INNOVA ENGINEERING SRL
| Denumire | INNOVA ENGINEERING SRL |
| CUI | 28463986 |
| Nr. Reg. Com. | J2011005772403 |
| EUID | ROONRC.J2011005772403 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-11 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU MANUELA CAROLINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 488 122 | 9 194 | 9 414 085 | 681 255 | 10 017 918 | 1 348 496 | 55 |
| 2024 | 20 946 393 | 7 715 | 15 568 274 | 1 083 713 | 15 758 349 | 1 339 303 | 55 |
| 2023 | 21 378 798 | 8 330 | 11 095 998 | 1 814 336 | 10 598 853 | 1 331 588 | 56 |
| 2022 | 21 091 459 | 14 399 | 8 866 217 | 1 915 921 | 8 234 955 | 1 323 258 | 52 |
| 2021 | 25 022 020 | 277 487 | 11 393 116 | 2 232 129 | 12 042 374 | 1 308 859 | 51 |
| 2020 | 18 917 432 | 314 305 | 6 028 767 | 1 503 157 | 5 539 134 | 1 031 371 | 51 |
| 2019 | 10 407 422 | 708 666 | 3 700 214 | 1 273 804 | 3 093 914 | 717 066 | 47 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 488 122 lei
69%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “INNOVA ENGINEERING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „INNOVA ENGINEERING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „INNOVA ENGINEERING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „INNOVA ENGINEERING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.083.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.758.349 |
| Stocuri | 8.214.489 |
| Creante | 7.047.024 |
| Casa si conturi la banci | 496.836 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.515 |
| DATORII | 15.568.274 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.339.303 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.946.393 |
| VENITURI TOTALE | 20.077.372 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.009.656 |
| Profitul brut | 67.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.814.336 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.598.853 |
| Stocuri | 3.146.427 |
| Creante | 5.003.487 |
| Casa si conturi la banci | 2.448.939 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.397 |
| DATORII | 11.095.998 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.331.588 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.378.798 |
| VENITURI TOTALE | 21.237.248 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.228.918 |
| Profitul brut | 8.330 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.915.921 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.234.955 |
| Stocuri | 2.344.513 |
| Creante | 3.965.832 |
| Casa si conturi la banci | 1.924.610 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.599 |
| DATORII | 8.866.217 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.323.258 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.091.459 |
| VENITURI TOTALE | 23.343.028 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.328.629 |
| Profitul brut | 14.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.232.129 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.042.374 |
| Stocuri | 399.822 |
| Creante | 7.856.609 |
| Casa si conturi la banci | 3.785.943 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.783 |
| DATORII | 11.393.116 |
| PROVIZIOANE | 1.586.311 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.308.859 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.022.020 |
| VENITURI TOTALE | 24.880.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.241.207 |
| Profitul brut | 639.101 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 277.487 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.503.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.539.134 |
| Stocuri | 764.920 |
| Creante | 4.667.082 |
| Casa si conturi la banci | 107.132 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.847 |
| DATORII | 6.028.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.031.371 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.917.432 |
| VENITURI TOTALE | 19.334.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.925.908 |
| Profitul brut | 408.691 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 314.305 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.273.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.093.914 |
| Stocuri | 522.100 |
| Creante | 2.366.257 |
| Casa si conturi la banci | 205.557 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.562 |
| DATORII | 3.700.214 |
| CAPITALURI - TOTAL | 717.066 |
| Capital subscris varsat | 7.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.407.422 |
| VENITURI TOTALE | 10.739.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.856.680 |
| Profitul brut | 883.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 708.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| Active imobilizate | 378.682 |
| Active circulante | 2.572.537 |
| Creante | 2.424.580 |
| Disponibilitati | 147.957 |
| Cheltuieli in avans | 2.866 |
| Datorii | 2.596.828 |
| Capitaluri proprii | 357.257 |
| Capital social | 7.000 |
| Cifra de afaceri | 6.082.064 |
| Venituri totale | 6.082.069 |
| Cheltuieli totale | 5.667.167 |
| Profit brut | 414.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 376.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active circulante | 6.185 |
| Creante | 5.251 |
| Disponibilitati | 934 |
| Datorii | 31.404 |
| Capitaluri proprii | -25.219 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 8.905 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.905 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.905 |
| Active circulante | 4.414 |
| Creante | 3.804 |
| Disponibilitati | 610 |
| Datorii | 21.528 |
| Capitaluri proprii | -17.114 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.162 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.162 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.162 |
| Nr. salariati | 0 |