AGROMAD CROPS SRL
| Denumire | AGROMAD CROPS SRL |
| CUI | 28915895 |
| Nr. Reg. Com. | J15/528/2011 |
| EUID | ROONRC.J2011000528159 |
| CAEN | 111 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-07-25 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLTEANU ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89 248 058 | 4 540 846 | 107 815 675 | 59 785 183 | 66 917 168 | 21 075 568 | 92 |
| 2024 | 73 332 944 | 119 102 | 109 320 571 | 57 085 598 | 69 968 831 | 20 826 570 | 103 |
| 2023 | 92 138 911 | 2 552 142 | 103 395 656 | 45 240 090 | 76 368 914 | 21 680 353 | 106 |
| 2022 | 111 969 851 | 2 757 209 | 86 874 780 | 36 598 144 | 68 774 488 | 19 961 890 | 92 |
| 2021 | 94 996 599 | 1 316 232 | 108 064 212 | 24 709 687 | 100 100 183 | 17 599 441 | 81 |
| 2020 | 71 385 469 | 955 642 | 84 339 913 | 26 875 715 | 76 758 235 | 19 084 434 | 87 |
| 2019 | 62 744 945 | 854 753 | 86 217 273 | 27 211 843 | 81 943 597 | 20 037 422 | 93 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises89 248 058 lei
22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “AGROMAD CROPS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 111 Rev. 0 (echivalent: 111 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Extracția petrolului brut |
| Descriere Activitate | Extracția petrolului brut |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Dâmboviţa , domeniul 111: Extracția petrolului brut
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „AGROMAD CROPS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „AGROMAD CROPS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „AGROMAD CROPS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.085.598 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.968.831 |
| Stocuri | 31.320.612 |
| Creante | 37.632.261 |
| Casa si conturi la banci | 1.015.958 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.209.350 |
| DATORII | 109.320.571 |
| PROVIZIOANE | 116.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.826.570 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 73.332.944 |
| VENITURI TOTALE | 77.205.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.086.276 |
| Profitul brut | 119.102 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 119.102 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.240.090 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.368.914 |
| Stocuri | 36.009.769 |
| Creante | 36.168.626 |
| Casa si conturi la banci | 4.190.519 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.583.643 |
| DATORII | 103.395.656 |
| PROVIZIOANE | 116.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.680.353 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 92.138.911 |
| VENITURI TOTALE | 98.946.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.222.556 |
| Profitul brut | 2.724.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.552.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.598.144 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 68.774.488 |
| Stocuri | 34.842.362 |
| Creante | 32.157.340 |
| Casa si conturi la banci | 1.774.786 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.580.676 |
| DATORII | 86.874.780 |
| PROVIZIOANE | 116.638 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.961.890 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 111.969.851 |
| VENITURI TOTALE | 111.064.432 |
| CHELTUIELI TOTALE | 108.195.285 |
| Profitul brut | 2.869.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.757.209 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.709.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 100.100.183 |
| Stocuri | 45.189.071 |
| Creante | 41.159.890 |
| Casa si conturi la banci | 13.751.222 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 901.896 |
| DATORII | 108.064.212 |
| PROVIZIOANE | 48.113 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.599.441 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.996.599 |
| VENITURI TOTALE | 91.350.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.889.191 |
| Profitul brut | 1.460.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.316.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.211.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 81.943.597 |
| Stocuri | 47.818.699 |
| Creante | 29.557.997 |
| Casa si conturi la banci | 4.566.901 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 611.793 |
| DATORII | 86.217.273 |
| VENITURI IN AVANS | 3.512.538 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.037.422 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.744.945 |
| VENITURI TOTALE | 73.298.374 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.290.611 |
| Profitul brut | 1.007.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 854.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.446.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 90.948.788 |
| Stocuri | 51.887.202 |
| Creante | 32.054.595 |
| Casa si conturi la banci | 7.006.991 |
| DATORII | 97.766.722 |
| VENITURI IN AVANS | 4.864.651 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.763.731 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 60.661.429 |
| VENITURI TOTALE | 73.544.689 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.955.909 |
| Profitul brut | 588.780 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 508.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.806.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 79.170.052 |
| Stocuri | 42.574.028 |
| Creante | 34.684.893 |
| Casa si conturi la banci | 1.911.131 |
| DATORII | 89.674.736 |
| VENITURI IN AVANS | 5.018.968 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.283.104 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.287.525 |
| VENITURI TOTALE | 73.063.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.872.392 |
| Profitul brut | 2.191.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.840.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.412.619 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 63.037.049 |
| Stocuri | 30.742.673 |
| Creante | 30.707.197 |
| Casa si conturi la banci | 1.587.179 |
| DATORII | 74.811.024 |
| VENITURI IN AVANS | 5.173.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.465.362 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.444.159 |
| VENITURI TOTALE | 65.972.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.867.268 |
| Profitul brut | 5.104.818 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.952.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 96 |