RO-ARMYSECURITY SA
| Denumire | RO-ARMYSECURITY SA |
| CUI | 29136150 |
| Nr. Reg. Com. | J2011011387402 |
| EUID | ROONRC.J2011011387402 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-22 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONSTANTIN AURELIAN | - | România |
| COTÎRŢĂ ANCA MIHAELA | - | România |
| SIMONA COJOCARU | - | România |
| COTÎRŢĂ ANCA- MIHAELA | - | România |
| STĂNOIU LIVIU | - | România |
| BOBIRCĂ NICOLETA | - | România |
| COJOCARU SIMONA | - | România |
| NICOLESCU DANIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 112 721 | 736 762 | 4 056 374 | 530 820 | 7 351 343 | 3 366 154 | 516 |
| 2024 | 36 393 500 | 411 085 | 5 099 277 | 500 238 | 8 110 228 | 2 999 369 | 529 |
| 2023 | 30 100 141 | 369 682 | 3 932 313 | 366 356 | 6 311 164 | 2 773 125 | 511 |
| 2022 | 25 231 656 | 369 044 | 3 113 597 | 326 074 | 5 341 851 | 2 587 965 | 504 |
| 2021 | 22 674 381 | 426 981 | 2 891 271 | 295 460 | 5 003 095 | 2 432 411 | 516 |
| 2020 | 22 453 843 | 447 976 | 2 775 624 | 347 243 | 4 646 899 | 2 229 418 | 533 |
| 2019 | 20 816 550 | 426 467 | 2 567 582 | 266 749 | 4 278 290 | 1 991 301 | 544 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 112 721 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RO-ARMYSECURITY SA”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 8 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RO-ARMYSECURITY SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RO-ARMYSECURITY SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RO-ARMYSECURITY SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 500.238 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.110.228 |
| Stocuri | 173.546 |
| Creante | 4.187.851 |
| Casa si conturi la banci | 3.748.831 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.018 |
| DATORII | 5.099.277 |
| VENITURI IN AVANS | 7.833 |
| PROVIZIOANE | 532.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.999.369 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.393.500 |
| VENITURI TOTALE | 36.802.978 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.151.286 |
| Profitul brut | 651.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 411.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 529 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.311.164 |
| Stocuri | 303.412 |
| Creante | 4.864.593 |
| Casa si conturi la banci | 1.143.159 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.751 |
| DATORII | 3.932.313 |
| VENITURI IN AVANS | 9.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.773.125 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.100.141 |
| VENITURI TOTALE | 30.480.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.038.446 |
| Profitul brut | 441.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 369.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 511 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 326.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.341.851 |
| Stocuri | 228.844 |
| Creante | 2.632.783 |
| Casa si conturi la banci | 2.480.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.637 |
| DATORII | 3.113.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.587.965 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.231.656 |
| VENITURI TOTALE | 25.548.633 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.108.130 |
| Profitul brut | 440.503 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 369.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 504 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 295.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.003.095 |
| Stocuri | 204.134 |
| Creante | 3.052.471 |
| Casa si conturi la banci | 1.746.490 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.127 |
| DATORII | 2.891.271 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.432.411 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.674.381 |
| VENITURI TOTALE | 22.896.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.387.829 |
| Profitul brut | 508.337 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 426.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 516 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 347.243 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.646.899 |
| Stocuri | 139.676 |
| Creante | 2.200.982 |
| Casa si conturi la banci | 2.306.241 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.900 |
| DATORII | 2.775.624 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.229.418 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.453.843 |
| VENITURI TOTALE | 22.454.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.921.314 |
| Profitul brut | 533.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 447.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 533 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 266.749 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.278.290 |
| Stocuri | 123.752 |
| Creante | 2.280.836 |
| Casa si conturi la banci | 1.873.702 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.844 |
| DATORII | 2.567.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.991.301 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.816.550 |
| VENITURI TOTALE | 20.891.345 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.383.165 |
| Profitul brut | 508.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 426.467 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 544 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 357.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.590.834 |
| Stocuri | 206.644 |
| Creante | 1.746.054 |
| Casa si conturi la banci | 1.638.136 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.470 |
| DATORII | 2.252.289 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.708.403 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.547.227 |
| VENITURI TOTALE | 16.581.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.309.887 |
| Profitul brut | 271.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 228.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 472 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 300.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.655.243 |
| Stocuri | 399.272 |
| Creante | 916.143 |
| Casa si conturi la banci | 1.339.828 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.750 |
| DATORII | 1.475.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.486.744 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.815.885 |
| VENITURI TOTALE | 9.876.491 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.230.902 |
| Profitul brut | 645.589 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 541.989 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 311 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.987.606 |
| Stocuri | 75.801 |
| Creante | 583.744 |
| Casa si conturi la banci | 1.328.061 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.165 |
| DATORII | 945.732 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.119.851 |
| Capital subscris varsat | 550.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.796.662 |
| VENITURI TOTALE | 6.882.953 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.439.527 |
| Profitul brut | 443.426 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 260 |