DELGASTRO SRL

Cauta alta firma:
DELGASTRO SRL
CUI: 29375424RegCom: J2011002117223EUID: ROONRC.J2011002117223CAEN: 4632Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. IAŞI, SAT IZVOARELE COM. RĂCHITENI, , NR.263, ET.P

Denumire DELGASTRO SRL
CUI 29375424
Nr. Reg. Com. J2011002117223
EUID ROONRC.J2011002117223
CAEN 4632
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2011-11-23 (14 ani)

Adresa JUD. IAŞI, SAT IZVOARELE COM. RĂCHITENI, , NR.263, ET.P
Cod Poștal 707297
Telefon 0232732470
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MORARIU MIRELA CRISTINA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 14 532 949 1 493 906 4 610 943 13
2024 15 214 375 1 556 387 3 828 298 1 085 037 4 314 839 1 571 578 12
2023 14 212 209 1 400 236 1 957 068 1 148 078 2 224 417 1 415 427 13
2022 11 444 220 833 146 3 399 033 1 338 910 2 905 260 845 137 13
2021 8 316 871 749 941 1 424 131 1 228 509 957 554 761 932 11
2020 7 698 436 521 645 1 446 591 1 370 174 610 053 533 636 11
2019 6 516 592 272 157 1 490 458 1 460 085 314 521 284 148 9
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
14 532 949 lei
-4%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DELGASTRO SRL”
Cod CAEN preponderent 4632 Rev. 2 (echivalent: 4632 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Cod CAEN principal 46 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
Descriere activitate (principal) Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. IAŞI, SAT IZVOARELE COM. RĂCHITENI, , NR.263, ET.P
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DELGASTRO SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 6457 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Iaşi , domeniul 4632: Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne

Locul 231 în Iaşi pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.556.387 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DELGASTRO SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DELGASTRO SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DELGASTRO SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DELGASTRO SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DELGASTRO SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DELGASTRO SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DELGASTRO SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DELGASTRO SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.085.037
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.314.839
Stocuri 304.750
Creante 1.341.048
Casa si conturi la banci 169.041
DATORII 3.828.298
CAPITALURI - TOTAL 1.571.578
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 15.214.375
VENITURI TOTALE 15.321.170
CHELTUIELI TOTALE 13.559.108
Profitul brut 1.762.062
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.556.387
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.148.078
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.224.417
Stocuri 259.803
Creante 108.341
Casa si conturi la banci 207.273
DATORII 1.957.068
CAPITALURI - TOTAL 1.415.427
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 14.212.209
VENITURI TOTALE 14.305.389
CHELTUIELI TOTALE 12.686.463
Profitul brut 1.618.926
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.400.236
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.338.910
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.905.260
Stocuri 295.275
Creante 636.670
Casa si conturi la banci 137.415
DATORII 3.399.033
CAPITALURI - TOTAL 845.137
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 11.444.220
VENITURI TOTALE 11.780.120
CHELTUIELI TOTALE 10.826.766
Profitul brut 953.354
Pierdere bruta 0
Profitul net 833.146
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.228.509
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 957.554
Stocuri 198.394
Creante 40.579
Casa si conturi la banci 718.581
DATORII 1.424.131
CAPITALURI - TOTAL 761.932
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 8.316.871
VENITURI TOTALE 8.324.174
CHELTUIELI TOTALE 7.440.773
Profitul brut 883.401
Pierdere bruta 0
Profitul net 749.941
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.370.174
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 610.053
Stocuri 238.648
Creante 14.402
Casa si conturi la banci 357.003
DATORII 1.446.591
CAPITALURI - TOTAL 533.636
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 7.698.436
VENITURI TOTALE 7.700.708
CHELTUIELI TOTALE 7.087.268
Profitul brut 613.440
Pierdere bruta 0
Profitul net 521.645
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4722
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.460.085
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 314.521
Stocuri 138.465
Creante 27.059
Casa si conturi la banci 148.997
DATORII 1.490.458
CAPITALURI - TOTAL 284.148
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 6.516.592
VENITURI TOTALE 6.516.592
CHELTUIELI TOTALE 6.184.339
Profitul brut 332.253
Pierdere bruta 0
Profitul net 272.157
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4722
Active imobilizate 139.808
Active circulante 337.233
Stocuri 83.130
Creante 4.253
Disponibilitati 249.850
Datorii 138.768
Capitaluri proprii 338.273
Capital social 200
Cifra de afaceri 4.189.965
Venituri totale 4.189.965
Cheltuieli totale 3.812.838
Profit brut 377.127
Pierdere bruta 0
Profit net 326.282
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 4722
Active imobilizate 116.903
Active circulante 147.417
Stocuri 56.801
Creante 7.466
Disponibilitati 83.150
Datorii 252.329
Capitaluri proprii 11.991
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.724.309
Venituri totale 2.724.577
Cheltuieli totale 2.599.610
Profit brut 124.967
Pierdere bruta 0
Profit net 107.733
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4722
Active imobilizate 129.991
Active circulante 175.104
Stocuri 72.489
Creante 28.341
Disponibilitati 74.274
Datorii 400.836
Capitaluri proprii -95.741
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.990.780
Venituri totale 1.996.197
Cheltuieli totale 1.978.200
Profit brut 17.997
Pierdere bruta 0
Profit net 17.997
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.