CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL
| Denumire | CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL |
| CUI | 28455290 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000779292 |
| EUID | ROONRC.J2011000779292 |
| CAEN | 8623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-10 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SIMION IOAN | DEPLINE, execrcitate separat | România |
| TIULETE ALINA-GEORGIANA | DEPLINE, exercitate separat | Elveţia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 732 400 | -2 769 523 | 131 923 570 | 67 975 524 | 3 501 150 | -62 776 417 | 157 |
| 2024 | 28 637 393 | -2 424 651 | 129 796 523 | 69 962 889 | 3 601 898 | -60 006 894 | 153 |
| 2023 | 26 588 559 | -2 512 795 | 129 239 906 | 73 995 285 | 2 314 396 | -57 582 242 | 158 |
| 2022 | 24 590 411 | -3 615 656 | 129 405 190 | 77 970 340 | 1 838 796 | -55 069 448 | 175 |
| 2021 | 23 603 493 | -2 592 230 | 128 916 080 | 82 099 088 | 1 633 434 | -51 453 791 | 165 |
| 2020 | 16 286 826 | -6 176 733 | 129 076 994 | 86 373 484 | 1 356 099 | -48 861 561 | 142 |
| 2019 | 12 353 373 | -9 864 509 | 125 333 700 | 90 095 015 | 1 047 233 | -42 684 828 | 170 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 732 400 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8623 Rev. 2 (echivalent: 8623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Descriere Activitate | Activități de asistență stomatologică |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență stomatologică |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 8623: Activități de asistență stomatologică
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CENTRU MEDICAL SANCONFIND SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 69.962.889 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.601.898 |
| Stocuri | 1.199.571 |
| Creante | 965.094 |
| Casa si conturi la banci | 1.437.233 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.460 |
| DATORII | 129.796.523 |
| VENITURI IN AVANS | 3.779.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | -60.006.894 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.637.393 |
| VENITURI TOTALE | 29.593.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.017.678 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.424.651 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.424.651 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 73.995.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.314.396 |
| Stocuri | 958.847 |
| Creante | 878.100 |
| Casa si conturi la banci | 477.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.580 |
| DATORII | 129.239.906 |
| VENITURI IN AVANS | 4.702.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | -57.582.242 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.588.559 |
| VENITURI TOTALE | 27.516.327 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.029.122 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.512.795 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.512.795 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.970.340 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.838.796 |
| Stocuri | 831.289 |
| Creante | 529.887 |
| Casa si conturi la banci | 477.620 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 146.198 |
| DATORII | 129.405.190 |
| VENITURI IN AVANS | 5.619.592 |
| CAPITALURI - TOTAL | -55.069.448 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 24.590.411 |
| VENITURI TOTALE | 25.572.207 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.187.863 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.615.656 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.615.656 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 82.099.088 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.633.434 |
| Stocuri | 845.206 |
| Creante | 353.580 |
| Casa si conturi la banci | 434.648 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.554 |
| DATORII | 128.916.080 |
| VENITURI IN AVANS | 6.572.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | -51.453.791 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 23.603.493 |
| VENITURI TOTALE | 24.564.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.156.538 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.592.230 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.592.230 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 86.373.484 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.356.099 |
| Stocuri | 825.103 |
| Creante | 255.526 |
| Casa si conturi la banci | 275.470 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.931 |
| DATORII | 129.076.994 |
| VENITURI IN AVANS | 7.516.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | -48.861.561 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 16.286.826 |
| VENITURI TOTALE | 17.743.919 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.920.652 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.176.733 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.176.733 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 90.095.015 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.047.233 |
| Stocuri | 591.183 |
| Creante | 316.018 |
| Casa si conturi la banci | 140.032 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.202 |
| DATORII | 125.333.700 |
| VENITURI IN AVANS | 8.514.578 |
| CAPITALURI - TOTAL | -42.684.828 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.353.373 |
| VENITURI TOTALE | 13.426.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.290.797 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.864.509 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.864.509 |
| Numar mediu de salariati | 170 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 93.912.581 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.104.332 |
| Stocuri | 677.800 |
| Creante | 313.146 |
| Casa si conturi la banci | 113.386 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.055 |
| DATORII | 118.254.274 |
| VENITURI IN AVANS | 9.585.013 |
| CAPITALURI - TOTAL | -32.820.319 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.470.804 |
| VENITURI TOTALE | 11.689.675 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.789.845 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.100.170 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.100.170 |
| Numar mediu de salariati | 208 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.315.157 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 987.018 |
| Stocuri | 592.044 |
| Creante | 263.318 |
| Casa si conturi la banci | 131.656 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.508 |
| DATORII | 107.228.547 |
| VENITURI IN AVANS | 10.796.285 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.720.149 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.104.274 |
| VENITURI TOTALE | 9.338.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.479.518 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.141.008 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.141.008 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 96.683.587 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.095.239 |
| Stocuri | 564.946 |
| Creante | 2.251.739 |
| Casa si conturi la banci | 278.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.808 |
| DATORII | 93.363.227 |
| VENITURI IN AVANS | 12.007.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.579.141 |
| Capital subscris varsat | 13.300.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.071.737 |
| VENITURI TOTALE | 5.852.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.037.634 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.185.425 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.185.425 |
| Numar mediu de salariati | 135 |