LANMID GREEN ENERGY S.R.L.
| Denumire | LANMID GREEN ENERGY S.R.L. |
| CUI | 30182370 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000049361 |
| EUID | ROONRC.J40/5386/2012 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-05-11 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MERGEANI CATI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 71 637 203 | -269 470 | 23 832 959 | 0 | 9 541 520 | -14 291 439 | 1 |
| 2024 | 63 915 000 | -2 699 523 | 25 041 959 | 792 | 11 019 199 | -14 021 968 | 1 |
| 2023 | 34 425 000 | -11 342 654 | 18 825 559 | 10 292 | 7 492 822 | -11 322 445 | 1 |
| 2022 | 45 290 | 8 209 | 101 492 | 0 | 199 497 | 98 005 | 1 |
| 2021 | 1 638 520 | 79 796 | 258 730 | 179 770 | 168 756 | 89 796 | 1 |
| 2020 | 0 | -336 | 826 716 | 635 767 | 6 240 | -184 709 | 0 |
| 2019 | 0 | -318 | 826 716 | 635 767 | 6 576 | -184 373 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises71 637 203 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LANMID GREEN ENERGY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Tulcea , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LANMID GREEN ENERGY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LANMID GREEN ENERGY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LANMID GREEN ENERGY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.019.199 |
| Creante | 11.004.446 |
| Casa si conturi la banci | 14.753 |
| DATORII | 25.041.959 |
| CAPITALURI - TOTAL | -14.021.968 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.915.000 |
| VENITURI TOTALE | 63.915.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.614.523 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.699.523 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.699.523 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.492.822 |
| Creante | 7.488.142 |
| Casa si conturi la banci | 4.680 |
| DATORII | 18.825.559 |
| CAPITALURI - TOTAL | -11.322.445 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.425.000 |
| VENITURI TOTALE | 34.425.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.767.654 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.342.654 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 11.342.654 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| Active circulante | 199.497 |
| Stocuri | 125.500 |
| Creante | 72.637 |
| Disponibilitati | 1.360 |
| Datorii | 101.492 |
| Capitaluri proprii | 98.005 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 45.290 |
| Venituri totale | 214.820 |
| Cheltuieli totale | 201.133 |
| Profit brut | 13.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 179.770 |
| Active circulante | 168.756 |
| Stocuri | 2.090 |
| Creante | 164.532 |
| Disponibilitati | 2.134 |
| Datorii | 258.730 |
| Capitaluri proprii | 89.796 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 1.638.520 |
| Venituri totale | 1.639.520 |
| Cheltuieli totale | 1.543.657 |
| Profit brut | 95.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.796 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 635.767 |
| Active circulante | 6.240 |
| Creante | 6.200 |
| Disponibilitati | 40 |
| Datorii | 826.716 |
| Capitaluri proprii | -184.709 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 336 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 336 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 336 |
| Active imobilizate | 635.767 |
| Active circulante | 6.576 |
| Creante | 6.518 |
| Disponibilitati | 58 |
| Datorii | 826.716 |
| Capitaluri proprii | -184.373 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 318 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 318 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 318 |
| Active imobilizate | 635.840 |
| Active circulante | 6.821 |
| Creante | 6.518 |
| Disponibilitati | 303 |
| Datorii | 826.716 |
| Capitaluri proprii | -184.055 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 2 |
| Cheltuieli totale | 107.613 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 107.611 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 107.611 |
| Active imobilizate | 636.560 |
| Active circulante | 89.072 |
| Creante | 81.111 |
| Disponibilitati | 7.961 |
| Datorii | 802.076 |
| Capitaluri proprii | -76.444 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.900 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.900 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.900 |
| Active imobilizate | 638.280 |
| Active circulante | 89.252 |
| Creante | 81.111 |
| Disponibilitati | 8.141 |
| Datorii | 802.076 |
| Capitaluri proprii | -74.544 |
| Capital social | 10.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.257 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.257 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.257 |