NIS PETROL SRL
| Denumire | NIS PETROL SRL |
| CUI | 29111546 |
| Nr. Reg. Com. | J2011011127404 |
| EUID | ROONRC.J2011011127404 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-16 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EURO INSOL SPRL | - | România |
| BĂLŢATU ILEANA-SORINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205 454 078 | -94 318 575 | 1 189 301 114 | 469 819 795 | 14 414 748 | -731 791 119 | 42 |
| 2024 | 266 922 547 | -75 163 082 | 1 161 601 091 | 532 878 737 | 58 014 244 | -637 472 543 | 67 |
| 2023 | 283 617 531 | -63 618 612 | 1 145 380 468 | 541 692 617 | 117 373 491 | -562 309 461 | 0 |
| 2022 | 700 608 804 | -116 659 593 | 1 128 117 116 | 507 930 195 | 184 741 003 | -498 690 849 | 74 |
| 2021 | 569 484 874 | -106 890 453 | 977 792 968 | 506 536 261 | 95 636 598 | -382 031 256 | 74 |
| 2020 | 332 672 090 | -30 145 902 | 820 720 387 | 498 558 501 | 46 542 391 | -275 140 804 | 65 |
| 2019 | 367 696 400 | -32 455 774 | 768 539 640 | 469 215 227 | 54 087 687 | -244 994 902 | 28 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises205 454 078 lei
-23%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NIS PETROL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NIS PETROL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NIS PETROL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NIS PETROL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 532.878.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 58.014.244 |
| Stocuri | 23.540.811 |
| Creante | 7.338.659 |
| Casa si conturi la banci | 27.134.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 804.627 |
| DATORII | 1.161.601.091 |
| VENITURI IN AVANS | 164.778 |
| PROVIZIOANE | 67.404.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | -637.472.543 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 266.922.547 |
| VENITURI TOTALE | 278.424.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 353.587.176 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.163.082 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 75.163.082 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 541.692.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 117.373.491 |
| Stocuri | 26.956.083 |
| Creante | 24.723.305 |
| Casa si conturi la banci | 65.694.103 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 807.788 |
| DATORII | 1.145.380.468 |
| VENITURI IN AVANS | 137.096 |
| PROVIZIOANE | 76.665.793 |
| CAPITALURI - TOTAL | -562.309.461 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 283.617.531 |
| VENITURI TOTALE | 298.145.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 361.763.925 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 63.618.612 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 63.618.612 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 507.930.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 184.741.003 |
| Stocuri | 16.227.422 |
| Creante | 28.901.958 |
| Casa si conturi la banci | 139.611.623 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 842.758 |
| DATORII | 1.128.117.116 |
| VENITURI IN AVANS | 72.003 |
| PROVIZIOANE | 64.015.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | -498.690.849 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 700.608.804 |
| VENITURI TOTALE | 711.851.160 |
| CHELTUIELI TOTALE | 828.417.889 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 116.566.729 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 116.659.593 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 506.536.261 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 95.636.598 |
| Stocuri | 20.023.008 |
| Creante | 68.666.841 |
| Casa si conturi la banci | 6.946.749 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.209.692 |
| DATORII | 977.792.968 |
| VENITURI IN AVANS | 77.680 |
| PROVIZIOANE | 7.543.159 |
| CAPITALURI - TOTAL | -382.031.256 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 569.484.874 |
| VENITURI TOTALE | 576.376.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 683.184.789 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 106.807.802 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 106.890.453 |
| Numar mediu de salariati | 74 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 498.558.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.542.391 |
| Stocuri | 13.460.146 |
| Creante | 31.428.137 |
| Casa si conturi la banci | 1.654.108 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 873.318 |
| DATORII | 820.720.387 |
| VENITURI IN AVANS | 96.026 |
| PROVIZIOANE | 298.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | -275.140.804 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 332.672.090 |
| VENITURI TOTALE | 349.031.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 379.101.989 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.070.758 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 30.145.902 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 469.215.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.087.687 |
| Stocuri | 11.615.632 |
| Creante | 38.202.998 |
| Casa si conturi la banci | 4.269.057 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 667.321 |
| DATORII | 768.539.640 |
| VENITURI IN AVANS | 85.497 |
| PROVIZIOANE | 340.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | -244.994.902 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 367.696.400 |
| VENITURI TOTALE | 375.613.437 |
| CHELTUIELI TOTALE | 407.893.735 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.280.298 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 32.455.774 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 355.871.969 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.968.946 |
| Stocuri | 11.806.436 |
| Creante | 34.358.737 |
| Casa si conturi la banci | 7.803.773 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.014 |
| DATORII | 622.238.524 |
| VENITURI IN AVANS | 69.267 |
| PROVIZIOANE | 107.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | -212.539.128 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 311.160.670 |
| VENITURI TOTALE | 314.417.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 329.516.628 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.099.131 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.245.361 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 272.257.993 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.026.408 |
| Stocuri | 9.407.559 |
| Creante | 39.660.194 |
| Casa si conturi la banci | 4.958.655 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.164 |
| DATORII | 523.557.730 |
| VENITURI IN AVANS | 66.336 |
| PROVIZIOANE | 7.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | -197.293.767 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 314.356.686 |
| VENITURI TOTALE | 315.518.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 341.567.003 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.048.619 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 26.263.554 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 256.684.964 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.879.489 |
| Stocuri | 6.701.284 |
| Creante | 21.601.063 |
| Casa si conturi la banci | 2.577.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 121.918 |
| DATORII | 458.537.788 |
| VENITURI IN AVANS | 171.530 |
| PROVIZIOANE | 7.266 |
| CAPITALURI - TOTAL | -171.030.213 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 221.317.996 |
| VENITURI TOTALE | 222.015.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 242.959.507 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.943.520 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 20.943.520 |
| Numar mediu de salariati | 29 |