RO-ARMYSECURITY SA

Cauta alta firma:
RO-ARMYSECURITY SA
CUI: 29136150RegCom: J2011011387402EUID: ROONRC.J2011011387402CAEN: 8001Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL PLEVNEI, NR.141 A

Denumire RO-ARMYSECURITY SA
CUI 29136150
Nr. Reg. Com. J2011011387402
EUID ROONRC.J2011011387402
CAEN 8001
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2011-09-22 (15 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL PLEVNEI, NR.141 A
Telefon 0213672127
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 8 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CONSTANTIN AURELIAN-România
COTÎRŢĂ ANCA MIHAELA-România
SIMONA COJOCARU-România
COTÎRŢĂ ANCA- MIHAELA-România
STĂNOIU LIVIU-România
BOBIRCĂ NICOLETA-România
COJOCARU SIMONA-România
NICOLESCU DANIELA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 40 112 721 736 762 4 056 374 530 820 7 351 343 3 366 154 516
2024 36 393 500 411 085 5 099 277 500 238 8 110 228 2 999 369 529
2023 30 100 141 369 682 3 932 313 366 356 6 311 164 2 773 125 511
2022 25 231 656 369 044 3 113 597 326 074 5 341 851 2 587 965 504
2021 22 674 381 426 981 2 891 271 295 460 5 003 095 2 432 411 516
2020 22 453 843 447 976 2 775 624 347 243 4 646 899 2 229 418 533
2019 20 816 550 426 467 2 567 582 266 749 4 278 290 1 991 301 544
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
40 112 721 lei
10%
Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RO-ARMYSECURITY SA”
Cod CAEN preponderent 8001 Rev. 3
Obiect Activitate Activități de investigații și servicii private de protecție
Descriere Activitate Activități de investigații și servicii private de protecție
Cod CAEN principal 80
Descriere activitate (principal) —
Număr asociați 0
Număr administratori 8
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mare (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL PLEVNEI, NR.141 A
Poziția în Topul Firmelor 2025
Poziția RO-ARMYSECURITY SA în Topul Firmelor 2025:
Locul 1433 în Top Profit România

Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție

Locul 519 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mari
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
736.762 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „RO-ARMYSECURITY SA"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „RO-ARMYSECURITY SA" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „RO-ARMYSECURITY SA"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RO-ARMYSECURITY SA"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „RO-ARMYSECURITY SA"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „RO-ARMYSECURITY SA"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „RO-ARMYSECURITY SA"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RO-ARMYSECURITY SA"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 500.238
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.110.228
Stocuri 173.546
Creante 4.187.851
Casa si conturi la banci 3.748.831
CHELTUIELI IN AVANS 28.018
DATORII 5.099.277
VENITURI IN AVANS 7.833
PROVIZIOANE 532.005
CAPITALURI - TOTAL 2.999.369
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 36.393.500
VENITURI TOTALE 36.802.978
CHELTUIELI TOTALE 36.151.286
Profitul brut 651.692
Pierdere bruta 0
Profitul net 411.085
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 529

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 366.356
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.311.164
Stocuri 303.412
Creante 4.864.593
Casa si conturi la banci 1.143.159
CHELTUIELI IN AVANS 37.751
DATORII 3.932.313
VENITURI IN AVANS 9.833
CAPITALURI - TOTAL 2.773.125
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 30.100.141
VENITURI TOTALE 30.480.242
CHELTUIELI TOTALE 30.038.446
Profitul brut 441.796
Pierdere bruta 0
Profitul net 369.682
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 511

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 326.074
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.341.851
Stocuri 228.844
Creante 2.632.783
Casa si conturi la banci 2.480.224
CHELTUIELI IN AVANS 33.637
DATORII 3.113.597
CAPITALURI - TOTAL 2.587.965
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 25.231.656
VENITURI TOTALE 25.548.633
CHELTUIELI TOTALE 25.108.130
Profitul brut 440.503
Pierdere bruta 0
Profitul net 369.044
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 504

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 295.460
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.003.095
Stocuri 204.134
Creante 3.052.471
Casa si conturi la banci 1.746.490
CHELTUIELI IN AVANS 25.127
DATORII 2.891.271
CAPITALURI - TOTAL 2.432.411
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 22.674.381
VENITURI TOTALE 22.896.166
CHELTUIELI TOTALE 22.387.829
Profitul brut 508.337
Pierdere bruta 0
Profitul net 426.981
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 516

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 347.243
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.646.899
Stocuri 139.676
Creante 2.200.982
Casa si conturi la banci 2.306.241
CHELTUIELI IN AVANS 10.900
DATORII 2.775.624
CAPITALURI - TOTAL 2.229.418
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 22.453.843
VENITURI TOTALE 22.454.747
CHELTUIELI TOTALE 21.921.314
Profitul brut 533.433
Pierdere bruta 0
Profitul net 447.976
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 533

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 266.749
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.278.290
Stocuri 123.752
Creante 2.280.836
Casa si conturi la banci 1.873.702
CHELTUIELI IN AVANS 13.844
DATORII 2.567.582
CAPITALURI - TOTAL 1.991.301
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 20.816.550
VENITURI TOTALE 20.891.345
CHELTUIELI TOTALE 20.383.165
Profitul brut 508.180
Pierdere bruta 0
Profitul net 426.467
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 544

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 357.388
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.590.834
Stocuri 206.644
Creante 1.746.054
Casa si conturi la banci 1.638.136
CHELTUIELI IN AVANS 12.470
DATORII 2.252.289
CAPITALURI - TOTAL 1.708.403
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 16.547.227
VENITURI TOTALE 16.581.383
CHELTUIELI TOTALE 16.309.887
Profitul brut 271.496
Pierdere bruta 0
Profitul net 228.760
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 472

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 300.873
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.655.243
Stocuri 399.272
Creante 916.143
Casa si conturi la banci 1.339.828
CHELTUIELI IN AVANS 5.750
DATORII 1.475.122
CAPITALURI - TOTAL 1.486.744
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 9.815.885
VENITURI TOTALE 9.876.491
CHELTUIELI TOTALE 9.230.902
Profitul brut 645.589
Pierdere bruta 0
Profitul net 541.989
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 311

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8010
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 64.812
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.987.606
Stocuri 75.801
Creante 583.744
Casa si conturi la banci 1.328.061
CHELTUIELI IN AVANS 13.165
DATORII 945.732
CAPITALURI - TOTAL 1.119.851
Capital subscris varsat 550.000
Cifra de afaceri neta 6.796.662
VENITURI TOTALE 6.882.953
CHELTUIELI TOTALE 6.439.527
Profitul brut 443.426
Pierdere bruta 0
Profitul net 372.362
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 260
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.