FORMEL D ROMÂNIA SRL
| Denumire | FORMEL D ROMÂNIA SRL |
| CUI | 29458651 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001179321 |
| EUID | ROONRC.J2011001179321 |
| CAEN | 7120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-12-15 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BAJSZ KÁROLY | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 215 593 | -747 211 | 16 381 195 | 213 733 | 15 551 662 | -1 303 637 | 349 |
| 2024 | 46 146 217 | -1 278 663 | 13 947 081 | 338 658 | 13 775 260 | -556 426 | 340 |
| 2023 | 36 249 360 | -1 700 499 | 12 556 277 | 310 740 | 13 101 324 | 722 237 | 310 |
| 2022 | 38 742 131 | -146 317 | 9 229 270 | 338 016 | 11 728 245 | 2 422 736 | 317 |
| 2021 | 40 493 616 | 831 586 | 10 451 280 | 445 990 | 12 803 848 | 2 569 053 | 371 |
| 2020 | 33 586 116 | -328 063 | 13 096 464 | 688 856 | 14 247 672 | 1 737 467 | 536 |
| 2019 | 24 903 767 | -983 251 | 11 550 124 | 420 626 | 13 323 533 | 2 065 530 | 254 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 215 593 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FORMEL D ROMÂNIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7120 Rev. 2 (echivalent: 7120 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere Activitate | Activități de testări și analize tehnice |
| Cod CAEN principal | 71 Activități de testări și analize tehnice |
| Descriere activitate (principal) | Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Sibiu , domeniul 7120: Activități de testări și analize tehnice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FORMEL D ROMÂNIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FORMEL D ROMÂNIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FORMEL D ROMÂNIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 338.658 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.775.260 |
| Creante | 11.334.459 |
| Casa si conturi la banci | 2.440.801 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.992 |
| DATORII | 13.947.081 |
| VENITURI IN AVANS | 10.549 |
| PROVIZIOANE | 718.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | -556.426 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.146.217 |
| VENITURI TOTALE | 47.124.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.308.523 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.184.444 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.278.663 |
| Numar mediu de salariati | 340 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 310.740 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.101.324 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 11.558.067 |
| Casa si conturi la banci | 1.543.257 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.268 |
| DATORII | 12.556.277 |
| VENITURI IN AVANS | 7.119 |
| PROVIZIOANE | 182.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 722.237 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.249.360 |
| VENITURI TOTALE | 36.836.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.537.276 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.700.499 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.700.499 |
| Numar mediu de salariati | 310 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 338.016 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.728.245 |
| Stocuri | 289 |
| Creante | 8.568.555 |
| Casa si conturi la banci | 3.159.401 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.924 |
| DATORII | 9.229.270 |
| PROVIZIOANE | 426.179 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.422.736 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.742.131 |
| VENITURI TOTALE | 39.211.603 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.216.612 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.009 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 146.317 |
| Numar mediu de salariati | 317 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 445.990 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.803.848 |
| Creante | 8.574.072 |
| Casa si conturi la banci | 4.229.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.734 |
| DATORII | 10.451.280 |
| PROVIZIOANE | 243.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.569.053 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.493.616 |
| VENITURI TOTALE | 41.235.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.270.178 |
| Profitul brut | 965.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 831.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 371 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 688.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.247.672 |
| Creante | 9.842.736 |
| Casa si conturi la banci | 4.404.936 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.614 |
| DATORII | 13.096.464 |
| PROVIZIOANE | 104.211 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.737.467 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.586.116 |
| VENITURI TOTALE | 34.069.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.278.081 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 208.776 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 328.063 |
| Numar mediu de salariati | 536 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 420.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.323.533 |
| Stocuri | 13.597 |
| Creante | 11.813.916 |
| Casa si conturi la banci | 1.496.020 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.656 |
| DATORII | 11.550.124 |
| PROVIZIOANE | 138.161 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.065.530 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.903.767 |
| VENITURI TOTALE | 25.037.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.020.394 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 983.251 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 983.251 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 277.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.623.904 |
| Creante | 6.784.008 |
| Casa si conturi la banci | 3.839.896 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.109 |
| DATORII | 7.285.186 |
| PROVIZIOANE | 574.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.048.781 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.634.020 |
| VENITURI TOTALE | 30.774.662 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.132.213 |
| Profitul brut | 3.642.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.004.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 219 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 284.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.303.563 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 7.204.296 |
| Casa si conturi la banci | 1.099.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.065 |
| DATORII | 8.397.329 |
| PROVIZIOANE | 151.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 44.265 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.788.697 |
| VENITURI TOTALE | 18.881.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.556.418 |
| Profitul brut | 1.324.702 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 972.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 179 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 193.318 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.419.369 |
| Stocuri | 5.215 |
| Creante | 2.670.238 |
| Casa si conturi la banci | 743.916 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.515 |
| DATORII | 4.498.189 |
| PROVIZIOANE | 44.852 |
| CAPITALURI - TOTAL | -927.839 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.095.862 |
| VENITURI TOTALE | 6.168.324 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.606.197 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 437.873 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 437.873 |
| Numar mediu de salariati | 47 |