MADEX INTERNATIONAL SRL
| Denumire | MADEX INTERNATIONAL SRL |
| CUI | 2786975 |
| Nr. Reg. Com. | J1992027325408 |
| EUID | ROONRC.J1992027325408 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-10-30 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARINESCU VALENTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 176 615 | 6 170 361 | 11 272 665 | 922 869 | 16 467 709 | 6 305 373 | 10 |
| 2024 | 48 181 167 | 7 789 359 | 11 292 887 | 1 161 862 | 18 020 626 | 7 924 371 | 10 |
| 2023 | 40 141 857 | 6 854 024 | 4 835 921 | 1 675 235 | 10 504 869 | 7 380 378 | 10 |
| 2022 | 38 777 235 | 6 391 342 | 9 904 361 | 495 982 | 15 893 812 | 6 526 354 | 10 |
| 2021 | 32 960 675 | 5 650 067 | 1 825 335 | 225 255 | 8 937 791 | 7 366 985 | 10 |
| 2020 | 27 637 362 | 4 138 892 | 315 352 | 348 794 | 4 888 351 | 4 947 129 | 10 |
| 2019 | 23 878 139 | 2 164 421 | 3 372 807 | 354 538 | 5 628 250 | 2 637 183 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 176 615 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MADEX INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MADEX INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MADEX INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MADEX INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.161.862 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.020.626 |
| Stocuri | 6.197.498 |
| Creante | 9.320.750 |
| Casa si conturi la banci | 2.502.378 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.770 |
| DATORII | 11.292.887 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.924.371 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 48.181.167 |
| VENITURI TOTALE | 49.049.151 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.723.589 |
| Profitul brut | 9.325.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.789.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.675.235 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.504.869 |
| Stocuri | 5.778.110 |
| Creante | 1.698.777 |
| Casa si conturi la banci | 3.027.982 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.195 |
| DATORII | 4.835.921 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.380.378 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 40.141.857 |
| VENITURI TOTALE | 40.922.356 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.845.498 |
| Profitul brut | 8.076.858 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.854.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 495.982 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.893.812 |
| Stocuri | 7.596.467 |
| Creante | 7.954.149 |
| Casa si conturi la banci | 343.196 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.921 |
| DATORII | 9.904.361 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.526.354 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 38.777.235 |
| VENITURI TOTALE | 39.236.910 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.613.776 |
| Profitul brut | 7.623.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.391.342 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 225.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.937.791 |
| Stocuri | 6.331.845 |
| Creante | 1.598.170 |
| Casa si conturi la banci | 1.007.776 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.274 |
| DATORII | 1.825.335 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.366.985 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 32.960.675 |
| VENITURI TOTALE | 33.355.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.764.099 |
| Profitul brut | 6.591.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.650.067 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 348.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.888.351 |
| Stocuri | 3.699.240 |
| Creante | 566.129 |
| Casa si conturi la banci | 622.982 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.336 |
| DATORII | 315.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.947.129 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 27.637.362 |
| VENITURI TOTALE | 28.080.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.198.288 |
| Profitul brut | 4.881.760 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.138.892 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 354.538 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.628.250 |
| Stocuri | 3.602.947 |
| Creante | 1.527.849 |
| Casa si conturi la banci | 497.454 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.202 |
| DATORII | 3.372.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.637.183 |
| Capital subscris varsat | 1.020 |
| Cifra de afaceri neta | 23.878.139 |
| VENITURI TOTALE | 24.011.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.274.353 |
| Profitul brut | 2.737.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.164.421 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 538.567 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.442.712 |
| Stocuri | 5.538.899 |
| Creante | 3.367.536 |
| Casa si conturi la banci | 1.536.277 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.299 |
| DATORII | 7.750.835 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.272.743 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.903.637 |
| VENITURI TOTALE | 21.142.818 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.998.045 |
| Profitul brut | 3.144.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.610.401 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 359.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.954.574 |
| Stocuri | 6.306.780 |
| Creante | 1.656.048 |
| Casa si conturi la banci | 991.746 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.105 |
| DATORII | 2.311.401 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.038.994 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.781.036 |
| VENITURI TOTALE | 18.127.722 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.663.441 |
| Profitul brut | 3.464.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.888.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 479.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.091.554 |
| Stocuri | 5.703.647 |
| Creante | 1.138.393 |
| Casa si conturi la banci | 2.249.514 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.543 |
| DATORII | 233.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.366.343 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.200.838 |
| VENITURI TOTALE | 16.496.545 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.754.209 |
| Profitul brut | 2.742.336 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.300.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |