PONT AGRINVEST SRL
| Denumire | PONT AGRINVEST SRL |
| CUI | 30645548 |
| Nr. Reg. Com. | J2013002959353 |
| EUID | ROONRC.J40/10369/2012 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-09-10 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CANDET CRISTINEL VASILE | - | România |
| TOMA FLORIN | - | România |
| BADIU ANIŞOARA ADRIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 682 117 | -2 267 084 | 34 498 012 | 15 974 105 | 37 511 027 | 18 987 120 | 29 |
| 2024 | 39 642 842 | 345 161 | 32 937 101 | 18 219 788 | 36 605 421 | 21 889 132 | 29 |
| 2023 | 39 362 173 | 442 652 | 37 161 926 | 17 147 925 | 41 541 319 | 21 543 971 | 29 |
| 2022 | 43 964 071 | 11 196 462 | 32 564 654 | 10 691 310 | 42 878 509 | 21 101 320 | 28 |
| 2021 | 40 324 799 | 13 731 885 | 29 713 549 | 6 433 284 | 31 039 526 | 7 805 031 | 27 |
| 2020 | 29 295 493 | 2 146 701 | 34 040 647 | 5 273 726 | 22 771 060 | -5 926 854 | 27 |
| 2019 | 30 633 204 | 2 009 169 | 52 366 618 | 3 530 125 | 40 757 403 | -8 073 555 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 682 117 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PONT AGRINVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PONT AGRINVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PONT AGRINVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PONT AGRINVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.219.788 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.605.421 |
| Stocuri | 19.097.301 |
| Creante | 12.752.079 |
| Casa si conturi la banci | 4.756.041 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.024 |
| DATORII | 32.937.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.889.132 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.642.842 |
| VENITURI TOTALE | 44.046.032 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.645.352 |
| Profitul brut | 400.680 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 345.161 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.147.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.541.319 |
| Stocuri | 20.154.301 |
| Creante | 20.401.427 |
| Casa si conturi la banci | 985.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.653 |
| DATORII | 37.161.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.543.971 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 39.362.173 |
| VENITURI TOTALE | 37.863.088 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.333.965 |
| Profitul brut | 529.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 442.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.691.310 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 42.878.509 |
| Stocuri | 29.631.372 |
| Creante | 11.035.588 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.549 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.155 |
| DATORII | 32.564.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.101.320 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 43.964.071 |
| VENITURI TOTALE | 63.046.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.581.181 |
| Profitul brut | 13.465.050 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.196.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.433.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.039.526 |
| Stocuri | 15.450.589 |
| Creante | 9.613.100 |
| Casa si conturi la banci | 925.930 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 45.770 |
| DATORII | 29.713.549 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.805.031 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 40.324.799 |
| VENITURI TOTALE | 51.373.403 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.332.452 |
| Profitul brut | 15.040.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.731.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.273.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.771.060 |
| Stocuri | 10.291.500 |
| Creante | 9.503.624 |
| Casa si conturi la banci | 2.139.001 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.007 |
| DATORII | 34.040.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.926.854 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 29.295.493 |
| VENITURI TOTALE | 32.914.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.767.817 |
| Profitul brut | 2.146.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.146.701 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.530.125 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.757.403 |
| Stocuri | 13.170.095 |
| Creante | 25.617.706 |
| Casa si conturi la banci | 1.969.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.535 |
| DATORII | 52.366.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | -8.073.555 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.633.204 |
| VENITURI TOTALE | 32.234.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.225.498 |
| Profitul brut | 2.009.169 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.009.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.124.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.830.399 |
| Stocuri | 11.945.293 |
| Creante | 19.079.185 |
| Casa si conturi la banci | 66.096 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.238 |
| DATORII | 42.231.563 |
| VENITURI IN AVANS | 872.080 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.072.271 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.983.076 |
| VENITURI TOTALE | 30.218.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.085.316 |
| Profitul brut | 4.132.802 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.132.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 857.166 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.820.025 |
| Stocuri | 7.389.867 |
| Creante | 14.367.531 |
| Casa si conturi la banci | 62.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.143.122 |
| DATORII | 38.023.385 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.203.072 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 19.778.500 |
| VENITURI TOTALE | 17.524.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.703.725 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.179.115 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.179.115 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 809.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.530.110 |
| Stocuri | 12.352.289 |
| Creante | 10.929.720 |
| Casa si conturi la banci | 48.420 |
| DATORII | 29.818.463 |
| VENITURI IN AVANS | 1.542.181 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.020.678 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.897.075 |
| VENITURI TOTALE | 17.783.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.487.291 |
| Profitul brut | 296.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 296.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-31 19:55:33 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-31 19:55:33 |