DACLIM HVAC SRL
| Denumire | DACLIM HVAC SRL |
| CUI | 30076345 |
| Nr. Reg. Com. | J40/4344/2012 |
| EUID | ROONRC.J40/4344/2012 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-12 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 771 240 | 6 559 801 | 51 787 291 | 4 040 774 | 55 722 435 | 8 002 472 | 96 |
| 2024 | 70 339 345 | 6 712 671 | 39 836 426 | 3 681 426 | 44 296 985 | 8 152 671 | 71 |
| 2023 | 49 166 406 | 6 469 242 | 31 416 530 | 2 968 259 | 36 433 276 | 7 988 963 | 62 |
| 2022 | 44 844 441 | 2 096 801 | 10 911 444 | 1 846 279 | 12 747 302 | 3 693 634 | 49 |
| 2021 | 38 034 809 | 1 621 370 | 19 475 715 | 1 548 953 | 22 559 887 | 4 639 844 | 41 |
| 2020 | 24 160 096 | 1 412 860 | 14 194 087 | 1 097 276 | 16 913 670 | 3 818 684 | 45 |
| 2019 | 23 204 777 | 1 374 058 | 26 056 098 | 1 343 355 | 27 116 713 | 2 405 824 | 35 |
| 2018 | 15 778 996 | 1 031 514 | 8 010 666 | — | — | — | 25 |
| 2017 | 11 303 372 | 968 510 | 10 728 932 | — | — | — | 26 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 771 240 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DACLIM HVAC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DACLIM HVAC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DACLIM HVAC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DACLIM HVAC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.681.426 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.296.985 |
| Stocuri | 9.037.238 |
| Creante | 30.258.937 |
| Casa si conturi la banci | 5.000.810 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.686 |
| DATORII | 39.836.426 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.152.671 |
| Capital subscris varsat | 1.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.339.345 |
| VENITURI TOTALE | 76.430.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.523.317 |
| Profitul brut | 7.906.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.712.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.968.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.433.276 |
| Stocuri | 2.696.907 |
| Creante | 21.339.382 |
| Casa si conturi la banci | 12.396.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.958 |
| DATORII | 31.416.530 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.988.963 |
| Capital subscris varsat | 1.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.166.406 |
| VENITURI TOTALE | 51.192.292 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.461.199 |
| Profitul brut | 7.731.093 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.469.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.846.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.747.302 |
| Stocuri | 1.201.820 |
| Creante | 10.037.532 |
| Casa si conturi la banci | 1.507.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.497 |
| DATORII | 10.884.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.720.661 |
| Capital subscris varsat | 1.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.844.441 |
| VENITURI TOTALE | 36.976.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.416.880 |
| Profitul brut | 2.559.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.123.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.548.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.559.887 |
| Stocuri | 9.809.819 |
| Creante | 10.554.718 |
| Casa si conturi la banci | 2.195.350 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.719 |
| DATORII | 19.475.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.639.844 |
| Capital subscris varsat | 1.200.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.034.809 |
| VENITURI TOTALE | 37.961.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.060.555 |
| Profitul brut | 1.900.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.621.370 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.097.276 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.913.670 |
| Stocuri | 9.890.019 |
| Creante | 5.166.615 |
| Casa si conturi la banci | 1.857.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.825 |
| DATORII | 14.194.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.818.684 |
| Capital subscris varsat | 800.210 |
| Cifra de afaceri neta | 24.160.096 |
| VENITURI TOTALE | 23.151.576 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.432.079 |
| Profitul brut | 1.719.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.412.860 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.343.355 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.116.713 |
| Stocuri | 10.519.075 |
| Creante | 13.860.635 |
| Casa si conturi la banci | 2.737.003 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.854 |
| DATORII | 26.056.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.405.824 |
| Capital subscris varsat | 800.210 |
| Cifra de afaceri neta | 23.204.777 |
| VENITURI TOTALE | 28.649.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.902.563 |
| Profitul brut | 1.746.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.374.058 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.053.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.987.657 |
| Stocuri | 5.063.730 |
| Creante | 1.641.080 |
| Casa si conturi la banci | 1.282.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.068 |
| DATORII | 8.010.666 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.031.766 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 15.778.996 |
| VENITURI TOTALE | 14.037.538 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.777.344 |
| Profitul brut | 1.260.194 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.031.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 821.928 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.878.494 |
| Stocuri | 7.361.781 |
| Creante | 2.106.423 |
| Casa si conturi la banci | 1.410.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.988 |
| DATORII | 10.728.932 |
| VENITURI IN AVANS | 7.279 |
| CAPITALURI - TOTAL | 974.199 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 11.303.372 |
| VENITURI TOTALE | 13.256.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.083.093 |
| Profitul brut | 1.173.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 968.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 861.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.700.387 |
| Stocuri | 5.142.815 |
| Creante | 2.629.099 |
| Casa si conturi la banci | 928.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 216.859 |
| DATORII | 8.637.704 |
| VENITURI IN AVANS | 386.676 |
| CAPITALURI - TOTAL | 753.938 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 8.516.475 |
| VENITURI TOTALE | 12.191.663 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.713.995 |
| Profitul brut | 477.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 21:13:53 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 21:13:53 |