BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L.
| Denumire | BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L. |
| CUI | 29503310 |
| Nr. Reg. Com. | J2011015492403 |
| EUID | ROONRC.J2011015492403 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-12-30 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGIU MIHAELA VIORICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 785 228 | 1 836 492 | 9 425 931 | 5 541 024 | 13 510 046 | 9 768 550 | 108 |
| 2024 | 34 393 505 | 286 927 | 8 391 337 | 6 912 298 | 9 720 535 | 8 342 239 | 107 |
| 2023 | 41 993 523 | 3 808 483 | 9 121 888 | 6 754 170 | 10 302 484 | 8 055 312 | 133 |
| 2022 | 37 063 293 | 2 037 431 | 7 368 925 | 5 638 088 | 5 875 005 | 4 246 829 | 120 |
| 2021 | 24 007 686 | 1 760 108 | 6 130 568 | 2 134 615 | 6 167 798 | 2 209 398 | 99 |
| 2020 | 20 179 080 | 18 225 | 7 718 129 | 1 900 805 | 6 604 370 | 449 290 | 102 |
| 2019 | 18 374 961 | 110 339 | 6 601 553 | 2 398 847 | 4 940 247 | 786 869 | 117 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises36 785 228 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BUSINESS BUILDERS MANAGEMENT TELECOM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.912.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.720.535 |
| Stocuri | 28.833 |
| Creante | 9.469.001 |
| Casa si conturi la banci | 222.701 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.933 |
| DATORII | 8.391.337 |
| VENITURI IN AVANS | 3.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.342.239 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 34.393.505 |
| VENITURI TOTALE | 35.278.592 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.924.271 |
| Profitul brut | 354.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 286.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.754.170 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.302.484 |
| Stocuri | 26.404 |
| Creante | 9.732.499 |
| Casa si conturi la banci | 543.581 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.992 |
| DATORII | 9.121.888 |
| VENITURI IN AVANS | 10.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.055.312 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 41.993.523 |
| VENITURI TOTALE | 42.773.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.446.019 |
| Profitul brut | 4.327.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.808.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 133 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.638.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.875.005 |
| Stocuri | 24.289 |
| Creante | 3.985.234 |
| Casa si conturi la banci | 1.839.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.059 |
| DATORII | 7.368.925 |
| VENITURI IN AVANS | 5.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.246.829 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 37.063.293 |
| VENITURI TOTALE | 38.225.567 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.916.945 |
| Profitul brut | 2.308.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.037.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.134.615 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.167.798 |
| Stocuri | 8.183 |
| Creante | 6.059.855 |
| Casa si conturi la banci | 99.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.164 |
| DATORII | 6.130.568 |
| VENITURI IN AVANS | 2.611 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.209.398 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.007.686 |
| VENITURI TOTALE | 25.558.816 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.513.123 |
| Profitul brut | 2.045.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.760.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 99 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.900.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.604.370 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 5.703.245 |
| Casa si conturi la banci | 901.125 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.102 |
| DATORII | 7.718.129 |
| VENITURI IN AVANS | 369.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 449.290 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.179.080 |
| VENITURI TOTALE | 21.293.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.240.952 |
| Profitul brut | 52.894 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 18.225 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.398.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.940.247 |
| Stocuri | 13.977 |
| Creante | 4.731.236 |
| Casa si conturi la banci | 195.034 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.321 |
| DATORII | 6.601.553 |
| VENITURI IN AVANS | 993 |
| CAPITALURI - TOTAL | 786.869 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.374.961 |
| VENITURI TOTALE | 19.910.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.744.935 |
| Profitul brut | 165.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.765.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.664.248 |
| Stocuri | 13.782 |
| Creante | 5.395.996 |
| Casa si conturi la banci | 1.254.470 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.184 |
| DATORII | 7.548.533 |
| VENITURI IN AVANS | 2.978 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.947.302 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.121.194 |
| VENITURI TOTALE | 26.721.452 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.419.352 |
| Profitul brut | 2.302.100 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.896.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.854.907 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.901.715 |
| Stocuri | 14.318 |
| Creante | 3.819.203 |
| Casa si conturi la banci | 68.194 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.526 |
| DATORII | 5.766.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.893 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.312.694 |
| VENITURI TOTALE | 13.701.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.668.414 |
| Profitul brut | 32.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.803.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.768.413 |
| Stocuri | 449.104 |
| Creante | 3.259.794 |
| Casa si conturi la banci | 59.515 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.399 |
| DATORII | 5.628.535 |
| CAPITALURI - TOTAL | 40.418 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.449.958 |
| VENITURI TOTALE | 11.572.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.486.947 |
| Profitul brut | 85.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 40.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |