COLLINI - AVIS S.R.L.
| Denumire | COLLINI - AVIS S.R.L. |
| CUI | 28275311 |
| Nr. Reg. Com. | J11/185/2011 |
| EUID | ROONRC.J11/185/2011 |
| CAEN | 147 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-03-30 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOCEANU NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 919 459 | 1 456 693 | 5 877 042 | 858 181 | 10 624 873 | 5 606 012 | 62 |
| 2024 | 51 250 373 | 758 694 | 5 532 800 | 916 814 | 9 875 306 | 5 259 320 | 60 |
| 2023 | 50 630 800 | 580 558 | 7 085 374 | 1 195 707 | 10 390 293 | 4 500 626 | 56 |
| 2022 | 56 880 852 | 1 244 366 | 10 493 011 | 444 523 | 13 968 555 | 3 920 067 | 55 |
| 2021 | 35 863 814 | -1 357 869 | 12 302 606 | 1 615 757 | 13 431 722 | 2 744 873 | 0 |
| 2020 | 34 236 922 | 49 174 | 7 417 203 | 902 498 | 10 617 446 | 4 102 741 | 69 |
| 2019 | 34 299 341 | 315 535 | 7 960 288 | 875 746 | 11 138 109 | 4 053 567 | 66 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises53 919 459 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COLLINI - AVIS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 147 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Caraş-Severin
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COLLINI - AVIS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COLLINI - AVIS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COLLINI - AVIS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 916.814 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.875.306 |
| Stocuri | 1.313.903 |
| Creante | 6.784.011 |
| Casa si conturi la banci | 1.777.392 |
| DATORII | 5.532.800 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.259.320 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 51.250.373 |
| VENITURI TOTALE | 50.089.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.206.565 |
| Profitul brut | 883.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 758.694 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.195.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.390.293 |
| Stocuri | 3.558.348 |
| Creante | 5.395.321 |
| Casa si conturi la banci | 1.436.624 |
| DATORII | 7.085.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.500.626 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 50.630.800 |
| VENITURI TOTALE | 50.335.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.670.325 |
| Profitul brut | 665.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 580.558 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 444.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.968.555 |
| Stocuri | 3.089.680 |
| Creante | 10.563.389 |
| Casa si conturi la banci | 315.486 |
| DATORII | 10.493.011 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.920.067 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 56.880.852 |
| VENITURI TOTALE | 56.740.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.496.288 |
| Profitul brut | 1.244.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.244.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.615.757 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.431.722 |
| Stocuri | 2.968.297 |
| Creante | 10.347.456 |
| Casa si conturi la banci | 115.969 |
| DATORII | 12.302.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.744.873 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 35.863.814 |
| VENITURI TOTALE | 36.908.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.266.172 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.357.869 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.357.869 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 902.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.617.446 |
| Stocuri | 1.668.176 |
| Creante | 7.975.013 |
| Casa si conturi la banci | 974.257 |
| DATORII | 7.417.203 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.102.741 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 34.236.922 |
| VENITURI TOTALE | 33.809.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.742.926 |
| Profitul brut | 66.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 49.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 875.746 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.138.109 |
| Stocuri | 2.331.774 |
| Creante | 6.756.093 |
| Casa si conturi la banci | 2.050.242 |
| DATORII | 7.960.288 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.053.567 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 34.299.341 |
| VENITURI TOTALE | 34.738.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.358.251 |
| Profitul brut | 379.874 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 315.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 762.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.602.912 |
| Stocuri | 1.762.884 |
| Creante | 9.747.645 |
| Casa si conturi la banci | 92.383 |
| DATORII | 8.626.933 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.738.032 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 31.208.771 |
| VENITURI TOTALE | 30.765.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.761.758 |
| Profitul brut | 1.003.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 848.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 60 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.848.864 |
| Stocuri | 1.775.838 |
| Creante | 7.032.346 |
| Casa si conturi la banci | 40.680 |
| DATORII | 6.147.273 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.889.130 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 26.188.441 |
| VENITURI TOTALE | 26.389.762 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.283.069 |
| Profitul brut | 106.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 88.941 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 195.332 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.175.858 |
| Stocuri | 1.462.174 |
| Creante | 5.663.141 |
| Casa si conturi la banci | 50.543 |
| DATORII | 4.571.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.800.189 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 27.168.605 |
| VENITURI TOTALE | 26.970.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.815.014 |
| Profitul brut | 155.070 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 128.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |