TINMAR GREEN ENERGY SRL
| Denumire | TINMAR GREEN ENERGY SRL |
| CUI | 29619359 |
| Nr. Reg. Com. | J2012001004408 |
| EUID | ROONRC.J2012001004408 |
| CAEN | 3512 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-02-07 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LOKERE IVAN FILIP | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 326 174 061 | 4 171 545 | 56 997 716 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 128 614 745 | 815 362 | 78 921 446 | 13 128 696 | 84 549 209 | 18 613 407 | 2 |
| 2023 | 5 977 336 | 8 005 719 | 2 773 714 | 11 675 594 | 9 424 170 | 17 798 045 | 1 |
| 2022 | 6 964 328 | 9 501 434 | 69 146 064 | 16 028 447 | 67 266 486 | 13 592 326 | 2 |
| 2021 | 5 102 743 | 3 383 610 | 11 406 367 | 20 723 500 | 2 872 019 | 11 516 203 | 2 |
| 2020 | 3 727 074 | -745 991 | 17 751 210 | 25 995 648 | 686 929 | 8 132 593 | 2 |
| 2019 | 3 160 811 | -3 050 051 | 24 858 055 | 32 383 986 | 2 303 078 | 8 878 584 | 2 |
| 2018 | 4 396 108 | -1 795 432 | 26 960 753 | 38 065 809 | 1 927 217 | 11 928 635 | 2 |
| 2017 | 5 243 346 | 424 446 | 31 565 683 | 43 702 465 | 4 136 183 | 13 147 433 | 2 |
| 2016 | 10 465 509 | 3 561 981 | 35 620 120 | 59 880 507 | 2 139 789 | 12 722 987 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises326 174 061 lei
154%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TINMAR GREEN ENERGY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3512 Rev. 2 (echivalent: 3512 Rev. 1, 3512 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transportul energiei electrice |
| Descriere Activitate | Transportul energiei electrice |
| Cod CAEN principal | 35 Transportul energiei electrice |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 3512: Construcții de ambarcațiuni sportive și de agrement
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TINMAR GREEN ENERGY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TINMAR GREEN ENERGY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TINMAR GREEN ENERGY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.128.696 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.549.209 |
| Stocuri | 8.819.173 |
| Creante | 65.478.922 |
| Casa si conturi la banci | 7.250.292 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 88.509 |
| DATORII | 78.921.446 |
| VENITURI IN AVANS | 231.561 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.613.407 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 128.614.745 |
| VENITURI TOTALE | 165.813.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 164.626.347 |
| Profitul brut | 1.187.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 815.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.675.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.424.170 |
| Stocuri | 89.150 |
| Creante | 9.161.936 |
| Casa si conturi la banci | 7.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.762 |
| DATORII | 2.773.714 |
| VENITURI IN AVANS | 419.529 |
| PROVIZIOANE | 149.238 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.798.045 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 5.977.336 |
| VENITURI TOTALE | 19.002.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.371.785 |
| Profitul brut | 9.630.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.005.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.028.447 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 67.266.486 |
| Stocuri | 98.962 |
| Creante | 67.023.594 |
| Casa si conturi la banci | 3.179 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.955 |
| DATORII | 69.146.064 |
| VENITURI IN AVANS | 607.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.592.326 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 6.964.328 |
| VENITURI TOTALE | 21.288.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.759.549 |
| Profitul brut | 11.528.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.501.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.723.500 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.872.019 |
| Stocuri | 92.736 |
| Creante | 2.628.469 |
| Casa si conturi la banci | 150.814 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.917 |
| DATORII | 11.406.367 |
| VENITURI IN AVANS | 802.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.516.203 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 5.102.743 |
| VENITURI TOTALE | 17.423.160 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.737.539 |
| Profitul brut | 3.685.621 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.383.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.995.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 686.929 |
| Stocuri | 92.736 |
| Creante | 521.606 |
| Casa si conturi la banci | 72.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 214.257 |
| DATORII | 17.751.210 |
| VENITURI IN AVANS | 1.013.031 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.132.593 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 3.727.074 |
| VENITURI TOTALE | 11.940.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.686.790 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 745.991 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 745.991 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.383.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.303.078 |
| Stocuri | 94.944 |
| Creante | 2.103.606 |
| Casa si conturi la banci | 104.528 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 272.772 |
| DATORII | 24.858.055 |
| VENITURI IN AVANS | 1.223.197 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.878.584 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 3.160.811 |
| VENITURI TOTALE | 10.043.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.094.006 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.050.051 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.050.051 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.065.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.927.217 |
| Stocuri | 106.877 |
| Creante | 1.811.281 |
| Casa si conturi la banci | 9.059 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 329.724 |
| DATORII | 26.960.753 |
| VENITURI IN AVANS | 1.433.362 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.928.635 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 4.396.108 |
| VENITURI TOTALE | 11.998.077 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.793.509 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.795.432 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.795.432 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.702.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.136.183 |
| Stocuri | 100.527 |
| Creante | 3.965.371 |
| Casa si conturi la banci | 70.285 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 401.055 |
| DATORII | 31.565.683 |
| VENITURI IN AVANS | 1.643.528 |
| PROVIZIOANE | 1.883.059 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.147.433 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 5.243.346 |
| VENITURI TOTALE | 14.168.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.743.716 |
| Profitul brut | 424.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.446 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.880.507 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.139.789 |
| Stocuri | 96.722 |
| Creante | 1.773.245 |
| Casa si conturi la banci | 269.822 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 476.402 |
| DATORII | 35.620.120 |
| VENITURI IN AVANS | 12.346.937 |
| PROVIZIOANE | 1.806.654 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.722.987 |
| Capital subscris varsat | 3.601.960 |
| Cifra de afaceri neta | 10.465.509 |
| VENITURI TOTALE | 16.732.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.170.166 |
| Profitul brut | 3.561.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.561.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |