H & H MEDIA S.R.L.
| Denumire | H & H MEDIA S.R.L. |
| CUI | 2994151 |
| Nr. Reg. Com. | J29/90/1993 |
| EUID | ROONRC.J29/90/1993 |
| CAEN | 6010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-01-15 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANDOIU GEORGETA | - | România |
| MĂNDOIU MIHAIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -150 | 620 401 | 0 | 2 438 | -617 963 | 0 |
| 2024 | 0 | -10 | 620 411 | 0 | 2 588 | -617 823 | 0 |
| 2023 | 0 | 250 | 620 405 | 0 | 2 602 | -617 803 | 0 |
| 2022 | 0 | -535 | 620 425 | 2 264 | 108 | -618 053 | 0 |
| 2021 | 0 | 495 | 620 422 | 2 793 | 111 | -617 518 | 0 |
| 2020 | 0 | -1 182 | 621 371 | 3 322 | 36 | -618 013 | 0 |
| 2019 | 0 | -3 999 | 620 837 | 3 850 | 156 | -616 831 | 0 |
| 2018 | 8 065 | 9 329 | 624 190 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 26 296 | -41 322 | 631 871 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “H & H MEDIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6010 Rev. 2 (echivalent: 6010 Rev. 1, 6010 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de difuzare a programelor de radio |
| Descriere Activitate | Activități de difuzare a programelor de radio |
| Cod CAEN principal | 60 Activități de difuzare a programelor de radio |
| Descriere activitate (principal) | Activități de difuzare și transmitere de programe |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „H & H MEDIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „H & H MEDIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „H & H MEDIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 2.588 |
| Disponibilitati | 2.588 |
| Datorii | 620.411 |
| Capitaluri proprii | -617.823 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 10 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 2.602 |
| Disponibilitati | 2.602 |
| Datorii | 620.405 |
| Capitaluri proprii | -617.803 |
| Capital social | 1.200 |
| Venituri totale | 2.538 |
| Cheltuieli totale | 2.240 |
| Profit brut | 298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 108 |
| Casa si conturi la banci | 108 |
| DATORII | 620.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | -618.053 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 632 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 532 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 535 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 111 |
| Casa si conturi la banci | 111 |
| DATORII | 620.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | -617.518 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 100 |
| CHELTUIELI TOTALE | -398 |
| Profitul brut | 498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 495 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.322 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36 |
| Creante | 25 |
| Casa si conturi la banci | 11 |
| DATORII | 621.371 |
| CAPITALURI - TOTAL | -618.013 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 3.270 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.354 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.084 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.182 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 156 |
| Casa si conturi la banci | 156 |
| DATORII | 620.837 |
| CAPITALURI - TOTAL | -616.831 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 4.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.603 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.857 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.999 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.099 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 51 |
| Casa si conturi la banci | 6.048 |
| DATORII | 624.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | -612.832 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.065 |
| VENITURI TOTALE | 29.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.073 |
| Profitul brut | 9.736 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.390 |
| Stocuri | 6.027 |
| Casa si conturi la banci | 363 |
| DATORII | 631.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | -622.160 |
| Patrimoniul regiei | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.296 |
| VENITURI TOTALE | 41.996 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.898 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 40.902 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 41.322 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.534 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.893 |
| Stocuri | 18.166 |
| Creante | 16.353 |
| Casa si conturi la banci | 374 |
| DATORII | 620.265 |
| CAPITALURI - TOTAL | -580.838 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.496 |
| VENITURI TOTALE | 27.885 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.654 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.769 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 36.048 |
| Numar mediu de salariati | 3 |