FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L.
| Denumire | FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L. |
| CUI | 30031645 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000393100 |
| EUID | ROONRC.J40/3905/2012 |
| CAEN | 1051 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-04 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURCULESCU FLORIN-AURELIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 360 137 | 369 896 | 31 852 975 | — | — | — | 23 |
| 2024 | 18 926 850 | 787 691 | 22 074 249 | 7 675 842 | 11 080 607 | -3 298 538 | 23 |
| 2023 | 17 251 614 | 833 938 | 18 905 735 | 8 138 918 | 13 647 282 | 3 427 155 | 26 |
| 2022 | 28 401 932 | 225 820 | 17 049 194 | 8 009 301 | 11 605 972 | 2 593 401 | 27 |
| 2021 | 21 677 022 | 588 522 | 12 742 262 | 4 246 679 | 10 841 997 | 2 367 581 | 30 |
| 2020 | 24 860 036 | 792 051 | 5 739 881 | 2 838 494 | 7 156 147 | 2 193 706 | 28 |
| 2019 | 22 697 744 | 1 158 042 | 5 265 773 | 2 105 082 | 7 057 427 | 1 835 319 | 27 |
| 2018 | 33 859 467 | 1 361 281 | 3 603 634 | 1 325 575 | 5 298 936 | 1 361 581 | 29 |
| 2017 | 28 814 647 | 656 786 | 2 629 705 | 1 246 853 | 3 477 400 | 640 427 | 27 |
| 2016 | 25 231 800 | -281 145 | 4 489 774 | 1 248 257 | 3 438 011 | -16 358 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 360 137 lei
34%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1051 Rev. 2 (echivalent: 1051 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 1051: Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FABRICA DE LAPTE BUZĂU S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.675.842 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.080.607 |
| Stocuri | 3.965.861 |
| Creante | 5.444.990 |
| Casa si conturi la banci | 1.669.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.262 |
| DATORII | 22.074.249 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.298.538 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 18.926.850 |
| VENITURI TOTALE | 12.760.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.821.876 |
| Profitul brut | 938.845 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 787.691 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.138.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.647.282 |
| Stocuri | 7.106.327 |
| Creante | 5.703.987 |
| Casa si conturi la banci | 836.968 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 546.690 |
| DATORII | 18.905.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.427.155 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 17.251.614 |
| VENITURI TOTALE | 16.936.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.931.885 |
| Profitul brut | 1.004.900 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 833.938 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.009.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.605.972 |
| Stocuri | 6.274.021 |
| Creante | 5.128.154 |
| Casa si conturi la banci | 203.797 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.322 |
| DATORII | 17.049.194 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.593.401 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 28.401.932 |
| VENITURI TOTALE | 28.234.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.972.715 |
| Profitul brut | 261.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 225.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.246.679 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.841.997 |
| Stocuri | 5.156.876 |
| Creante | 5.198.939 |
| Casa si conturi la banci | 486.182 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.167 |
| DATORII | 12.742.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.367.581 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 21.677.022 |
| VENITURI TOTALE | 21.727.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.042.336 |
| Profitul brut | 684.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 588.522 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.838.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.156.147 |
| Stocuri | 4.030.151 |
| Creante | 2.915.992 |
| Casa si conturi la banci | 210.004 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.363 |
| DATORII | 5.739.881 |
| VENITURI IN AVANS | 2.065.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.193.706 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 24.860.036 |
| VENITURI TOTALE | 27.599.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.681.680 |
| Profitul brut | 918.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 792.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.105.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.057.427 |
| Stocuri | 2.971.888 |
| Creante | 2.473.298 |
| Casa si conturi la banci | 1.612.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.000 |
| DATORII | 5.265.773 |
| VENITURI IN AVANS | 2.065.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.835.319 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 22.697.744 |
| VENITURI TOTALE | 22.102.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.714.881 |
| Profitul brut | 1.387.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.158.042 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.325.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.298.936 |
| Stocuri | 2.429.494 |
| Creante | 1.994.540 |
| Casa si conturi la banci | 874.902 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.145 |
| DATORII | 3.603.634 |
| VENITURI IN AVANS | 1.679.441 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.361.581 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 33.859.467 |
| VENITURI TOTALE | 34.050.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.462.818 |
| Profitul brut | 1.587.792 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.361.281 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.246.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.477.400 |
| Stocuri | 2.176.368 |
| Creante | 337.777 |
| Casa si conturi la banci | 963.255 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.383 |
| DATORII | 2.629.705 |
| VENITURI IN AVANS | 1.205.977 |
| PROVIZIOANE | 254.527 |
| CAPITALURI - TOTAL | 640.427 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 28.814.647 |
| VENITURI TOTALE | 29.466.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.696.051 |
| Profitul brut | 770.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 656.786 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.248.257 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.438.011 |
| Stocuri | 420.258 |
| Creante | 1.555.481 |
| Casa si conturi la banci | 1.462.272 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 510 |
| DATORII | 4.489.774 |
| VENITURI IN AVANS | 213.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.358 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 25.231.800 |
| VENITURI TOTALE | 24.700.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.981.813 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 281.145 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 281.145 |
| Numar mediu de salariati | 17 |