CARS MARIO GROUP S.R.L.
| Denumire | CARS MARIO GROUP S.R.L. |
| CUI | 30403625 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000756029 |
| EUID | ROONRC.J2/756/2012 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-07-06 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIŞCOI CARMEN-SIMONA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 515 768 | 188 652 | 8 459 006 | 3 091 176 | 7 151 491 | 1 792 441 | 8 |
| 2024 | 41 630 462 | 137 394 | 7 881 982 | 3 217 243 | 6 254 416 | 1 603 789 | 8 |
| 2023 | 38 082 322 | 436 680 | 5 475 696 | 2 651 343 | 4 290 747 | 1 466 394 | 8 |
| 2022 | 36 807 565 | 263 191 | 8 832 526 | 2 749 434 | 7 122 318 | 1 039 226 | 8 |
| 2021 | 32 530 797 | 1 809 256 | 4 523 761 | 2 984 574 | 3 367 854 | 1 828 667 | 7 |
| 2020 | 20 159 812 | -536 139 | 4 935 838 | 2 424 153 | 2 481 296 | -30 389 | 6 |
| 2019 | 17 514 061 | 82 230 | 1 837 654 | 854 412 | 1 107 923 | 505 749 | 7 |
| 2018 | 18 661 159 | 98 041 | 1 541 363 | — | — | — | 6 |
| 2017 | 12 549 737 | 56 489 | 1 253 642 | — | — | — | 5 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 515 768 lei
-27%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CARS MARIO GROUP S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CARS MARIO GROUP S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CARS MARIO GROUP S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CARS MARIO GROUP S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.217.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.254.416 |
| Stocuri | 2.223.223 |
| Creante | 3.987.312 |
| Casa si conturi la banci | 43.881 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.112 |
| DATORII | 7.881.982 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.603.789 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.630.462 |
| VENITURI TOTALE | 41.672.954 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.516.338 |
| Profitul brut | 156.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.394 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.651.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.290.747 |
| Stocuri | 2.585.286 |
| Creante | 1.883.942 |
| Casa si conturi la banci | -178.481 |
| DATORII | 5.475.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.466.394 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.082.322 |
| VENITURI TOTALE | 38.214.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.715.718 |
| Profitul brut | 498.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 436.680 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.749.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.122.318 |
| Stocuri | 4.070.148 |
| Creante | 3.384.144 |
| Casa si conturi la banci | -331.974 |
| DATORII | 8.832.526 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.039.226 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.807.565 |
| VENITURI TOTALE | 37.692.914 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.378.130 |
| Profitul brut | 314.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 263.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.984.574 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.367.854 |
| Stocuri | 2.087.492 |
| Creante | 1.418.290 |
| Casa si conturi la banci | -137.928 |
| DATORII | 4.523.761 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.828.667 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.530.797 |
| VENITURI TOTALE | 32.878.939 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.845.469 |
| Profitul brut | 2.033.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.809.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.424.153 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.481.296 |
| Stocuri | 1.963.071 |
| Creante | 797.843 |
| Casa si conturi la banci | -279.618 |
| DATORII | 4.935.838 |
| CAPITALURI - TOTAL | -30.389 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.159.812 |
| VENITURI TOTALE | 20.208.810 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.744.949 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 536.139 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 536.139 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 854.412 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.107.923 |
| Stocuri | 337.649 |
| Creante | 895.351 |
| Casa si conturi la banci | -125.077 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 381.068 |
| DATORII | 1.837.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 505.749 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.514.061 |
| VENITURI TOTALE | 17.551.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.453.995 |
| Profitul brut | 97.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 82.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 664.225 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 769.589 |
| Stocuri | 624.132 |
| Creante | 431.358 |
| Casa si conturi la banci | -285.901 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 531.068 |
| DATORII | 1.541.363 |
| CAPITALURI - TOTAL | 423.519 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.661.159 |
| VENITURI TOTALE | 18.571.937 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.455.222 |
| Profitul brut | 116.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 98.041 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 853.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 546.533 |
| Stocuri | 267.815 |
| Creante | 480.543 |
| Casa si conturi la banci | -201.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 178.951 |
| DATORII | 1.253.642 |
| CAPITALURI - TOTAL | 325.478 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.549.737 |
| VENITURI TOTALE | 12.550.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.484.557 |
| Profitul brut | 66.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.489 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 339.192 |
| Active circulante | 710.543 |
| Stocuri | 264.167 |
| Creante | 424.628 |
| Disponibilitati | 21.748 |
| Cheltuieli in avans | 86.179 |
| Datorii | 866.925 |
| Capitaluri proprii | 268.989 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.929.044 |
| Venituri totale | 9.059.073 |
| Cheltuieli totale | 8.992.617 |
| Profit brut | 66.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 04:40:20 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 04:40:20 |