Q'NET INTERNATIONAL SRL

Cauta alta firma:
Q'NET INTERNATIONAL SRL
CUI: 28672605EUID: ROONRC.J2011007697401Stare: funcţiuneTVA: N/AActiv fiscal: DA

Denumire Q'NET INTERNATIONAL SRL
CUI 28672605
EUID ROONRC.J2011007697401
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2011-06-22 (15 ani)

Telefon
Email
Website
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MARIUS CORNELIU VLADU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 18 108 221 -741 264 11 081 011 29
2024 19 645 595 910 282 9 548 305 19 165 998 9 090 831 18 529 406 29
2023 22 574 179 -1 276 415 6 727 419 19 283 146 5 116 337 17 619 126 34
2022 22 300 326 502 774 5 583 327 19 391 634 5 098 217 18 895 536 35
2021 30 076 357 781 503 16 353 919 19 094 660 15 682 344 18 392 762 38
2020 31 719 881 77 954 24 661 765 19 198 635 22 916 029 17 611 259 42
2019 35 439 200 919 634 17 907 341 19 241 207 15 521 525 16 933 308 44
2018 24 348 159 403 473 16 855 541 19 416 601 13 489 345 16 013 674 46
2017 35 556 416 937 672 16 848 710 19 495 159 12 949 246 15 610 201 48
2016 31 141 324 216 673 20 363 427 19 345 277 15 402 516 14 672 529 61
Statistics
Commercial networks and enterprises
18 108 221 lei
-8%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “Q'NET INTERNATIONAL SRL”
Cod CAEN preponderent
Obiect Activitate
Descriere Activitate
Cod CAEN principal
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
Nu există adresă disponibilă pentru afișare pe hartă.
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția Q'NET INTERNATIONAL SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11394 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti

Locul 2921 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
910.282 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „Q'NET INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „Q'NET INTERNATIONAL SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
N/A
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.165.998
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 9.090.831
Stocuri 3.009.164
Creante 6.269.179
Casa si conturi la banci -187.512
CHELTUIELI IN AVANS 3.540
DATORII 9.548.305
VENITURI IN AVANS 182.658
CAPITALURI - TOTAL 18.529.406
Capital subscris varsat 1.500.000
Cifra de afaceri neta 19.645.595
VENITURI TOTALE 19.750.354
CHELTUIELI TOTALE 18.788.417
Profitul brut 961.937
Pierdere bruta 0
Profitul net 910.282
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 29

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.283.146
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.116.337
Stocuri 3.144.519
Creante 4.502.759
Casa si conturi la banci -2.530.941
CHELTUIELI IN AVANS 3.378
DATORII 6.727.419
VENITURI IN AVANS 56.316
CAPITALURI - TOTAL 17.619.126
Capital subscris varsat 1.500.000
Cifra de afaceri neta 22.574.179
VENITURI TOTALE 22.777.119
CHELTUIELI TOTALE 24.053.534
Profitul brut 0
Pierdere bruta 1.276.415
Profitul net 0
Pierdere neta 1.276.415
Numar mediu de salariati 34

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.391.634
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.098.217
Stocuri 3.149.570
Creante 5.000.136
Casa si conturi la banci -3.051.489
CHELTUIELI IN AVANS 1.404
DATORII 5.583.327
VENITURI IN AVANS 12.392
CAPITALURI - TOTAL 18.895.536
Capital subscris varsat 1.500.000
Cifra de afaceri neta 22.300.326
VENITURI TOTALE 32.005.336
CHELTUIELI TOTALE 31.396.599
Profitul brut 608.737
Pierdere bruta 0
Profitul net 502.774
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 35

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.094.660
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.682.344
Stocuri 8.871.360
Creante 6.134.304
Casa si conturi la banci 676.680
CHELTUIELI IN AVANS 19.961
DATORII 16.353.919
VENITURI IN AVANS 50.284
CAPITALURI - TOTAL 18.392.762
Capital subscris varsat 1.500.000
Cifra de afaceri neta 30.076.357
VENITURI TOTALE 30.990.417
CHELTUIELI TOTALE 30.086.136
Profitul brut 904.281
Pierdere bruta 0
Profitul net 781.503
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 38

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.198.635
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 22.916.029
Stocuri 10.644.785
Creante 5.058.664
Casa si conturi la banci 7.212.580
CHELTUIELI IN AVANS 166.634
DATORII 24.661.765
VENITURI IN AVANS 8.274
CAPITALURI - TOTAL 17.611.259
Capital subscris varsat 1.500.000
Cifra de afaceri neta 31.719.881
VENITURI TOTALE 32.040.725
CHELTUIELI TOTALE 31.935.912
Profitul brut 104.813
Pierdere bruta 0
Profitul net 77.954
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 42

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.241.207
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.521.525
Stocuri 10.207.667
Creante 5.019.612
Casa si conturi la banci 294.246
CHELTUIELI IN AVANS 105.165
DATORII 17.907.341
VENITURI IN AVANS 27.248
CAPITALURI - TOTAL 16.933.308
Capital subscris varsat 900.000
Cifra de afaceri neta 35.439.200
VENITURI TOTALE 35.508.369
CHELTUIELI TOTALE 34.521.584
Profitul brut 986.785
Pierdere bruta 0
Profitul net 919.634
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 44

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.416.601
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 13.489.345
Stocuri 9.953.733
Creante 6.866.993
Casa si conturi la banci -3.331.381
CHELTUIELI IN AVANS 27.551
DATORII 16.855.541
VENITURI IN AVANS 64.282
CAPITALURI - TOTAL 16.013.674
Capital subscris varsat 900.000
Cifra de afaceri neta 24.348.159
VENITURI TOTALE 25.095.479
CHELTUIELI TOTALE 24.692.006
Profitul brut 403.473
Pierdere bruta 0
Profitul net 403.473
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 46

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.495.159
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 12.949.246
Stocuri 9.776.576
Creante 6.689.126
Casa si conturi la banci -3.516.456
CHELTUIELI IN AVANS 27.934
DATORII 16.848.710
VENITURI IN AVANS 13.428
CAPITALURI - TOTAL 15.610.201
Capital subscris varsat 900.000
Cifra de afaceri neta 35.556.416
VENITURI TOTALE 36.675.665
CHELTUIELI TOTALE 35.737.993
Profitul brut 937.672
Pierdere bruta 0
Profitul net 937.672
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 48

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4651
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 19.345.277
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 15.402.516
Stocuri 10.058.633
Creante 9.569.281
Casa si conturi la banci -4.225.398
CHELTUIELI IN AVANS 334.235
DATORII 20.363.427
VENITURI IN AVANS 46.072
CAPITALURI - TOTAL 14.672.529
Capital subscris varsat 900.000
Cifra de afaceri neta 31.141.324
VENITURI TOTALE 32.562.526
CHELTUIELI TOTALE 32.345.853
Profitul brut 216.673
Pierdere bruta 0
Profitul net 216.673
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 61
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).