ROWATER NET S.A.
| Denumire | ROWATER NET S.A. |
| CUI | 31217116 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000126100 |
| EUID | ROONRC.J2013000126100 |
| CAEN | 2814 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-02-12 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PANTAZI DAN-FLAVIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 843 158 | 874 193 | 2 664 332 | — | — | — | 33 |
| 2024 | 9 304 856 | 818 272 | 1 618 333 | 996 905 | 3 645 343 | 3 023 915 | 33 |
| 2023 | 9 425 211 | 1 194 321 | 985 092 | 1 129 763 | 3 060 972 | 3 205 643 | 30 |
| 2022 | 8 390 655 | 671 648 | 1 414 526 | 1 179 255 | 2 246 593 | 2 011 322 | 30 |
| 2021 | 6 746 963 | 296 098 | 681 170 | 1 323 798 | 1 697 046 | 2 339 674 | 30 |
| 2020 | 6 388 684 | 374 729 | 671 033 | 1 442 874 | 1 271 735 | 2 043 576 | 29 |
| 2019 | 6 104 064 | 202 804 | 814 754 | 1 285 548 | 1 198 053 | 1 668 847 | 31 |
| 2018 | 4 934 429 | 34 799 | 936 584 | 1 378 487 | 1 023 073 | 1 466 042 | 32 |
| 2017 | 4 844 170 | 96 881 | 1 226 393 | 1 484 690 | 1 171 809 | 1 431 243 | 31 |
| 2016 | 5 595 406 | 538 298 | 1 431 825 | 1 437 232 | 1 328 954 | 1 334 361 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 843 158 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROWATER NET S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 2814 Rev. 2 (echivalent: 2814 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de robinetărie |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de robinetărie |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea de articole de robinetărie |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 2814: Fabricarea de articole de robinetărie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROWATER NET S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROWATER NET S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROWATER NET S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 996.905 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.645.343 |
| Stocuri | 588.497 |
| Creante | 1.654.978 |
| Casa si conturi la banci | 1.401.868 |
| DATORII | 1.618.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.023.915 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.304.856 |
| VENITURI TOTALE | 10.341.946 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.386.614 |
| Profitul brut | 955.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 818.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.129.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.060.972 |
| Stocuri | 698.721 |
| Creante | 1.449.026 |
| Casa si conturi la banci | 913.225 |
| DATORII | 985.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.205.643 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.425.211 |
| VENITURI TOTALE | 10.266.333 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.891.656 |
| Profitul brut | 1.374.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.194.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.179.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.246.593 |
| Stocuri | 820.348 |
| Creante | 1.151.112 |
| Casa si conturi la banci | 275.133 |
| DATORII | 1.414.526 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.011.322 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.390.655 |
| VENITURI TOTALE | 9.124.280 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.349.709 |
| Profitul brut | 774.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 671.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.323.798 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.697.046 |
| Stocuri | 349.698 |
| Creante | 1.009.415 |
| Casa si conturi la banci | 337.933 |
| DATORII | 681.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.339.674 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.746.963 |
| VENITURI TOTALE | 7.278.116 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.940.710 |
| Profitul brut | 337.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 296.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.442.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.271.735 |
| Stocuri | 239.652 |
| Creante | 996.587 |
| Casa si conturi la banci | 35.496 |
| DATORII | 671.033 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.043.576 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.388.684 |
| VENITURI TOTALE | 6.864.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.433.949 |
| Profitul brut | 430.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 374.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.285.548 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.198.053 |
| Stocuri | 252.467 |
| Creante | 911.058 |
| Casa si conturi la banci | 34.528 |
| DATORII | 814.754 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.668.847 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.104.064 |
| VENITURI TOTALE | 6.587.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.344.431 |
| Profitul brut | 242.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 202.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.378.487 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.023.073 |
| Stocuri | 311.278 |
| Creante | 680.203 |
| Casa si conturi la banci | 31.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.066 |
| DATORII | 936.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.466.042 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.934.429 |
| VENITURI TOTALE | 5.295.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.250.933 |
| Profitul brut | 44.079 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.799 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.484.690 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.171.809 |
| Stocuri | 343.689 |
| Creante | 731.968 |
| Casa si conturi la banci | 96.152 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.137 |
| DATORII | 1.226.393 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.431.243 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.844.170 |
| VENITURI TOTALE | 5.114.632 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.999.365 |
| Profitul brut | 115.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 96.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.437.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.328.954 |
| Stocuri | 436.789 |
| Creante | 767.895 |
| Casa si conturi la banci | 124.270 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.431.825 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.334.361 |
| Capital subscris varsat | 112.500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.595.406 |
| VENITURI TOTALE | 6.505.021 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.877.096 |
| Profitul brut | 627.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 538.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |