TRUCKY S.R.L.
| Denumire | TRUCKY S.R.L. |
| CUI | 29039882 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000827320 |
| EUID | ROONRC.J2011000827320 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-08-26 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂLAŞA ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88 379 730 | 487 823 | 21 278 947 | — | — | — | 63 |
| 2024 | 53 980 492 | 774 963 | 25 181 539 | 9 608 821 | 24 282 624 | 8 803 832 | 67 |
| 2023 | 62 357 030 | 181 229 | 22 128 684 | 14 528 253 | 15 260 472 | 8 028 869 | 51 |
| 2022 | 42 768 161 | 2 473 000 | 13 901 035 | 9 851 535 | 12 269 751 | 8 537 243 | 15 |
| 2021 | 44 052 958 | 4 571 956 | 16 286 339 | 6 929 281 | 15 408 206 | 6 230 458 | 39 |
| 2020 | 44 151 069 | 4 560 319 | 8 638 448 | 2 229 055 | 13 300 300 | 7 046 482 | 41 |
| 2019 | 29 710 386 | 1 776 340 | 6 334 262 | 2 646 001 | 6 782 583 | 3 209 290 | 26 |
| 2018 | 20 479 229 | 823 305 | 4 480 311 | 2 720 070 | 3 935 333 | 2 256 255 | 20 |
| 2017 | 13 418 165 | 1 246 492 | 3 864 621 | 2 597 215 | 2 832 913 | 1 626 281 | 13 |
| 2016 | 5 821 281 | 232 070 | 2 029 337 | 672 017 | 1 748 658 | 390 585 | 7 |
Statistics
Commercial networks and enterprises88 379 730 lei
64%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “TRUCKY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Sibiu , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „TRUCKY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „TRUCKY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „TRUCKY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.608.821 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.282.624 |
| Stocuri | 913.276 |
| Creante | 22.515.923 |
| Casa si conturi la banci | 853.425 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 98.659 |
| DATORII | 25.181.539 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.803.832 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.980.492 |
| VENITURI TOTALE | 56.691.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.706.269 |
| Profitul brut | 985.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 774.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.528.253 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.260.472 |
| Stocuri | 511.380 |
| Creante | 13.396.708 |
| Casa si conturi la banci | 1.352.384 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 373.561 |
| DATORII | 22.128.684 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.028.869 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.357.030 |
| VENITURI TOTALE | 64.139.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.891.854 |
| Profitul brut | 247.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 181.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.851.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.269.751 |
| Stocuri | 49.898 |
| Creante | 8.232.002 |
| Casa si conturi la banci | 3.987.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 321.725 |
| DATORII | 13.901.035 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.537.243 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 42.768.161 |
| VENITURI TOTALE | 44.698.202 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.890.136 |
| Profitul brut | 2.808.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.473.000 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.929.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.408.206 |
| Creante | 14.190.928 |
| Casa si conturi la banci | 1.217.278 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 184.043 |
| DATORII | 16.286.339 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.230.458 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.052.958 |
| VENITURI TOTALE | 45.948.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.621.465 |
| Profitul brut | 5.326.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.571.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.229.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.300.300 |
| Creante | 10.126.413 |
| Casa si conturi la banci | 3.173.887 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 160.308 |
| DATORII | 8.638.448 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.046.482 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 44.151.069 |
| VENITURI TOTALE | 46.750.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.516.837 |
| Profitul brut | 5.233.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.560.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.646.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.782.583 |
| Creante | 6.103.630 |
| Casa si conturi la banci | 678.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 119.701 |
| DATORII | 6.334.262 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.209.290 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 29.710.386 |
| VENITURI TOTALE | 31.691.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.605.749 |
| Profitul brut | 2.086.032 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.776.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.720.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.935.333 |
| Stocuri | 112.294 |
| Creante | 3.159.271 |
| Casa si conturi la banci | 663.768 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.896 |
| DATORII | 4.480.311 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.256.255 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 20.479.229 |
| VENITURI TOTALE | 21.139.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.124.324 |
| Profitul brut | 1.015.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 823.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.597.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.832.913 |
| Stocuri | 108.097 |
| Creante | 2.344.216 |
| Casa si conturi la banci | 380.600 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.507 |
| DATORII | 3.864.621 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.626.281 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.418.165 |
| VENITURI TOTALE | 13.619.343 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.168.184 |
| Profitul brut | 1.451.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.246.492 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 672.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.748.658 |
| Stocuri | 73.863 |
| Creante | 1.595.510 |
| Casa si conturi la banci | 79.285 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.980 |
| DATORII | 2.029.337 |
| VENITURI IN AVANS | 4.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 390.585 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.821.281 |
| VENITURI TOTALE | 6.092.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.820.402 |
| Profitul brut | 272.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |