BRENNEKA INSTALL SRL
| Denumire | BRENNEKA INSTALL SRL |
| CUI | 31612697 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000481047 |
| EUID | ROONRC.J2013000481047 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-09 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎSLARIU ADRIAN-ALEXANDRU | Limitate, conf. Hotărârii nr. 1/21.06.2024. Mandatul se exercită atât împreună cât şi separat | România |
| VULTUR LUCIAN-FLORENTIN | depline, atât separat cât şi împreună | România |
| OJOG MIHAI | depline, atât separat cât şi împreună | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 709 419 | 6 813 064 | 91 821 454 | 10 952 887 | 101 297 923 | 20 918 656 | 167 |
| 2024 | 93 387 825 | 7 040 300 | 46 373 926 | 8 799 446 | 55 627 244 | 19 208 183 | 139 |
| 2023 | 79 030 897 | 6 528 584 | 45 521 734 | 4 672 353 | 56 176 482 | 15 390 262 | 123 |
| 2022 | 63 014 057 | 4 095 110 | 14 243 563 | 2 665 221 | 21 393 970 | 9 919 692 | 98 |
| 2021 | 64 187 687 | 3 233 442 | 11 533 534 | 1 228 343 | 17 273 397 | 6 824 578 | 105 |
| 2020 | 51 660 291 | 3 409 025 | 10 909 746 | 2 860 019 | 16 646 889 | 8 541 134 | 105 |
| 2019 | 35 371 000 | 2 148 111 | 10 172 921 | 1 788 184 | 14 089 421 | 5 632 108 | 100 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises128 709 419 lei
38%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BRENNEKA INSTALL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bacău , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BRENNEKA INSTALL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BRENNEKA INSTALL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BRENNEKA INSTALL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.799.446 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.627.244 |
| Stocuri | 20.389.976 |
| Creante | 19.065.758 |
| Casa si conturi la banci | 16.171.510 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.666.568 |
| DATORII | 46.373.926 |
| VENITURI IN AVANS | 176.909 |
| PROVIZIOANE | 334.240 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.208.183 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 93.387.825 |
| VENITURI TOTALE | 103.035.674 |
| CHELTUIELI TOTALE | 95.142.247 |
| Profitul brut | 7.893.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.040.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 139 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.672.353 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.176.482 |
| Stocuri | 13.891.658 |
| Creante | 34.004.497 |
| Casa si conturi la banci | 8.280.327 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 801.766 |
| DATORII | 45.521.734 |
| VENITURI IN AVANS | 292.554 |
| PROVIZIOANE | 446.051 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.390.262 |
| Capital subscris varsat | 1.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 79.030.897 |
| VENITURI TOTALE | 89.848.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.265.233 |
| Profitul brut | 7.583.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.528.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.665.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.393.970 |
| Stocuri | 1.509.137 |
| Creante | 12.076.398 |
| Casa si conturi la banci | 7.808.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 112.203 |
| DATORII | 14.243.563 |
| VENITURI IN AVANS | 8.139 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.919.692 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.014.057 |
| VENITURI TOTALE | 63.424.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.694.469 |
| Profitul brut | 4.730.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.095.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.228.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.273.397 |
| Stocuri | 1.957.320 |
| Creante | 10.462.993 |
| Casa si conturi la banci | 4.853.084 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.429 |
| DATORII | 11.533.534 |
| PROVIZIOANE | 192.057 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.824.578 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 64.187.687 |
| VENITURI TOTALE | 64.338.071 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.476.810 |
| Profitul brut | 3.861.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.233.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.860.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.646.889 |
| Stocuri | 1.507.693 |
| Creante | 7.473.648 |
| Casa si conturi la banci | 7.665.548 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.959 |
| DATORII | 10.909.746 |
| PROVIZIOANE | 101.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.541.134 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 51.660.291 |
| VENITURI TOTALE | 51.748.580 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.681.376 |
| Profitul brut | 4.067.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.409.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.788.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.089.421 |
| Stocuri | 3.509.299 |
| Creante | 9.128.001 |
| Casa si conturi la banci | 1.452.121 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.004 |
| DATORII | 10.172.921 |
| PROVIZIOANE | 119.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.632.108 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.371.000 |
| VENITURI TOTALE | 35.418.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.801.094 |
| Profitul brut | 2.617.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.148.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.159.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.749.950 |
| Stocuri | 746.169 |
| Creante | 7.087.389 |
| Casa si conturi la banci | 916.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.610 |
| DATORII | 6.335.409 |
| PROVIZIOANE | 119.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.483.997 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.949.015 |
| VENITURI TOTALE | 23.972.439 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.501.950 |
| Profitul brut | 2.470.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.048.279 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.074.080 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.182.014 |
| Stocuri | 567.757 |
| Creante | 2.704.059 |
| Casa si conturi la banci | 910.198 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.764 |
| DATORII | 3.666.770 |
| PROVIZIOANE | 119.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.511.508 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.710.542 |
| VENITURI TOTALE | 18.753.468 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.644.590 |
| Profitul brut | 1.108.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 905.643 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.508.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.133.462 |
| Stocuri | 11.717 |
| Creante | 1.661.064 |
| Casa si conturi la banci | 460.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.271 |
| DATORII | 1.845.462 |
| PROVIZIOANE | 221.770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.605.865 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.451.247 |
| VENITURI TOTALE | 13.506.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.742.637 |
| Profitul brut | 1.763.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.465.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |