RONETT MOTORS SRL
| Denumire | RONETT MOTORS SRL |
| CUI | 28646576 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000305310 |
| EUID | ROONRC.J31/305/2011 |
| CAEN | 4782 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-06-17 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ONADI GABOR-ISTVAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 165 700 | -995 180 | 1 373 587 | — | — | — | 14 |
| 2024 | 2 266 430 | 502 009 | 1 051 856 | — | — | — | 13 |
| 2023 | 2 049 589 | 417 997 | 1 038 956 | — | — | — | 13 |
| 2022 | 1 902 141 | 527 699 | 931 027 | — | — | — | 12 |
| 2021 | 1 754 374 | 468 314 | 991 783 | — | — | — | 11 |
| 2020 | 1 263 298 | 312 465 | 611 645 | — | — | — | 11 |
| 2019 | 1 167 389 | 412 954 | 342 461 | — | — | — | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 165 700 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RONETT MOTORS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4782 Rev. 2 (echivalent: 4782 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sălaj , domeniul 4782: Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RONETT MOTORS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RONETT MOTORS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RONETT MOTORS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-05-22 |
| Data reactivare | 2026-06-12 |
| Data publicare | 2026-05-22 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 358.807 |
| Active circulante | 1.175.096 |
| Creante | 1.170.544 |
| Disponibilitati | 4.552 |
| Datorii | 1.051.856 |
| Capitaluri proprii | 482.047 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.266.430 |
| Venituri totale | 2.269.835 |
| Cheltuieli totale | 1.701.093 |
| Profit brut | 568.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 502.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 564.685 |
| Active circulante | 915.218 |
| Creante | 685.613 |
| Disponibilitati | 229.605 |
| Datorii | 1.038.956 |
| Capitaluri proprii | 440.947 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.049.589 |
| Venituri totale | 2.179.098 |
| Cheltuieli totale | 1.739.745 |
| Profit brut | 439.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 417.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 431.838 |
| Active circulante | 1.049.838 |
| Creante | 342.402 |
| Disponibilitati | 707.436 |
| Datorii | 931.027 |
| Capitaluri proprii | 550.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.902.141 |
| Venituri totale | 1.902.561 |
| Cheltuieli totale | 1.356.217 |
| Profit brut | 546.344 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 527.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 446.494 |
| Active circulante | 1.036.553 |
| Creante | 224.653 |
| Disponibilitati | 811.900 |
| Datorii | 991.783 |
| Capitaluri proprii | 491.264 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.754.374 |
| Venituri totale | 1.937.321 |
| Cheltuieli totale | 1.452.866 |
| Profit brut | 484.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 468.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 302.526 |
| Active circulante | 779.918 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 779.918 |
| Datorii | 611.645 |
| Capitaluri proprii | 470.799 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.263.298 |
| Venituri totale | 1.263.298 |
| Cheltuieli totale | 938.200 |
| Profit brut | 325.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 312.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 201.616 |
| Active circulante | 730.968 |
| Creante | 5 |
| Disponibilitati | 730.963 |
| Datorii | 342.461 |
| Capitaluri proprii | 590.123 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.167.389 |
| Venituri totale | 1.167.389 |
| Cheltuieli totale | 742.761 |
| Profit brut | 424.628 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 412.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 216.766 |
| Active circulante | 753.946 |
| Creante | 2.836 |
| Disponibilitati | 751.110 |
| Datorii | 316.178 |
| Capitaluri proprii | 654.534 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.078.149 |
| Venituri totale | 1.078.149 |
| Cheltuieli totale | 610.254 |
| Profit brut | 467.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 457.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 186.960 |
| Active circulante | 724.897 |
| Creante | 1.803 |
| Disponibilitati | 723.094 |
| Datorii | 214.434 |
| Capitaluri proprii | 697.423 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 889.749 |
| Venituri totale | 889.749 |
| Cheltuieli totale | 502.061 |
| Profit brut | 387.688 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 378.794 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 149.238 |
| Active circulante | 382.132 |
| Disponibilitati | 382.132 |
| Datorii | 196.991 |
| Capitaluri proprii | 334.379 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 727.363 |
| Venituri totale | 727.363 |
| Cheltuieli totale | 384.963 |
| Profit brut | 342.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 311.429 |
| Pierdere neta | 0 |