 977 878 | 0 |
| 2022 | 0 | -1 820 | 292 203 | 1 078 170 | 191 911 | 977 878 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 290 503 | 1 078 170 | 192 031 | 979 698 | 0 |
| 2020 | 0 | 216 317 | 290 503 | 1 078 170 | 192 031 | 979 698 | 0 |
| 2019 | 0 | -84 269 | 318 979 | 892 425 | 189 934 | 763 380 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONFORT 92 SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONFORT 92 SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONFORT 92 SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONFORT 92 SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2013-11-07 |
| Data publicare | 2013-11-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.078.170 |
| Active circulante | 191.911 |
| Creante | 189.860 |
| Disponibilitati | 2.051 |
| Datorii | 292.203 |
| Capitaluri proprii | 977.878 |
| Capital social | 41.410 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.820 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.820 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.820 |
| Active imobilizate | 1.078.170 |
| Active circulante | 192.031 |
| Creante | 189.860 |
| Disponibilitati | 2.171 |
| Datorii | 290.503 |
| Capitaluri proprii | 979.698 |
| Capital social | 41.410 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.078.170 |
| Active circulante | 192.031 |
| Creante | 189.860 |
| Disponibilitati | 2.171 |
| Datorii | 290.503 |
| Capitaluri proprii | 979.698 |
| Capital social | 41.410 |
| Venituri totale | 584.174 |
| Cheltuieli totale | 350.332 |
| Profit brut | 233.842 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 216.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 892.425 |
| Active circulante | 189.934 |
| Stocuri | 37 |
| Creante | 189.860 |
| Disponibilitati | 37 |
| Datorii | 318.979 |
| Capitaluri proprii | 763.380 |
| Capital social | 41.410 |
| Venituri totale | 4 |
| Cheltuieli totale | 84.273 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 84.269 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 84.269 |
| Active imobilizate | 892.425 |
| Active circulante | 189.934 |
| Stocuri | 37 |
| Creante | 189.860 |
| Disponibilitati | 37 |
| Datorii | 234.709 |
| Capitaluri proprii | 847.650 |
| Capital social | 41.410 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 852.715 |
| Active circulante | 518.077 |
| Stocuri | 37 |
| Creante | 518.003 |
| Disponibilitati | 37 |
| Datorii | 236.002 |
| Capitaluri proprii | 1.134.790 |
| Capital social | 41.410 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 136.786 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 136.786 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 136.786 |
| Nr. salariati | 0 |