NEW CLASIK ARF SRL

Cauta alta firma:
NEW CLASIK ARF SRL
CUI: 27741510RegCom: J2010011439409EUID: ROONRC.J2010011439409CAEN: 4775Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR EMIL RACOVIŢĂ, NR.20, CAMERA NR. 1, BL.U3, SC.2, ET.2, AP.22

Denumire NEW CLASIK ARF SRL
CUI 27741510
Nr. Reg. Com. J2010011439409
EUID ROONRC.J2010011439409
CAEN 4775
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2010-11-24 (15 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR EMIL RACOVIŢĂ, NR.20, CAMERA NR. 1, BL.U3, SC.2, ET.2, AP.22
Cod Poștal 41759
Telefon 0722253809
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
FIRA VASILE-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 712 668 507 934 1 623 384 8
2024 3 317 510 616 050 821 314 9
2023 4 203 686 573 454 726 041 13
2022 4 535 260 553 700 1 393 816 16
2021 3 865 349 774 738 260 096 15
2020 2 016 978 273 240 325 964 12
2019 2 689 940 240 890 445 086 12
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 712 668 lei
-18%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEW CLASIK ARF SRL”
Cod CAEN preponderent 4775 Rev. 2 (echivalent: 4775 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR EMIL RACOVIŢĂ, NR.20, CAMERA NR. 1, BL.U3, SC.2, ET.2, AP.22
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția NEW CLASIK ARF SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 20431 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4775: Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

Locul 6018 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
616.050 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NEW CLASIK ARF SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NEW CLASIK ARF SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NEW CLASIK ARF SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEW CLASIK ARF SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NEW CLASIK ARF SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NEW CLASIK ARF SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NEW CLASIK ARF SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEW CLASIK ARF SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 468.114
Active circulante 1.931.951
Stocuri 939.135
Creante 207.384
Disponibilitati 785.432
Cheltuieli in avans 6.199
Datorii 821.314
Capitaluri proprii 1.584.950
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 3.317.510
Venituri totale 3.317.596
Cheltuieli totale 2.590.290
Profit brut 727.306
Pierdere bruta 0
Profit net 616.050
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 538.531
Active circulante 1.363.165
Stocuri 1.034.398
Creante 114.439
Disponibilitati 214.328
Cheltuieli in avans 5.739
Datorii 726.041
Capitaluri proprii 1.181.394
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 4.203.686
Venituri totale 4.206.489
Cheltuieli totale 3.537.532
Profit brut 668.957
Pierdere bruta 0
Profit net 573.454
Pierdere neta 0
Nr. salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 629.853
Active circulante 1.359.790
Stocuri 1.056.698
Creante 204.047
Disponibilitati 99.045
Cheltuieli in avans 12.113
Datorii 1.393.816
Capitaluri proprii 607.940
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 4.535.260
Venituri totale 4.569.514
Cheltuieli totale 3.972.186
Profit brut 597.328
Pierdere bruta 0
Profit net 553.700
Pierdere neta 0
Nr. salariati 16

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 180.396
Active circulante 1.278.173
Stocuri 948.334
Creante 106.823
Disponibilitati 223.016
Cheltuieli in avans 18.393
Datorii 260.096
Capitaluri proprii 1.216.866
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 3.865.349
Venituri totale 3.866.476
Cheltuieli totale 3.060.318
Profit brut 806.158
Pierdere bruta 0
Profit net 774.738
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 809
Active circulante 763.542
Stocuri 617.613
Creante 63.195
Disponibilitati 82.734
Cheltuieli in avans 3.741
Datorii 325.964
Capitaluri proprii 442.128
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 2.016.978
Venituri totale 2.037.328
Cheltuieli totale 1.744.935
Profit brut 292.393
Pierdere bruta 0
Profit net 273.240
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 4777
Active imobilizate 1.887
Active circulante 607.280
Stocuri 479.117
Creante 62.790
Disponibilitati 65.373
Cheltuieli in avans 4.807
Datorii 445.086
Capitaluri proprii 168.888
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 2.689.940
Venituri totale 2.689.940
Cheltuieli totale 2.422.151
Profit brut 267.789
Pierdere bruta 0
Profit net 240.890
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 4775
Active imobilizate 4.118
Active circulante 599.605
Stocuri 519.944
Creante 62.665
Disponibilitati 16.996
Cheltuieli in avans 10.556
Datorii 686.282
Capitaluri proprii -72.003
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 2.289.292
Venituri totale 2.289.292
Cheltuieli totale 2.245.803
Profit brut 43.489
Pierdere bruta 0
Profit net 35.118
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4775
Active imobilizate 6.445
Active circulante 598.001
Stocuri 506.068
Creante 65.864
Disponibilitati 26.069
Cheltuieli in avans 10.233
Datorii 721.800
Capitaluri proprii -107.121
Capital social 45.200
Cifra de afaceri 1.728.417
Venituri totale 1.728.333
Cheltuieli totale 1.722.032
Profit brut 6.301
Pierdere bruta 0
Profit net 6.301
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4775
Active imobilizate 13.071
Active circulante 674.754
Stocuri 562.099
Creante 97.133
Disponibilitati 15.522
Cheltuieli in avans 12.886
Datorii 859.133
Capitaluri proprii -158.422
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.698.169
Venituri totale 1.698.169
Cheltuieli totale 1.696.909
Profit brut 1.260
Pierdere bruta 0
Profit net 1.260
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.