DECO FRUCHT SRL
| Denumire | DECO FRUCHT SRL |
| CUI | 29439803 |
| Nr. Reg. Com. | J2011003232233 |
| EUID | ROONRC.J2011003232233 |
| CAEN | 4631 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-12-12 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 566 471 683 | 4 404 863 | 80 368 318 | 11 228 806 | 65 157 616 | 8 864 391 | 139 |
| 2024 | 560 123 983 | -1 914 996 | 77 617 096 | 10 743 187 | 61 933 331 | 4 459 528 | 125 |
| 2023 | 554 481 775 | 5 234 524 | 47 330 083 | 11 970 211 | 54 059 053 | 20 048 626 | 124 |
| 2022 | 429 247 573 | 13 674 103 | 39 143 948 | 12 099 204 | 41 830 138 | 18 117 430 | 110 |
| 2021 | 389 821 095 | 3 303 327 | 31 497 261 | 5 414 713 | 36 578 447 | 11 903 779 | 103 |
| 2020 | 308 038 544 | 7 460 451 | 23 553 123 | 6 255 149 | 29 727 388 | 15 029 657 | 88 |
| 2019 | 270 729 907 | 8 370 328 | 18 142 382 | 5 516 204 | 33 657 212 | 23 733 096 | 89 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises566 471 683 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DECO FRUCHT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4631 Rev. 2 (echivalent: 4631 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Ilfov , domeniul 4631: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DECO FRUCHT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DECO FRUCHT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DECO FRUCHT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.743.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.933.331 |
| Stocuri | 23.925.025 |
| Creante | 33.837.813 |
| Casa si conturi la banci | 4.170.493 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.400.106 |
| DATORII | 77.617.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.459.528 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 560.123.983 |
| VENITURI TOTALE | 561.143.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 557.451.627 |
| Profitul brut | 3.692.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.914.996 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.970.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.059.053 |
| Stocuri | 17.423.670 |
| Creante | 30.764.458 |
| Casa si conturi la banci | 5.870.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.349.445 |
| DATORII | 47.330.083 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.048.626 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 554.481.775 |
| VENITURI TOTALE | 555.951.900 |
| CHELTUIELI TOTALE | 546.879.050 |
| Profitul brut | 9.072.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.234.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.099.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 41.830.138 |
| Stocuri | 17.833.083 |
| Creante | 21.504.369 |
| Casa si conturi la banci | 2.492.686 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.332.036 |
| DATORII | 39.143.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.117.430 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 429.247.573 |
| VENITURI TOTALE | 430.756.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 412.542.392 |
| Profitul brut | 18.214.551 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.674.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.414.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.578.447 |
| Stocuri | 13.071.910 |
| Creante | 16.328.916 |
| Casa si conturi la banci | 7.177.621 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.407.880 |
| DATORII | 31.497.261 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.903.779 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 389.821.095 |
| VENITURI TOTALE | 390.207.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 384.218.979 |
| Profitul brut | 5.988.572 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.303.327 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.255.149 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.727.388 |
| Stocuri | 7.852.390 |
| Creante | 12.973.398 |
| Casa si conturi la banci | 8.901.600 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.600.243 |
| DATORII | 23.553.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.029.657 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 308.038.544 |
| VENITURI TOTALE | 308.930.179 |
| CHELTUIELI TOTALE | 299.014.730 |
| Profitul brut | 9.915.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.460.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.516.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.657.212 |
| Stocuri | 9.215.460 |
| Creante | 18.426.260 |
| Casa si conturi la banci | 6.015.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.702.062 |
| DATORII | 18.142.382 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.733.096 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 270.729.907 |
| VENITURI TOTALE | 271.886.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 261.241.621 |
| Profitul brut | 10.644.531 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.370.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.244.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.920.202 |
| Stocuri | 6.054.742 |
| Creante | 13.111.088 |
| Casa si conturi la banci | 17.754.372 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.189.783 |
| DATORII | 16.290.049 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.064.437 |
| Capital subscris varsat | 950.000 |
| Cifra de afaceri neta | 276.769.200 |
| VENITURI TOTALE | 277.818.685 |
| CHELTUIELI TOTALE | 265.996.732 |
| Profitul brut | 11.821.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.059.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.244.117 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.242.632 |
| Stocuri | 7.103.508 |
| Creante | 13.329.928 |
| Casa si conturi la banci | 10.809.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.034.902 |
| DATORII | 20.517.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.004.590 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 250.447.745 |
| VENITURI TOTALE | 251.168.585 |
| CHELTUIELI TOTALE | 240.521.117 |
| Profitul brut | 10.647.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.027.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 377.478 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.751.864 |
| Stocuri | 9.156.672 |
| Creante | 12.705.377 |
| Casa si conturi la banci | 3.889.815 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.507 |
| DATORII | 17.161.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.976.809 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 221.242.679 |
| VENITURI TOTALE | 222.222.047 |
| CHELTUIELI TOTALE | 213.674.685 |
| Profitul brut | 8.547.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.296.318 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |