GINTLUP SRL
| Denumire | GINTLUP SRL |
| CUI | 31602898 |
| Nr. Reg. Com. | J16/784/2013 |
| EUID | ROONRC.J2013000784166 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-05-08 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 255 296 | 1 517 322 | 11 538 355 | — | — | — | 65 |
| 2024 | 27 572 875 | 831 254 | 7 331 987 | 5 419 210 | 9 979 702 | 2 721 230 | 50 |
| 2023 | 23 902 425 | 1 305 777 | 2 797 229 | 2 377 040 | 2 188 920 | 1 889 976 | 42 |
| 2022 | 19 157 532 | 677 506 | 2 798 730 | 2 249 483 | 1 947 485 | 1 419 941 | 39 |
| 2021 | 12 294 256 | 464 487 | 1 940 695 | 1 555 839 | 1 254 511 | 874 655 | 32 |
| 2020 | 9 938 304 | 593 159 | 1 490 972 | 1 376 929 | 932 685 | 825 380 | 27 |
| 2019 | 8 878 059 | 605 851 | 1 085 685 | 496 587 | 1 272 947 | 705 904 | 27 |
| 2018 | 7 553 296 | 249 178 | 971 983 | 224 772 | 1 241 652 | 526 568 | 29 |
| 2017 | 5 568 507 | 229 483 | 707 936 | 201 010 | 764 285 | 277 390 | 29 |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 255 296 lei
42%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GINTLUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GINTLUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GINTLUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GINTLUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.419.210 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.979.702 |
| Stocuri | 3.015.445 |
| Creante | 6.837.923 |
| Casa si conturi la banci | 126.334 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 740.000 |
| DATORII | 7.331.987 |
| VENITURI IN AVANS | 6.085.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.721.230 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.572.875 |
| VENITURI TOTALE | 27.572.878 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.569.371 |
| Profitul brut | 1.003.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 831.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.377.040 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.188.920 |
| Stocuri | 1.623.565 |
| Creante | 163.202 |
| Casa si conturi la banci | 402.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 121.245 |
| DATORII | 2.797.229 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.889.976 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.902.425 |
| VENITURI TOTALE | 23.892.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.311.320 |
| Profitul brut | 1.581.106 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.305.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.249.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.947.485 |
| Stocuri | 1.429.967 |
| Creante | 272.569 |
| Casa si conturi la banci | 244.949 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.703 |
| DATORII | 2.798.730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.419.941 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.157.532 |
| VENITURI TOTALE | 19.157.535 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.310.193 |
| Profitul brut | 847.342 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 677.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.555.839 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.254.511 |
| Stocuri | 760.646 |
| Creante | 166.617 |
| Casa si conturi la banci | 327.248 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.000 |
| DATORII | 1.940.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 874.655 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.294.256 |
| VENITURI TOTALE | 12.306.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.713.576 |
| Profitul brut | 592.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 464.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.376.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 932.685 |
| Stocuri | 793.446 |
| Creante | 59.011 |
| Casa si conturi la banci | 80.228 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.738 |
| DATORII | 1.490.972 |
| CAPITALURI - TOTAL | 825.380 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.938.304 |
| VENITURI TOTALE | 9.958.597 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.244.894 |
| Profitul brut | 713.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 593.159 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 496.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.272.947 |
| Stocuri | 754.801 |
| Creante | 63.883 |
| Casa si conturi la banci | 454.263 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.055 |
| DATORII | 1.085.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 705.904 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.878.059 |
| VENITURI TOTALE | 8.916.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.156.490 |
| Profitul brut | 759.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.241.652 |
| Stocuri | 641.290 |
| Creante | 24.724 |
| Casa si conturi la banci | 575.638 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.127 |
| DATORII | 971.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | 526.568 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.553.296 |
| VENITURI TOTALE | 7.553.547 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.232.528 |
| Profitul brut | 321.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 249.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.010 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 764.285 |
| Stocuri | 426.528 |
| Creante | 28.501 |
| Casa si conturi la banci | 309.256 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.031 |
| DATORII | 707.936 |
| CAPITALURI - TOTAL | 277.390 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.568.507 |
| VENITURI TOTALE | 5.568.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.277.747 |
| Profitul brut | 291.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 229.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| Active imobilizate | 232.261 |
| Active circulante | 918.823 |
| Stocuri | 384.344 |
| Creante | 16.914 |
| Disponibilitati | 517.565 |
| Cheltuieli in avans | 33.031 |
| Datorii | 719.721 |
| Capitaluri proprii | 464.394 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.540.713 |
| Venituri totale | 4.541.739 |
| Cheltuieli totale | 4.265.381 |
| Profit brut | 276.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 227.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |