OMNIS BAGS SRL

Cauta alta firma:
OMNIS BAGS SRL
CUI: 29548126RegCom: J2012000072121EUID: ROONRC.J12/72/2012CAEN: 1721Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CLUJ, SAT ICLOD COM. ICLOD, STR. CLUJULUI, NR.191A

Denumire OMNIS BAGS SRL
CUI 29548126
Nr. Reg. Com. J2012000072121
EUID ROONRC.J12/72/2012
CAEN 1721
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2012-01-17 (14 ani)

Adresa JUD. CLUJ, SAT ICLOD COM. ICLOD, STR. CLUJULUI, NR.191A
Telefon 0740784663
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
LITTA AMALIA IOANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 087 686 1 177 092 1 093 616 21
2024 5 608 322 863 034 1 090 144 766 234 3 070 807 2 544 361 21
2023 4 879 288 905 269 346 029 800 774 2 951 354 3 073 993 21
2022 4 742 279 1 734 323 545 616 526 745 2 187 596 2 168 725 22
2021 3 514 822 797 777 278 034 381 929 1 698 012 1 801 830 19
2020 2 484 554 398 020 287 468 504 790 1 202 301 1 417 316 21
2019 3 134 823 352 705 357 171 450 844 1 366 473 1 455 604 28
2018 3 098 687 426 865 351 906 438 714 1 352 561 1 432 576
2017 3 137 706 230 154 444 203 391 354 1 425 484 1 363 613 29
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 087 686 lei
9%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OMNIS BAGS SRL”
Cod CAEN preponderent 1721 Rev. 2 (echivalent: 1721 Rev. 1, 1721 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Descriere Activitate Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Cod CAEN principal 17 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Descriere activitate (principal) Fabricarea hârtiei și a produselor din hârtie
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CLUJ, SAT ICLOD COM. ICLOD, STR. CLUJULUI, NR.191A
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția OMNIS BAGS SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11983 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 1721: Țesături din bumbac și din fire tip bumbac

Locul 631 în Cluj pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
863.034 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „OMNIS BAGS SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „OMNIS BAGS SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „OMNIS BAGS SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OMNIS BAGS SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „OMNIS BAGS SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „OMNIS BAGS SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „OMNIS BAGS SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OMNIS BAGS SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 766.234
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.070.807
Stocuri 228.190
Creante 685.704
Casa si conturi la banci 2.156.913
DATORII 1.090.144
VENITURI IN AVANS 202.536
CAPITALURI - TOTAL 2.544.361
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 5.608.322
VENITURI TOTALE 5.758.866
CHELTUIELI TOTALE 4.776.602
Profitul brut 982.264
Pierdere bruta 0
Profitul net 863.034
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 21

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 800.774
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.951.354
Stocuri 283.222
Creante 918.595
Casa si conturi la banci 1.749.537
DATORII 346.029
VENITURI IN AVANS 332.106
CAPITALURI - TOTAL 3.073.993
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.879.288
VENITURI TOTALE 5.055.341
CHELTUIELI TOTALE 4.106.628
Profitul brut 948.713
Pierdere bruta 0
Profitul net 905.269
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 21

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 526.745
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.187.596
Stocuri 509.088
Creante 831.102
Casa si conturi la banci 847.406
DATORII 545.616
CAPITALURI - TOTAL 2.168.725
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 4.742.279
VENITURI TOTALE 5.365.114
CHELTUIELI TOTALE 3.592.946
Profitul brut 1.772.168
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.734.323
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 22

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 381.929
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.698.012
Stocuri 184.649
Creante 677.573
Casa si conturi la banci 835.790
DATORII 278.034
VENITURI IN AVANS 77
CAPITALURI - TOTAL 1.801.830
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.514.822
VENITURI TOTALE 3.656.662
CHELTUIELI TOTALE 2.830.670
Profitul brut 825.992
Pierdere bruta 0
Profitul net 797.777
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 504.790
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.202.301
Stocuri 72.358
Creante 559.851
Casa si conturi la banci 570.092
DATORII 287.468
VENITURI IN AVANS 2.307
CAPITALURI - TOTAL 1.417.316
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.484.554
VENITURI TOTALE 2.691.141
CHELTUIELI TOTALE 2.272.468
Profitul brut 418.673
Pierdere bruta 0
Profitul net 398.020
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 21

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 450.844
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.366.473
Stocuri 71.120
Creante 612.975
Casa si conturi la banci 682.378
DATORII 357.171
VENITURI IN AVANS 4.542
CAPITALURI - TOTAL 1.455.604
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.134.823
VENITURI TOTALE 3.197.190
CHELTUIELI TOTALE 2.816.730
Profitul brut 380.460
Pierdere bruta 0
Profitul net 352.705
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 28

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 438.714
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.352.561
Stocuri 72.019
Creante 694.926
Casa si conturi la banci 585.616
DATORII 351.906
VENITURI IN AVANS 6.793
CAPITALURI - TOTAL 1.432.576
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.098.687
VENITURI TOTALE 3.116.058
CHELTUIELI TOTALE 2.660.361
Profitul brut 455.697
Pierdere bruta 0
Profitul net 426.865
Pierdere neta 0

WEB_BL_BS_SL CAEN: 1721
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 391.354
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.425.484
Stocuri 42.940
Creante 676.880
Casa si conturi la banci 705.664
DATORII 444.203
VENITURI IN AVANS 9.022
CAPITALURI - TOTAL 1.363.613
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 3.137.706
VENITURI TOTALE 3.169.012
CHELTUIELI TOTALE 2.898.476
Profitul brut 270.536
Pierdere bruta 0
Profitul net 230.154
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_UU_AN CAEN: 1721
Active imobilizate 412.322
Active circulante 1.333.920
Stocuri 64.380
Creante 678.413
Disponibilitati 591.127
Datorii 538.375
Venituri in avans 11.252
Capitaluri proprii 1.196.615
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.981.528
Venituri totale 3.015.485
Cheltuieli totale 2.473.200
Profit brut 542.285
Pierdere bruta 0
Profit net 466.632
Pierdere neta 0
Nr. salariati 28
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.