STANZWERK INEU SRL
| Denumire | STANZWERK INEU SRL |
| CUI | 30846401 |
| Nr. Reg. Com. | J02/1198/2012 |
| EUID | ROONRC.J2/1198/2012 |
| CAEN | 2572 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-30 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEORGI JORG | - | România |
| SICHELSCHMIDT CHRISTOPH | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39 213 248 | 419 540 | 110 535 662 | 49 771 428 | 65 012 172 | 5 118 454 | 124 |
| 2024 | 34 012 840 | 332 896 | 71 232 778 | 40 827 474 | 34 233 702 | 4 698 914 | 95 |
| 2023 | 33 910 560 | 269 225 | 51 962 670 | 36 952 660 | 19 249 003 | 4 366 017 | 95 |
| 2022 | 35 754 351 | 844 586 | 36 973 140 | 23 088 508 | 17 882 164 | 4 096 792 | 90 |
| 2021 | 22 878 528 | 1 301 881 | 27 423 764 | 15 226 098 | 15 350 613 | 3 252 207 | 0 |
| 2020 | 17 739 438 | 526 824 | 23 824 374 | 15 741 562 | 9 703 199 | 1 950 325 | 84 |
| 2019 | 12 567 813 | 302 226 | 20 077 048 | 15 195 364 | 6 252 660 | 1 423 501 | 80 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises39 213 248 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STANZWERK INEU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2572 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de feronerie |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de feronerie |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea articolelor de feronerie |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 2572: Fabricarea articolelor de feronerie
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STANZWERK INEU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STANZWERK INEU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STANZWERK INEU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.827.474 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.233.702 |
| Stocuri | 14.531.823 |
| Creante | 19.146.750 |
| Casa si conturi la banci | 555.129 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 870.516 |
| DATORII | 71.232.778 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.698.914 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.012.840 |
| VENITURI TOTALE | 40.511.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.110.120 |
| Profitul brut | 401.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 332.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.952.660 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.249.003 |
| Stocuri | 10.102.686 |
| Creante | 6.760.203 |
| Casa si conturi la banci | 2.386.114 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 127.024 |
| DATORII | 51.962.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.366.017 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 33.910.560 |
| VENITURI TOTALE | 36.710.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.389.555 |
| Profitul brut | 320.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 269.225 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.088.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.882.164 |
| Stocuri | 10.063.272 |
| Creante | 5.450.781 |
| Casa si conturi la banci | 2.368.111 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.260 |
| DATORII | 36.973.140 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.096.792 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 35.754.351 |
| VENITURI TOTALE | 40.003.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.997.574 |
| Profitul brut | 1.005.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 844.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.226.098 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.350.613 |
| Stocuri | 10.112.425 |
| Creante | 4.750.916 |
| Casa si conturi la banci | 487.272 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 99.260 |
| DATORII | 27.423.764 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.252.207 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.878.528 |
| VENITURI TOTALE | 22.701.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.151.857 |
| Profitul brut | 1.549.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.301.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.741.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.703.199 |
| Stocuri | 5.803.258 |
| Creante | 2.566.605 |
| Casa si conturi la banci | 1.333.336 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 329.938 |
| DATORII | 23.824.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.950.325 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.739.438 |
| VENITURI TOTALE | 19.014.882 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.387.781 |
| Profitul brut | 627.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 526.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.195.364 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.252.660 |
| Stocuri | 3.901.258 |
| Creante | 1.364.575 |
| Casa si conturi la banci | 986.827 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.525 |
| DATORII | 20.077.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.423.501 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.567.813 |
| VENITURI TOTALE | 13.231.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.872.128 |
| Profitul brut | 359.793 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 302.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.679.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.313.834 |
| Stocuri | 3.218.862 |
| Creante | 1.068.161 |
| Casa si conturi la banci | 1.026.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.525 |
| DATORII | 19.924.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.121.275 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.236.915 |
| VENITURI TOTALE | 14.199.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.669.854 |
| Profitul brut | 529.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 445.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.257.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.960.209 |
| Stocuri | 2.723.302 |
| Creante | 1.991.953 |
| Casa si conturi la banci | 244.954 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 554.660 |
| DATORII | 17.096.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 676.203 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.624.588 |
| VENITURI TOTALE | 10.736.464 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.480.835 |
| Profitul brut | 255.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 214.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.819.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.636.507 |
| Stocuri | 837.203 |
| Creante | 2.671.340 |
| Casa si conturi la banci | 1.127.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 775.925 |
| DATORII | 15.770.354 |
| CAPITALURI - TOTAL | 461.974 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.861.895 |
| VENITURI TOTALE | 9.897.247 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.400.057 |
| Profitul brut | 497.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.177 |
| Pierdere neta | 0 |