BATONETTI SRL
| Denumire | BATONETTI SRL |
| CUI | 28397297 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000286093 |
| EUID | ROONRC.J2011000286093 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-27 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZAMFIR ANCA-MARIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 829 443 | 649 629 | 2 099 868 | — | — | — | 13 |
| 2024 | 8 676 440 | 797 208 | 2 281 445 | 1 371 687 | 1 707 489 | 803 646 | 13 |
| 2023 | 7 987 527 | 723 018 | 1 713 198 | 905 697 | 1 534 116 | 729 456 | 14 |
| 2022 | 8 255 072 | 884 587 | 1 507 088 | 672 044 | 1 697 235 | 891 025 | 16 |
| 2021 | 7 889 683 | 811 200 | 764 304 | 861 556 | 996 160 | 1 107 318 | 17 |
| 2020 | 5 937 866 | 605 325 | 1 004 204 | 1 014 430 | 866 760 | 882 434 | 16 |
| 2019 | 5 750 046 | 592 592 | 991 858 | 1 264 207 | 544 312 | 821 635 | 17 |
| 2018 | 5 064 554 | 497 606 | 1 218 397 | 1 177 704 | 539 567 | 504 044 | 14 |
| 2017 | 4 156 720 | 440 715 | 629 473 | 677 156 | 394 038 | 447 149 | 14 |
| 2016 | 5 913 259 | 524 222 | 679 386 | 555 232 | 687 248 | 580 781 | 26 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 829 443 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BATONETTI SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Brăila , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BATONETTI SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BATONETTI SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BATONETTI SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.371.687 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.707.489 |
| Stocuri | 355.078 |
| Creante | 1.256.303 |
| Casa si conturi la banci | 96.108 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.915 |
| DATORII | 2.281.445 |
| CAPITALURI - TOTAL | 803.646 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 8.676.440 |
| VENITURI TOTALE | 8.797.056 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.847.530 |
| Profitul brut | 949.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 797.208 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 905.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.534.116 |
| Stocuri | 249.025 |
| Creante | 1.077.925 |
| Casa si conturi la banci | 207.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.841 |
| DATORII | 1.713.198 |
| CAPITALURI - TOTAL | 729.456 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 7.987.527 |
| VENITURI TOTALE | 8.196.481 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.338.056 |
| Profitul brut | 858.425 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 723.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 672.044 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.697.235 |
| Stocuri | 209.156 |
| Creante | 1.441.584 |
| Casa si conturi la banci | 46.495 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.834 |
| DATORII | 1.507.088 |
| CAPITALURI - TOTAL | 891.025 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 8.255.072 |
| VENITURI TOTALE | 8.336.769 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.270.738 |
| Profitul brut | 1.066.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 884.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 861.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 996.160 |
| Stocuri | 251.729 |
| Creante | 615.340 |
| Casa si conturi la banci | 129.091 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.906 |
| DATORII | 764.304 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.107.318 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 7.889.683 |
| VENITURI TOTALE | 7.992.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.023.420 |
| Profitul brut | 968.940 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.014.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 866.760 |
| Stocuri | 140.798 |
| Creante | 225.972 |
| Casa si conturi la banci | 499.990 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.448 |
| DATORII | 1.004.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 882.434 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 5.937.866 |
| VENITURI TOTALE | 6.013.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.316.464 |
| Profitul brut | 697.049 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 605.325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.264.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 544.312 |
| Stocuri | 117.546 |
| Creante | 352.854 |
| Casa si conturi la banci | 73.614 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.974 |
| DATORII | 991.858 |
| CAPITALURI - TOTAL | 821.635 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 5.750.046 |
| VENITURI TOTALE | 5.946.113 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.235.929 |
| Profitul brut | 710.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 592.592 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.177.704 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 539.567 |
| Stocuri | 94.862 |
| Creante | 375.014 |
| Casa si conturi la banci | 69.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.170 |
| DATORII | 1.218.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 504.044 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 5.064.554 |
| VENITURI TOTALE | 5.143.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.577.241 |
| Profitul brut | 565.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 497.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 677.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 394.038 |
| Stocuri | 72.091 |
| Creante | 314.959 |
| Casa si conturi la banci | 6.988 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.428 |
| DATORII | 629.473 |
| CAPITALURI - TOTAL | 447.149 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 4.156.720 |
| VENITURI TOTALE | 4.255.083 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.714.478 |
| Profitul brut | 540.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 440.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 555.232 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 687.248 |
| Stocuri | 62.723 |
| Creante | 356.677 |
| Casa si conturi la banci | 267.848 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.687 |
| DATORII | 679.386 |
| CAPITALURI - TOTAL | 580.781 |
| Capital subscris varsat | 320 |
| Cifra de afaceri neta | 5.913.259 |
| VENITURI TOTALE | 5.977.801 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.343.170 |
| Profitul brut | 634.631 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |