MADLEV CONS SRL
| Denumire | MADLEV CONS SRL |
| CUI | 27708093 |
| Nr. Reg. Com. | J05/1444/2010 |
| EUID | ROONRC.J2010001444055 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-15 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HODIŞAN ŞTEFAN-LIVIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 307 631 | 8 856 176 | 34 358 516 | 13 308 182 | 31 064 014 | 10 013 680 | 13 |
| 2024 | 26 400 834 | 148 434 | 26 788 701 | 5 975 523 | 23 400 681 | 2 587 503 | 15 |
| 2023 | 33 212 915 | 1 974 811 | 26 823 290 | 5 503 952 | 23 758 407 | 2 439 069 | 25 |
| 2022 | 9 657 401 | 947 285 | 7 847 702 | 5 944 097 | 5 445 157 | 3 541 552 | 21 |
| 2021 | 9 591 529 | 1 633 762 | 5 599 509 | 4 687 394 | 3 968 894 | 2 981 101 | 17 |
| 2020 | 6 552 615 | 167 822 | 4 308 445 | 1 206 067 | 2 839 358 | 1 439 073 | 13 |
| 2019 | 7 032 015 | -359 121 | 4 643 563 | 2 006 090 | 4 065 263 | 1 271 251 | 20 |
| 2018 | 4 426 363 | 537 486 | 3 090 149 | — | — | — | 9 |
| 2017 | 1 565 600 | 74 149 | 1 486 374 | — | — | — | 12 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises57 307 631 lei
117%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MADLEV CONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MADLEV CONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MADLEV CONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MADLEV CONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.975.523 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.400.681 |
| Stocuri | 473.948 |
| Creante | 17.898.277 |
| Casa si conturi la banci | 5.028.456 |
| DATORII | 26.788.701 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.587.503 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.400.834 |
| VENITURI TOTALE | 26.593.654 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.371.694 |
| Profitul brut | 221.960 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 148.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.503.952 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.758.407 |
| Stocuri | 108.805 |
| Creante | 13.402.296 |
| Casa si conturi la banci | 10.247.306 |
| DATORII | 26.823.290 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.439.069 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.212.915 |
| VENITURI TOTALE | 36.732.180 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.698.353 |
| Profitul brut | 2.033.827 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.974.811 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.944.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.445.157 |
| Stocuri | 2.807.715 |
| Creante | 2.585.804 |
| Casa si conturi la banci | 51.638 |
| DATORII | 7.847.702 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.541.552 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.657.401 |
| VENITURI TOTALE | 13.351.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.337.735 |
| Profitul brut | 1.013.505 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 947.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| Active imobilizate | 4.687.394 |
| Active circulante | 3.968.894 |
| Stocuri | 837.762 |
| Creante | 2.381.191 |
| Disponibilitati | 749.941 |
| Cheltuieli in avans | 226 |
| Datorii | 5.599.509 |
| Venituri in avans | 75.904 |
| Capitaluri proprii | 2.981.101 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 9.591.529 |
| Venituri totale | 11.880.576 |
| Cheltuieli totale | 10.117.909 |
| Profit brut | 1.762.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.633.762 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 1.206.067 |
| Active circulante | 2.839.358 |
| Stocuri | 304.640 |
| Creante | 2.544.864 |
| Disponibilitati | -10.146 |
| Cheltuieli in avans | 1.818.315 |
| Datorii | 4.308.445 |
| Venituri in avans | 116.222 |
| Capitaluri proprii | 1.439.073 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 6.552.615 |
| Venituri totale | 8.015.348 |
| Cheltuieli totale | 7.807.044 |
| Profit brut | 208.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 167.822 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 2.006.090 |
| Active circulante | 4.065.263 |
| Stocuri | 634.972 |
| Creante | 3.192.255 |
| Disponibilitati | 238.036 |
| Datorii | 4.643.563 |
| Venituri in avans | 156.539 |
| Capitaluri proprii | 1.271.251 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 7.032.015 |
| Venituri totale | 7.111.968 |
| Cheltuieli totale | 7.408.385 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 296.417 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 359.121 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 1.877.281 |
| Active circulante | 3.053.535 |
| Stocuri | 220.876 |
| Creante | 2.715.786 |
| Disponibilitati | 116.873 |
| Datorii | 3.090.149 |
| Venituri in avans | 210.295 |
| Capitaluri proprii | 1.630.372 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 4.426.363 |
| Venituri totale | 4.500.638 |
| Cheltuieli totale | 3.918.725 |
| Profit brut | 581.913 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 537.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.526.609 |
| Active circulante | 1.316.656 |
| Stocuri | 6.075 |
| Creante | 1.295.342 |
| Disponibilitati | 15.239 |
| Datorii | 1.486.374 |
| Venituri in avans | 264.006 |
| Capitaluri proprii | 1.092.885 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 1.565.600 |
| Venituri totale | 1.668.419 |
| Cheltuieli totale | 1.580.652 |
| Profit brut | 87.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 74.149 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 766.874 |
| Active circulante | 619.269 |
| Stocuri | 38.302 |
| Creante | 551.886 |
| Disponibilitati | 29.081 |
| Cheltuieli in avans | 34.961 |
| Datorii | 925.557 |
| Venituri in avans | 317.703 |
| Capitaluri proprii | 177.844 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.182.111 |
| Venituri totale | 1.243.573 |
| Cheltuieli totale | 1.203.827 |
| Profit brut | 39.746 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-21 20:34:45 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-21 20:34:45 |