ELECTRIC INVESTMENT PH SRL – CUI 30603372
Informativ
ELECTRIC INVESTMENT PH SRL are CUI 30603372, număr de înregistrare J2012002316124 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4664 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.011.212 lei, un profit net de 1.151.755 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ELECTRIC INVESTMENT PH SRL |
| CUI | 30603372 |
| Nr. Reg. Com. | J2012002316124 |
| EUID | ROONRC.J2012002316124 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-08-29 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FILIP DOREL CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 011 212 | 1 151 755 | 12 551 013 | 2 904 668 | 11 871 091 | 2 151 995 | 20 |
| 2024 | 32 377 791 | 1 028 098 | 15 523 496 | 2 814 867 | 14 825 686 | 2 028 338 | 22 |
| 2023 | 27 036 939 | 1 670 874 | 10 444 715 | 2 317 952 | 10 565 192 | 2 333 743 | 18 |
| 2022 | 30 231 474 | 1 187 177 | 12 605 099 | 2 403 434 | 11 332 795 | 1 187 417 | 16 |
| 2021 | 21 134 370 | 358 722 | 9 544 871 | 2 103 872 | 8 335 304 | 969 890 | 16 |
| 2020 | 24 189 230 | 678 377 | 9 900 463 | 1 628 727 | 9 487 020 | 1 310 167 | 16 |
| 2019 | 14 964 028 | 770 001 | 7 461 434 | 2 508 011 | 5 917 762 | 947 579 | 16 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTRIC INVESTMENT PH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 77 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL – locul 73, 179,58 mil. lei, Bucureşti
- DINAMICA IMPEX SRL – locul 73, 103,46 mil. lei, Bucureşti
- BOCHERA SRL – locul 73, 85,99 mil. lei, Arad
- EXTRUPLAST LOGISTIC SRL – locul 73, 82,85 mil. lei, Maramureş
- UNIVERSAL EURO BUILD SRL – locul 73, 72,84 mil. lei, Sălaj
- AGROVENA SRL – locul 73, 55,66 mil. lei, Arad
- SENETIC DISTRIBUTION SRL – locul 73, 49,94 mil. lei, Bucureşti
- KANGOOPACK S.R.L. – locul 73, 41,23 mil. lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTRIC INVESTMENT PH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTRIC INVESTMENT PH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTRIC INVESTMENT PH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.814.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.825.686 |
| Stocuri | 5.106.354 |
| Creante | 6.888.991 |
| Casa si conturi la banci | 2.830.341 |
| DATORII | 15.523.496 |
| VENITURI IN AVANS | 88.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.028.338 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 32.377.791 |
| VENITURI TOTALE | 32.692.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.495.705 |
| Profitul brut | 1.196.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.028.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.317.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.565.192 |
| Stocuri | 3.598.710 |
| Creante | 6.512.542 |
| Casa si conturi la banci | 453.940 |
| DATORII | 10.444.715 |
| VENITURI IN AVANS | 104.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.333.743 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.036.939 |
| VENITURI TOTALE | 28.795.364 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.780.130 |
| Profitul brut | 2.015.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.670.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.403.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.332.795 |
| Stocuri | 3.998.036 |
| Creante | 5.665.198 |
| Casa si conturi la banci | 1.669.561 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.287 |
| DATORII | 12.605.099 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.187.417 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.231.474 |
| VENITURI TOTALE | 30.623.019 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.202.232 |
| Profitul brut | 1.420.787 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.187.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.103.872 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.335.304 |
| Stocuri | 3.362.489 |
| Creante | 4.605.633 |
| Casa si conturi la banci | 345.619 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.585 |
| DATORII | 9.544.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 969.890 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.134.370 |
| VENITURI TOTALE | 21.384.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.960.507 |
| Profitul brut | 423.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 358.722 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.628.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.487.020 |
| Stocuri | 3.304.024 |
| Creante | 4.276.099 |
| Casa si conturi la banci | 1.906.897 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 94.883 |
| DATORII | 9.900.463 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.310.167 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.189.230 |
| VENITURI TOTALE | 25.311.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.510.383 |
| Profitul brut | 800.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 678.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.508.011 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.917.762 |
| Stocuri | 2.458.232 |
| Creante | 3.414.812 |
| Casa si conturi la banci | 39.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151 |
| DATORII | 7.461.434 |
| VENITURI IN AVANS | 16.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 947.579 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.964.028 |
| VENITURI TOTALE | 16.303.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.378.032 |
| Profitul brut | 925.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 770.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.571.251 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.591.185 |
| Stocuri | 1.426.555 |
| Creante | 1.802.755 |
| Casa si conturi la banci | 361.875 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 498 |
| DATORII | 4.550.989 |
| VENITURI IN AVANS | 95.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 516.655 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.627.290 |
| VENITURI TOTALE | 11.657.996 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.221.294 |
| Profitul brut | 436.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 355.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 1.520.627 |
| Active circulante | 3.510.228 |
| Stocuri | 1.262.341 |
| Creante | 1.794.074 |
| Disponibilitati | 453.813 |
| Cheltuieli in avans | 498 |
| Datorii | 4.257.644 |
| Venituri in avans | 43.575 |
| Capitaluri proprii | 730.134 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.139.834 |
| Venituri totale | 9.133.124 |
| Cheltuieli totale | 8.301.563 |
| Profit brut | 831.561 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 696.342 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.361.308 |
| Active circulante | 2.100.123 |
| Stocuri | 681.697 |
| Creante | 1.300.222 |
| Disponibilitati | 118.204 |
| Cheltuieli in avans | 498 |
| Datorii | 3.271.390 |
| Venituri in avans | 156.847 |
| Capitaluri proprii | 33.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.451.649 |
| Venituri totale | 6.888.635 |
| Cheltuieli totale | 6.954.891 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 66.256 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.256 |
| Nr. salariati | 10 |