ROZMARIN ELECTRA SRL
| Denumire | ROZMARIN ELECTRA SRL |
| CUI | 27940629 |
| Nr. Reg. Com. | J2011000675400 |
| EUID | ROONRC.J2011000675400 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-01-25 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 260 414 | 207 409 | 2 597 173 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 28 079 446 | 820 272 | 1 988 841 | 5 306 | 3 371 357 | 1 387 822 | 13 |
| 2023 | 26 804 048 | 696 746 | 1 805 133 | 12 073 | 2 712 894 | 919 834 | 12 |
| 2022 | 29 494 248 | 731 681 | 3 749 946 | 53 641 | 4 310 701 | 614 396 | 13 |
| 2021 | 26 914 943 | 834 685 | 3 672 956 | 101 422 | 4 454 219 | 882 685 | 13 |
| 2020 | 28 173 303 | 938 790 | 2 011 320 | 149 386 | 2 848 728 | 986 794 | 12 |
| 2019 | 25 043 730 | 709 135 | 2 026 494 | 200 755 | 2 578 822 | 753 083 | 15 |
| 2018 | 22 807 954 | 659 106 | 1 609 394 | 79 468 | 2 237 032 | 707 106 | 14 |
| 2017 | 23 309 949 | 754 288 | 2 106 658 | 99 838 | 2 054 820 | 48 000 | 14 |
| 2016 | 24 323 064 | 599 483 | 2 183 875 | 122 439 | 2 109 436 | 48 000 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 260 414 lei
-10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROZMARIN ELECTRA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROZMARIN ELECTRA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROZMARIN ELECTRA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROZMARIN ELECTRA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.371.357 |
| Stocuri | 3.067.163 |
| Creante | 244.573 |
| Casa si conturi la banci | 59.621 |
| DATORII | 1.988.841 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.387.822 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.079.446 |
| VENITURI TOTALE | 28.093.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.168.201 |
| Profitul brut | 925.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 820.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.073 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.712.894 |
| Stocuri | 2.545.832 |
| Creante | 71.299 |
| Casa si conturi la banci | 95.763 |
| DATORII | 1.805.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 919.834 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.804.048 |
| VENITURI TOTALE | 26.804.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.017.462 |
| Profitul brut | 786.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 696.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 53.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.310.701 |
| Stocuri | 3.795.022 |
| Creante | 232.890 |
| Casa si conturi la banci | 282.789 |
| DATORII | 3.749.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 614.396 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.494.248 |
| VENITURI TOTALE | 29.509.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.663.233 |
| Profitul brut | 846.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 731.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 101.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.454.219 |
| Stocuri | 3.705.479 |
| Creante | 246.826 |
| Casa si conturi la banci | 501.914 |
| DATORII | 3.672.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 882.685 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.914.943 |
| VENITURI TOTALE | 26.962.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.001.131 |
| Profitul brut | 961.405 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 834.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 149.386 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.848.728 |
| Stocuri | 2.586.588 |
| Creante | 44.341 |
| Casa si conturi la banci | 217.799 |
| DATORII | 2.011.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 986.794 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.173.303 |
| VENITURI TOTALE | 28.271.634 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.199.565 |
| Profitul brut | 1.072.069 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 938.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 200.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.578.822 |
| Stocuri | 2.397.076 |
| Creante | 46.044 |
| Casa si conturi la banci | 135.702 |
| DATORII | 2.026.494 |
| CAPITALURI - TOTAL | 753.083 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.043.730 |
| VENITURI TOTALE | 25.043.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.228.334 |
| Profitul brut | 815.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 709.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 79.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.237.032 |
| Stocuri | 1.990.438 |
| Creante | 36.142 |
| Casa si conturi la banci | 210.452 |
| DATORII | 1.609.394 |
| CAPITALURI - TOTAL | 707.106 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.807.954 |
| VENITURI TOTALE | 22.807.957 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.047.691 |
| Profitul brut | 760.266 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 659.106 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 99.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.054.820 |
| Stocuri | 2.020.275 |
| Creante | 20.864 |
| Casa si conturi la banci | 13.681 |
| DATORII | 2.106.658 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.000 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.309.949 |
| VENITURI TOTALE | 23.309.958 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.410.600 |
| Profitul brut | 899.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 122.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.109.436 |
| Stocuri | 2.012.673 |
| Creante | 85.895 |
| Casa si conturi la banci | 10.868 |
| DATORII | 2.183.875 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.000 |
| Capital subscris varsat | 40.000 |
| Cifra de afaceri neta | 24.323.064 |
| VENITURI TOTALE | 24.323.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.609.177 |
| Profitul brut | 713.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 599.483 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |